Козметиката на Nuxe / AROMA PERFECTION anti-acne

  • 35 272
  • 197
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 708
Разгледах серията Huile Prodigieuse Or и ми се струва доста привлекателна, но не знам кой продукт да избера, някакъв съвет? Кожата ми е комбинирана. Това: http://www.nuxe.bg/les_soins/fiche.php?id=28  дали е подходящо? Нещо като ФДТ ли е, че не можах да схвана.

Също и двете масла ми се сториха интересни-сухото и със златните частици. Пише едно и също и за двете, има ли все пак разлика в ефекта?

# 91
  • Мнения: 658
Huile Prodigieuse и Huile Prodigieuse Or са мултифункционалните масла за лице, тяло и коса. В Оr варианта има дабавени златисти частици и естествени пигменти, които придават здрав и озарен вид на кожата; бистрия вариант е без пигменти и частици. И двете подхранват, възстановяват и защитават кожата / косата, освен това имат доказано действие за заличаване на стриите.
Teint Ultra Prodigieux са тониращи гелове за лице във вариант за светла и за тъмна кожа. При контакт с аминокиселините на кожата активните съставки на гела потъмняват и формират тонален прозрачен филм върху лицето. Този филм лесно се измива като на практика продукта не реагира с кожата. Ефектът е повърхностен грим, повърхностно тониране. Продуктът няма свойството на ФДТ, не може да покрива дефектите на кожата, тъй като е прозрачен. Съдържа светлоотразяващи частици, които допълнително придават здрав и озарен вид на кожата.
Soleil Prodigieux са тен активатори за лице и тяло (автобронзанти от ново поколение). Сега с идването на пролетта стават вече подходящи за употреба. Имат слънцезащита SPF10, което ги прави подходящи за градска среда. Може да се използват след солариум. Също съдържат светлоотразяващи частици. За разлика от повечето автобронзанти, които имат кофти мирис, тези продукти ухаят невероятно леко и приятно.
Балсамите за устни и пудрата са ясни, нали? Simple Smile

# 92
  • София
  • Мнения: 708
Много ти благодаря за изчерпателния отговор!   bouquet

Между тониращия крем и маслото с частици кое би препоръчала?

# 93
  • Мнения: 658
За твоята комбинирана кожа - по-добре тониращ гел. Трябва да запомниш, че той се нанася най-накрая върху всички серуми, кремове...
В аптеките има и тестери и мостри, пробвай преди да решиш

# 94
  • Мнения: 1 572
Кабив за каква кожа е подходяща Емулсия Етинселант? Кремът ми свършва и се колебая кой да е следващият?Чудя се между емулсията и нирванеск  newsm78
Досега ползвах Крем Продижо но ми идва доста тежък  Hug

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Здравейте и от мен. Досега само ви четох, в резултат на което си накупих някои нещица, а сега реших и да се включа. Крем етинселант ползвам като нощен - разкошен аромат, много ми харесва. Имам единия тониращ гел, но много ми блести, не си го представях така, все пак ще си го довърша. За Фитошок - или аз не мога да разбера, или няма ефект при мен. Колебах се между него и серум Мервеянс, съжалявам, че не взех Мервеянса. Олиото е супер - засега го смесвам с фон дьо тена и ми стои перфектно. Обаче имам  бистрото, ако взема другото със златните частици дали ефектът ще е като на гела, за който писах по-горе и който не ми харесва? И последно си взех арома перфекшън гел, но ароматът ме разочарова. Другият път ще пробвам водата с три рози.
И едно въпросче, ако може. След като вечер се мажа с етинселант,  през деня трябва да съм с крем с висок фактор. Препоръчайте, моля нещо хубаво за смесена кожа. Ако ползвам крем, олиото ми става излишно, а пък много ми харесва, но няма фактор - омагьосан кръг newsm78   

# 96
  • Мнения: 776
Аз да питам ползващите измиващия гел от новата серия Aroma Perfection, на вас избиват ли ви пъпки при употреба? Rolling Eyes Аз се опъпчих Shocked и ще го спирам Naughty Освен това усещам дискомфорт след измиване и като нанеса тоника с 3-те рози, респ. Nirvanesque Crossing Arms

# 97
Аз изчетох постовете на един дъх!
Поздравления за авторката!
Страхотна тема ще я следя с
удоволствие!

# 98
  • Мнения: 7
А вярно ли е, че крема трябва да се сменя през няколко месеца,защото кожата привиквала?  newsm78  От 4-5 месеца ползвам Мервеянс и съм много доволна, но прочетох ,че не било добре да си постоянно с един и същ крем...  Thinking

# 99
  • Мнения: 267
Аз да питам ползващите измиващия гел от новата серия Aroma Perfection, на вас избиват ли ви пъпки при употреба? Rolling Eyes Аз се опъпчих Shocked и ще го спирам Naughty Освен това усещам дискомфорт след измиване и като нанеса тоника с 3-те рози, респ. Nirvanesque Crossing Arms
На мен за сег ами действа много добре,може на теб да не ти понася  Peace , аз ползвам гела само вечер, а крема сутрин и вечер , няма кой знае каква разлика,но усещам кожата ми по хубава на допир

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз го ползвам от три дни гела, нямам проблем. Но много ли е агресивен, за да се препоръчва само сутрин или само вечер? Преди това си ползвах пяната на Виши Олиго 25, направо ме е яд, че я смених.

# 101
  • Мнения: 575
Здравейте, как не съм видяла до сега че има такава тема Simple Smile И аз съм доволна от марката. Искам да ви питам за маслото с блестящите частици. Аз ползвам това, което е без частици най-вече за косата и сега се чудя дали да си купя с частиците. Не мога да си представя как стои на косата, като брокат ли е? Косата ми е черна, дали ще е добре.  newsm78

# 102
  • Мнения: 267
Здравейте, как не съм видяла до сега че има такава тема Simple Smile И аз съм доволна от марката. Искам да ви питам за маслото с блестящите частици. Аз ползвам това, което е без частици най-вече за косата и сега се чудя дали да си купя с частиците. Не мога да си представя как стои на косата, като брокат ли е? Косата ми е черна, дали ще е добре.  newsm78
и аз съм му навите , но още не съм си го купила , чакам лятото  Heart Eyes , иначе момичетата казват че на косата стои много добре,съвсем леко има блясък на косата , не е като брокат и май на тъмни коси стои по - добре от руси  newsm78.Аз го пробвах на ръката и съвсем леко има блясък  Peace

# 103
  • Мнения: 1 324
Мисля в предната тема писах за маслото с частици. Мисля, че и на черна коса ще стои добре. Частичките са изключително фини, проблесват дискретно. При разресване падат. На лице също стоят хубаво. Маслото обаче според мен не за почитателките на матираната кожа. Освен блясък, все пак придават и лека лъскавина. И се случва да има някоя по-едра частица. Веднъж, минавайки покрай една кола, погледа ми попадна върху отражението ми, и една „звездичка” светеше точно по средата на челото ми. Като се погледанах в огледалото, също се забелязваше отчетливо. Истинска принцеса със звезда на челото.  Laughing
Сега не го ползвам за лице. Ще изчакам лятото, когато ще помургавея още.

# 104
  • Мнения: 575
Благодаря за отговорите момичета  bouquet Аз май ще си остана засега на класическото, без частиците. Може би за лятото наистина е подходящо другото Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт