Козметиката на Nuxe / AROMA PERFECTION anti-acne

  • 35 268
  • 197
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 658
kiora, серум Фитошок може да се използва както самостоятелно за освежаване и моментален лифтинг ефект, така и преди крема. Може да се използва върху лицето, шията и околоочния контур.

# 166
  • Мнения: 776
kiora, серум Фитошок може да се използва както самостоятелно за освежаване и моментален лифтинг ефект, така и преди крема. Може да се използва върху лицето, шията и околоочния контур.

Благодаря много за бързия отговор Hug  bouquet

# 167
Здравейте отново! Специални поздрави за Кабив и за компетентните съвети, които дава. Simple Smile  Купих си преди по-малко от месец крем Нирванеск за суха и много суха кожа. Този козметичен продукт ми действа изключително добре. Преди време кожата ми беше на червени пъпчици, които ме сърбяха страшно много. Сега вече нямам такъв проблем. Кожата им изглежда успокоена и свежа. Имам и масло от серията на Нюкс, но като че ли кожата ми не го понася толкова добре, колкото самият крем. Защо ли трябваше да пробвам всички други известни марки, за да си докарам такъв дерматологичен проблем? Дори хора, които са ме виждали и познавали преди, се чудеха защо кожата ми изглежда толкова необичайно зачервена, тъй като никога досега тя не е била в такова състояние.  То и аз се чудех, де Simple Smile И сама стигнах до извода, че е по-добре да дадеш 10 или 20 лв повече, за да си купиш стойностна козметична марка, отколкото да купуваш на всеки месец различни кремове, които още повече да влошат състоянието на кожата ти. Добре е, че след като видях пъпките по лицето си, се зачетох из Нета за подходящ крем, който да не дразни сухата ми и сърбяща кожа. Засега съм доволна от този крем и смятам да продължа да го ползвам! Усмивки на всички! Simple Smile)))

# 168
  • Мнения: 1 645
Хайдеда побутна Grinning
С няколко въпроса...
Значи,вече 3 месеца си правя курс на лицето с едно лечебно биологично олио.Подарих си всичката останала козметика (Клиник,Есте Лаудер,и дрги които ползвах) и в момента ползвам само това олио + измиваща крем-пяна и маска с ефект дермабразио на Орижънс (биологично/органична козметика произвеждана за Есте Лаудер)...В момента съм в дилема ако спра лечението и ползвам олиото само от време на време като профилактика,коя козметика да избера за всеки ден?! Искам да е лечебна,биологична...за да може да се комбинира и влияе добре с олиото.Обърнах особенно внимание най вече на Авене и Нюкс.
На Авене поръчах мострички от серията за мазна и проблемна кожа и ще пробвам.
На Нюкс ми харесва серията Арома Перфекшън и искам да пробвам,но имам няколко въпроса на които ще се радвам да получа отговор от вас:
-Ползвам грим,с какво мога да го свалям вечер след като пяната от е не толкова подходяща за това?!
-В серията няма тоник/лосион...това значи ли че мога да не ползвам изобщо,или мога да използвам тоник от друга серия и например кой?!
-Какво да ползвам сутрин-емулсията или крема?! Има ли смисъл да имам и двете или едното е достатъчно?! Каква е разликата в действието?!
-Ексфолирането е за мен от голямо значение-2/3 пъти в седмица,кой ефикасен скраб/пилинг мога да избера за да се съчетае добре със серията Арома Перфекшън?!
-Продуктите от серията нямат УВ защита,как трябва да процедирам...като се има на предвид,че фдт-ена ми е с фактор 10,живея в страна (Холандия) където рядко имам нужда от по висок фактор,и ако ходя на плаж използвам специални УВ-продукти?!

На 28 години съм,кожата ми е по скоро комбинирана отколкото мазна,но проблемна-пъпчици,петънца,зачервявания,пори...и от време на време леко раздразнена,чувствителна. Линийки имам,бръчки все още не...мимически,почти незабележими,на челото по дълбоки но по скоро генетично отколкото от възраста.Не знам кое е по важно в момента-да подобра състоянието на кожата първо и после да мина на анти ейдж...или трябва да комбинирам двете?!

Айде да спирам,че много станаха въпросите Mr. Green но няма как-тази козметика ми е напълно непозната и с въпроси и пробване само ще стане.Предварително благодаря  bouquet

# 169
  • Мнения: 776

-Ползвам грим,с какво мога да го свалям вечер след като пяната от е не толкова подходяща за това?!
-В серията няма тоник/лосион...това значи ли че мога да не ползвам изобщо,или мога да използвам тоник от друга серия и например кой?!


Ако приемаш други предложения извън Арома Перфекшън Wink, за сваляне на грим, аз бих препоръчала тоалетното мляко+мицеларната вода от серията с 3-те рози или мицеларната вода+почистващата пяна пак от същата серия Peace От моя личен опит с въпросната марка и серия, само един дегримиращ продукт не е достатъчен.
По втория въпрос Mr. Green,когато си взех Арома Перфекшън гела за почистване, след него нанасях мицеларната вода с 3-те рози ( защото така и не открих тониращия лосион в БГ ), но комбинацията не ми понесе Confused. При мен обаче проблемът беше, че изначално с почистващия гел не се спогодихме, а не че комбинацията е грешна Peace Така че пробвай мицеларната вода/тониращия лосион от 3-те рози или, ако внасят при вас, флоралния лосион от "базовата" почистваща серия.
Дано и Кабив Hug се включи с препоръки!

# 170
  • Мнения: 1 645

-Ползвам грим,с какво мога да го свалям вечер след като пяната от е не толкова подходяща за това?!
-В серията няма тоник/лосион...това значи ли че мога да не ползвам изобщо,или мога да използвам тоник от друга серия и например кой?!


Ако приемаш други предложения извън Арома Перфекшън Wink, за сваляне на грим, аз бих препоръчала тоалетното мляко+мицеларната вода от серията с 3-те рози или мицеларната вода+почистващата пяна пак от същата серия Peace От моя личен опит с въпросната марка и серия, само един дегримиращ продукт не е достатъчен.
По втория въпрос Mr. Green,когато си взех Арома Перфекшън гела за почистване, след него нанасях мицеларната вода с 3-те рози ( защото така и не открих тониращия лосион в БГ ), но комбинацията не ми понесе Confused. При мен обаче проблемът беше, че изначално с почистващия гел не се спогодихме, а не че комбинацията е грешна Peace Така че пробвай мицеларната вода/тониращия лосион от 3-те рози или, ако внасят при вас, флоралния лосион от "базовата" почистваща серия.
Дано и Кабив Hug се включи с препоръки!

Благодаря  bouquet
Ще разгледам и пробвам като съм в БГ,че тук никъде не намерих въпросната серия Confused
И аз се надявам Кабив да се включти с още мнения и препоръки Peace

# 171
  • Мнения: 2
аз си взех крема против несъвършенства и наистина има ефект Simple Smile препоръчвам го
за сравнение-преди това измазах 2 флакона на виши норма дерм-дневния хидратиращ и пак имаше някакъв ефект, но не какъвто с нукс
струва си парите

# 172
  • Countryside
  • Мнения: 11 631

- Вечер, през лятото, грижа за лицето с противостареещ крем Нирванеск за първи бръчки;
- Вечер, през зимата, грижа за лицето с ексфолиращия крем Етинселант;

Лелее, аз правя точно обратното. Че лятото кожата ми се омазнява, а зимата ми седи по-суха  ooooh!

# 173
  • София
  • Мнения: 1 825
А какво да ползваме през деня?

# 174
  • Мнения: 93
Здравейте,

ползвам хидратиращия  на Нюкс за нормална кожа, мин.седмица си взех  Продижо.  От описанието на крема - противостареещ, обновяващ, не мога да разбера дали е подходящ за мен - на 33 г. съм, кожата ми е смесена, с разширени пори.
Благодаря предварит. за отговора.

# 175
  • Мнения: 183
Кабив, и аз да помоля за съвет- на 31 г. съм, кожата ми е комбинирана, но я усещам някак си повяхнала.Какъв крем ще ми препоръчаш да използвам .Този подходящ ли е за мен http://www.nuxe.bg/les_soins/fiche.php?id=15 .В голяма чуденка съм  какво да избера newsm78 .Досега използвах серията Aroma Perfection, но ми се иска и нещо за освежаване на кожата  Hug

# 176
Момичета, един съвет - защо не отидете на място в някоя аптека, където се продава nuxe и да получите компетентен съвет. Аз ползвам емулсията с мак и съм безкрайно доволна. От Пловдив съм и приятелки ме изпратиха в аптека Сейба срещу площад Съединение. Обясних на момичетата какъв тип е кожата ми, пък и за щастие улучих консултант на марката, който беше в аптеката. Дадоха ми тестер, бях много доволна и се върнах да си купя емулсията. Сега съм хвърлила око и на универсалния стягащ крем - за крака, корем и бюст.

# 177
  • Мнения: 605
Здравейте,

ползвам хидратиращия  на Нюкс за нормална кожа, мин.седмица си взех  Продижо.  От описанието на крема - противостареещ, обновяващ, не мога да разбера дали е подходящ за мен - на 33 г. съм, кожата ми е смесена, с разширени пори.
Благодаря предварит. за отговора.

Ако ти действа добре хидратиращия крем, си го използвай, всяка кожа има нужда от хидратация - особено през лятото  Sunglasses. Но за твоя тип кожа е по-скоро серията Aroma Perfection, за която има информация на първа страница от темата. Вземи си мостра от някоя аптека и пробвай  Peace.

# 178
  • Мнения: 1 645
Как се използва матиращия флуид от серията Арома Перфекшън?!

# 179
  • Мнения: 26
Здравейте,

Нуждая се от съвет, и тъй като изчетох почти всичко по темата и не само тази, искам да се консултирам с вас. В момента ползвам козметика на Galenic, сутрин Moisturizing Sorbet Cream-Gel, вечер Moisturizing Balancing Cream-Gel и за почистване Purifying Cleanser Gel и Astringent Lotion. Истината е, че се запалих по тази козметика преди месец когато бях във Франция. Но преди няколко дни пробвах тестер на крема на Nuxe Aroma Perfection и останах много доволна. Тогава започнах повече да се интересувам от козметиката на Nuxe. Така попаднах и на вашата тема. Кожата ми е смесена, но откакто ползвам козметика за проблемна кожа, почти не мога да се оплача от пъпки и разни подобни. Въпросът е, че не съм сигурна дали Galenic не е от типа агресивна козметика и естествено бих предпочела козметиката на Nuxe, защото от това, което чета тя не е с консерванти. Днес когато бях в аптеката да си купя крема на Nuxe Aroma Perfection, аптекарката ме посъветва да не ползвам продукти от различна серия. И сега съм малко объркана, вие какво ще ме посъветвате мога ли да ползвам едновременно Galenic и Nuxe докато се свърши тази на Galenic и после мина изцяло на Nuxe? И по принцип какво бихте ми казали за продуктите на Galenic, ако някой има опит. Предварително благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт