Козметиката на Nuxe / AROMA PERFECTION anti-acne

  • 35 266
  • 197
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 46
И аз благодаря за отговора.Определено,ще я купя,щом не лъщи.Точно този ефект се опитвам да избегна Grinning

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
И аз тук, че покрай грижите за детето съм пропуснала 12365 теми Embarassed
Междувременно се сдобих с Емулсия Етинселант, не е лоша, поободри ми измъчената кожа. Обаче за мое щастие виждам, че най-после има серия за моята акнетична гадна кожа Mr. Green
Някой да каже къде е заредено, защото като си купувах емулсията от Сити центъра определено нямаше тази серия.
Кабив, нали правилно разбирам, че серията е подходяща за 32 годишна жена с проблемна кожа (която след раждането леееко се оправи де), склонна към пъпки, петънца и омазняване?

# 62
  • Мнения: 658
Точно така,  NBM  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз си купих Нирванеск за всеки тип кожа, този за суха ми тежеше, лъсваше ми след няколко часа лицето. Обаче продавачката в аптеката ме вкара в размисъл. КАза, че кремът Мервеяс е за същата възраст и проблеми като Нирванеск, само, че е с хиалуронова киселина, която запълва бръчките на повърхността. Какво ще рече всичко това?
Пробвах и крема за ръце - по-силно ми действа от Нютроджина, но пак ми грапавее на върха на пръстите и около ноктите, макар и по-малко. Ползвам го веднъж на ден, може би трябва по-често, но все нямам време да се занимавам... А и не са го заредили в аптеките, в които пазарувам (пробвах го от тестер). По принцип в не съм попадала на аптека с пълно зареждане на Нюкс, половината продукти от каталога ги нямат. И тестери нямат на всичко.

А ексфолиантите за тяло - Тонифик и Рев Дьо Мел как са? Какава е разликата, какъв е ефектът, за какви проблеми и кожи са?

Бронзиращата пудра става ли за всеки тен кожа? Защото ми се вижда доста тъмна, нама ли да стои неестествено?

А водата за оклоочен грим доколко почиства?

# 64
  • Мнения: 267
Аз пак да задам моя въпрос,ако може да ми препоръчате от новата серия за несъвършенства нещо за проблемна кожа с петънца ще съм ви мн благодарна

# 65
Здравейте всички! След всичко,което прочетох в този форум, съм твърдо решена следващата марка козметика,каято ще ползвам, да е тази. Много трудно избирам кремове,които да са подходящи за мен. Въпросът ми е към KABIV- на 44 години съм,вече имам доста бръчки най-вече около устатата ,около очите съвсем фини и напоследък кожата ми се отпуска  в долната част на лицето.Кожата ми се предполага да е суха,но доста лъщи след повечето кремове. Смятам,че най-лошото е това,че повечето кремове ми разширяват порите. Какво да си купя? Предварително горещо благодаря! А за дъщеря ми,която е на 19 години с много суха кожа,но същевременно и често с акне?

# 66
Здравейте и от мен!Страхотна тема! newsm10Днес си взех мостра за проблемна кожа на Нукс,защото ме е хванал късен пуберитет newsm62Нещо от 2 месеца така съм се обринала,а никога преди не съм имала проблеми!Проблемите ми са само в Т-зоната!Взех си и на Виши мостра и сега ще тествам!Дано да ми помогне! Praynig

# 67
  • Мнения: 267
Здравейте и от мен!Страхотна тема! newsm10Днес си взех мостра за проблемна кожа на Нукс,защото ме е хванал късен пуберитет newsm62Нещо от 2 месеца така съм се обринала,а никога преди не съм имала проблеми!Проблемите ми са само в Т-зоната!Взех си и на Виши мостра и сега ще тествам!Дано да ми помогне! Praynig
Моля те после да дадеш инфо за Нукс - проблемна кожа дали си доволна,ти крема ли си взе,че аз много се чудя дали да си го взема излизат ми тук таме по някоя пъпка и малки червени петънца и нз дали ще ми помогне  Hug

# 68
  • Мнения: 776
Взех си измиващия гел от новата серия - не е лош, свеж аромат, оставя кожата мекичка след употреба и не изсушава Peace Недостатък, естествено Mr. Green за мен, е, че не прави пяна и в този смисъл не мога да преценя как да го ползвам Rolling Eyes с оглед по-добро почистване Blush - дали директно върху лицето да нанасям или ( както обикновено действам ) малко количество между дланите, разтърквам и тогава върху лицето Thinking

# 69
  • Мнения: 84
И аз да се включа с питане  Embarassed
Взех си шампоана за коса на Nuxe;още не съм го ползвала защото имам от L`oreal за поне две измивания и се чудя с какъв балсам или маска го ползвате шампоана;защото аз без балсам не мога да си вчеша косата Sick
И още нещо до колкото разбрах може да се ползва и при малки деца ?
Извинявам се за малко глупавите въпроси но за първи път си купувам нещо от тази марка все на L`oreal съм ползвала дълги години а и искам да го ползвам и за децата ! Rolling Eyes

# 70
/ може да използваш серум Мервеянс за зоните, в които са се появили бръчки, т.е. само локално. А за цялото лице ще ти препоръчам мултифункционалното масло /- това ми препоръча Kabiv


 Kabiv ,много ти благодаря за съвета кокойто ми даде, за сега съм доволна от двата продукта и мисля да ги ползвам, но имам един въпрос. Дали е подходящо ползването на едни и същи продукти , постоянно или трябва да се разнообразяват, с други продукти от серията.Само да уточня, че съм с чувствителна кожа и капиляри, не много бръчки, на 37 години съм.Надявам се пак на вашето компетентно мнение.С искренни поздрави

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
И аз да се включа с въпрос, макар че сигурно е обсъждано Embarassed
Има ли някъде списък на аптеките и прочее места, където се предлага Нюкс. С малко дете съм и не ми е възможно да обикалям. Мога ли да поръчам онлайн?

# 72
  • Мнения: 46
Купих си бронзиращата пудра,наистина не лъщи,но с моята бяла кожа е абсолютно неподходяща за през деня.Но за вечер си е екстра

# 73
  • Мнения: 3 050
И аз да се включа с въпрос, макар че сигурно е обсъждано Embarassed
Има ли някъде списък на аптеките и прочее места, където се предлага Нюкс. С малко дете съм и не ми е възможно да обикалям. Мога ли да поръчам онлайн?
http://www.nuxe.com/rubriques/points-de-vente.html   избери си България и го натисни-излизат аптеките

# 74
  • Мнения: 1 324
Здравейте всички! След всичко,което прочетох в този форум, съм твърдо решена следващата марка козметика,каято ще ползвам, да е тази. Много трудно избирам кремове,които да са подходящи за мен. Въпросът ми е към KABIV- на 44 години съм,вече имам доста бръчки най-вече около устатата ,около очите съвсем фини и напоследък кожата ми се отпуска  в долната част на лицето.Кожата ми се предполага да е суха,но доста лъщи след повечето кремове. Смятам,че най-лошото е това,че повечето кремове ми разширяват порите. Какво да си купя? Предварително горещо благодаря! А за дъщеря ми,която е на 19 години с много суха кожа,но същевременно и често с акне?

Четох много отлични отзиви в чуждите сайтове за Phytochoc. Една мацка беше писала, че го използвала, за да намали бръчките около устата, тези във формата на ( ). Става и за бръчки под очите.

Общи условия

Активация на акаунт