Лунна диета - 09.02.09 понеделник, 16:48 ч - ПЪЛНОЛУНИЕ

  • 4 958
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Банкя
  • Мнения: 823
Акси, хубава темичка  bouquet
Аз преди време спазвах лунния календар - при пълнолуние карах по 24ч. на мин.вода и чай. Ама не помня да имах свалени килограми newsm78 Ти сваляш ли така? Кажи ми при всяка фаза ли спазваш диета?
Hug
По принцип се опитвам да я спазвам на всяка фаза.
За няколко месеца миналите пролет и лято така свалих последните си излишни кила от бремеността. Сега спазвайки задържам сваленото, като през останалите дни в седмицата не се ограничавам изобщо. Naughty
От моя опит съдя, че ако човек има излишни килограми за сваляне, главно такива, които не са качени от преди много години, лесно и здравословно може да ги свали.
А ако съчетая диетата и със спорт, сигурно ще вляза в много добра форма, ама пусти мързел и липсва на време... Rolling Eyes

При всички случаи диетата действа пречистващо на организма, а като имам предвид какви боклуци ядем, направо си е необходимост да я спазваме. Peace

# 46
  • Мнения: 252
Айде момичета който ял, ял, който не е ами.... да е . То аз днес освен плодове и малко макарони друго не ядох де, ще видим до кога ще ме заситят, но си взех чай от мента и започвам да си лекувам нервите. Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 188
Момичета и аз съм с вас  Hug Hug Аз си позволих да хапна само две сармички на обяд и това е  Mr. Green Аз вече почнах, утре ще докладвам  Grinning

# 48
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, лунни красавици!


Присъединявам се и аз към вас  Hug

Отдавна не съм лунувала, но се надявам този път да успея с ваша помощ   bouquet

Успех на всички! Hug

# 49
  • Мнения: 154
24 4аса и от мен , а може ако реша и повече  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 206
Момичета, как сте? Издържате ли? Нали вечер е най - трудно Confused
Аз все още издържам, но скоро ще лягам. Утре ще е по - лесно

Успех Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 188
Момичета, как сте? Издържате ли? Нали вечер е най - трудно Confused
Аз все още издържам, но скоро ще лягам. Утре ще е по - лесно

Успех Hug


Засега успявам  Hug Ама и залъгвам уж с оцет (ябълков) и убива моментално апетита... С оцета за първи път го ползвам и нищо няма да ми стане да го ползвам, само когато лунувам. И лунуването ми е за първи път де  Crazy Crazy

# 52
  • Мнения: 535
ГеритO , как го пиеш оцета  Shocked Това за първи път го чувам  Crazy
Аз съм ок, карам на чайче и се чувствам отлично, защото знам, че утре ще съм по-лека  Party

# 53
  • София
  • Мнения: 188
ГеритO , как го пиеш оцета  Shocked Това за първи път го чувам  Crazy
Аз съм ок, карам на чайче и се чувствам отлично, защото знам, че утре ще съм по-лека  Party
Малеее, ама то и аз как го обясних  ooooh! ooooh! ooooh! С една супена лъжичка в топла чаша вода (дори имаше такава тема за това)... По принцип имам уж гастрит, обаче ми подейства добре, но няма да прекалявам. Само, когато изпитам зверски глад. Сега въобще не съм се сетила за ядене.  Crazy Но и аз се чувствам добре като за първи път... Иначе си държиме фронта, нали  Mr. Green Няма да се предаваме, я!

# 54
  • Мнения: 535
Мерси за разяснението  Hug
Според мен за успешното лунуване най-важна  е нагласата  Peace

# 55
  • Банкя
  • Мнения: 823
Добро утро!

Фреш и кафенце за закуска...


А вчера изкарах само на течности, един банан и една ябълка и едно малко прегрешение точно преди началото на фазата (няколко кръгчета bake rolls) Embarassed.
Снощи пих фреш, досега за днес сън само на показаното на снимките.
Мисля/надявам се, че няма да имам проблем да издържа. По-трудно ще ми е като се прибера довечера след работа, да съм само на плодове, но ще се опитам.
Иначе качените почти 2 килограма след миналата фаза (няма такова наплюскване, каквото направих аз ooooh!) вече ги няма. Grinning Дано ги задържа. Praynig

Успех, лунички! Hug

# 56
  • Мнения: 1 142
Добро утро момичета.За сега без проблеми съм на линия.Пия си първото сутрешно кафе,та да почерпя и вас.

# 57
  • Мнения: 1 234
Добро утро и от мен  Hug Вчера дообяд бях само на кафенце и мандаринки, а вечерта на фреш портокал, чай. Сутринта започнах с фрешче и сега си пийвам кафенце. Мисля утре на плодове да я карам, да видим какъв ще е резултата от тридневката.

# 58
  • Мнения: 2 803
Здравете момичета! Как сте? Вчера наобяд хапнах една активия и купичка с мюсли, вечерта фреш от грейпфрути и днес съм на едно кафе ама с кафява захар  ooooh!, че иначе ми горчи.  Cry
Успех на всички! Party

# 59
  • Мнения: 923
Добто утро и от мен! Вчера бях на два домата и един айрян.
 Сега и аз  си пия кафето, че без него е мноого зле Laughing
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт