Козметиката на Nuxe / AROMA PERFECTION anti-acne

  • 35 276
  • 197
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 658
Олеле колко много сте писали Simple Smile
мими23 , Eau démaquillante (мицеларната вода) на Нюкс е перфектна вода без отмиване за сваляне на грим. Ако решиш да я ползваш няма да ти трябват лосион, тоник или мляко. Само тя е достатъчна. Иначе NUXE има лосион тоник - Lotion Tonique Simple Smile
Сутрин може да използваш матиращия флуид, а вечер крема Арома-Перфекшън, но имай предвид, че от двата продукта кремът е по-силно активния срещу акне и несъвършенствата на мазната кожа, т.е. той е по лечебния. Флуида основно матира и толкоз.
За ексфолиране по-добре вземи Cleanance Masque desincrustant exfoliant absorbant на Avene. От нея ще усетиш по-добър пречистващ ефект за акнетичната кожа, отколкото от маските на Нюкс.
Нанасяй слънцезащитния ФДТ върху флуида / крема. Слънцезащитата трябва да бъде най-отгоре.

мама Еличка, възрастово крем Продижо е подходящ за теб, но той има киселини, така че го използвай само вечер.

iiv, мнооого ти е рано за http://www.nuxe.bg/les_soins/fiche.php?id=15. Вземи си емулсия Етинселант http://www.nuxe.bg/les_soins/fiche.php?id=11.

Момичета, един съвет - защо не отидете на място в някоя аптека, където се продава nuxe и да получите компетентен съвет. Аз ползвам емулсията с мак и съм безкрайно доволна. От Пловдив съм и приятелки ме изпратиха в аптека Сейба срещу площад Съединение. Обясних на момичетата какъв тип е кожата ми, пък и за щастие улучих консултант на марката, който беше в аптеката. Дадоха ми тестер, бях много доволна и се върнах да си купя емулсията. Сега съм хвърлила око и на универсалния стягащ крем - за крака, корем и бюст.
Ами да, заповядайте и при мен Embarassed, да се видим на живо Simple Smile Моята дрогерия се намира на много лесно място, срещу Новотел Пловдив. Адреса е ул. "Белград" 12. Предлагам всички добри марки медицинска козметика, но за жалост още нямам NUXE. Причината е мнооого банална и не искам да я коментирам. Надявам се все пак, че този месец ще я заредя. Иначе до края на юли, всеки петък от 16,00 до 19,00 часа д-р Биляна Талевска от клиниката по дерматология във ВМИ консултира БЕЗПЛАТНО клиентите ни по въпросите за слънцезащитата ( и всичко останало Simple Smile ) Спирам се вече Embarassed

Diksey, Галеник е много хубава козметика с натурални съставки, но наистина все още не е пречистена от към консерванти. Сигурно много скоро и те ще започнат да си пречистват формулите.
Не е фатално да смесваш марките козметика, но все пак зависи за кои две марки става въпрос. Ако например използваш почистващ продукт от масовата козметика и после органичен крем за лице, въздействието на органичния крем се опорочава, нали Laughing Ако се комбинират две марки продукти в един клас няма проблем. Накратко, може да комбинираш NUXE и Galenic

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 12:55 от Kabiv

# 181
  • Мнения: 658
Момичета, оттеглям се от тази тема Confused , но оставам ВИНАГИ на ваше разположение на ЛС, на мейла или в дрогерията.
Весело и красиво лято Heart Eyes

# 182
  • Мнения: 1 645
Олеле колко много сте писали Simple Smile
мими23 , Eau démaquillante (мицеларната вода) на Нюкс е перфектна вода без отмиване за сваляне на грим. Ако решиш да я ползваш няма да ти трябват лосион, тоник или мляко. Само тя е достатъчна. Иначе NUXE има лосион тоник - Lotion Tonique Simple Smile
Сутрин може да използваш матиращия флуид, а вечер крема Арома-Перфекшън, но имай предвид, че от двата продукта кремът е по-силно активния срещу акне и несъвършенствата на мазната кожа, т.е. той е по лечебния. Флуида основно матира и толкоз.
За ексфолиране по-добре вземи Cleanance Masque desincrustant exfoliant absorbant на Avene. От нея ще усетиш по-добър пречистващ ефект за акнетичната кожа, отколкото от маските на ...

Kупих си цялата серия Арома Перфекшън + крема Нирванеск.
Не знам защо реших,че след като се казва Арома значи ще има страхотен аромат Rolling Eyes но не е така,даже е малко неприятен.Пяната не се пени много,почти изобщо и ще я ползвам само сутрин когато нямам грим.Вечер ще ползвам първо нещо по силно разгримиращо.Мицералната веода не е за мен,аз обичам да си мия лицето с пяна и вода.Липсата на тоник не е плачевна.Крема Нирванеск мирише страхотно но ще го почна като свърша един от двата на Перфекшън.За сега съм доволна.
На Авене пробвах много продукти но не ми допаднаха,силно излющващо действие,получих зачервявания,излющвания и иритации на кожата.В аптеката имаше 15% намаление на НЮКС,така че излезе на далавера.Имаше и едни кремове с подарък много хубава гривна но така и не им разбрах действието а и нямаха мостра.Пуснах тема за тях но мяй никой не ги знае.
Инак пробвах и оцветения крем,но хич не ми хареса...харесах пудрата  и гланцовете също Crazy Crazy Crazy

# 183
  • Мнения: 1 324
Аз все още си ползвам и съм много доволна от крема Арома Перфекшън. Флуидът не ми допадна.

Новата ми любов е Nuxe Teint Ultra Prodigieux - "Healthy Glow" Tinted Care Moisturizer за тъмна кожа. Смесвам го с малко крем за по-дискретен ефект върху цялото лице. Само върху скулите го нанасям неразреден.

Пробвах и двата цвята на коректора NUXE Touche Prodigieuse Tinted Concealer. Никак не ми харесаха. Безумно розови.

Чудя се гланцовете дали са трайни.

# 184
  • Мнения: 1 645
Аз все още си ползвам и съм много доволна от крема Арома Перфекшън. Флуидът не ми допадна.

Новата ми любов е Nuxe Teint Ultra Prodigieux - "Healthy Glow" Tinted Care Moisturizer за тъмна кожа. Смесвам го с малко крем за по-дискретен ефект върху цялото лице. Само върху скулите го нанасям неразреден.

Пробвах и двата цвята на коректора NUXE Touche Prodigieuse Tinted Concealer. Никак не ми харесаха. Безумно розови.

Чудя се гланцовете дали са трайни.


На мен пък Nuxe Teint Ultra Prodigieux както вече написах не ми хареса и като консистенция и като цвят-едно таково оранжево се получи,мазно и неравно Thinking
На пудрата обаче хвърлих око и ако някой има мнение за нея моля да сподели.
Гланцовете и на мен ми станаха интересни,най вече най-светлия цвят...кафевия ми се стори много тъмен.Дано каже някой повече ако ги е пробвал.
За двата слънцезащитни продукта за лице и тяло които сега са с подарък гривна също искам мнение ако има пробвали Peace

# 185
  • Мнения: 3 050
letsgo, как ти се отразява крема арома- повече инфо ще дадеш ли  Hug

# 186
  • Мнения: 1 324
iguanka, с него кожата ми е бебешки мека, но най-хубавото е, че минимизира порите. Ако не ме лъже паметта някъде към втората седмица забелязах разликата в състоянието на кожата ми. Не съм имала чак големи пори, но тези по и около носа определено станаха съвсем незабележими. Голям ефект при наистина проблемна кожа обаче не вярвам да има.
Хидратира много добре. Обаче няма ув филтри.

мими23, и аз като пробвах тонирания крем на ръката си в аптеката се получи същото. Не се разнесе добре и цветът малко ме усъмни. Но тъй като ми го продадоха на половин цена /спазарих си неразпечатан тестер/ реших да го взема и пробвам на лицето. Нанесен върху овлажняващ крем или смесен с такъв /аз го смесвам с Арома Перфекшън/ се разнася перфектно. Разлика в цвета на лицето е трудно да се долови. Като цяло придобива лек бронзов блясък. Кожата не изглежда мазна, но в никакъв случай не е матова. Не го препоръчвам на любителките на матираната кожа и пудра ефекта. Аз харесвам кожата да има лека лъскавина. Затова не използвам и фдт.

Пудрата ми се видя супер тъмна. Струва ми се, че изисква много силен тен. Аз съм мургава и ми идва прекалено тъмна. След няколко дена на морето може и да ми е добре.

# 187
  • Мнения: 1 645
На мен ми дадоха мостра от тониращия крем и пробвах директно на лицето...освен да пробвам и аз със крем да смеся или с фдт.А пудрата е наистина много тъмна но ако се слага икономично-става...а аз така или иначе слагам само по скулите като руж и тук таме по лицето,и то само лятото Peace

# 188
  • Мнения: 3 050
letsgo, мерси! а има ли мостри?

# 189
  • Мнения: 1 324
Да, има тестери на цялата серия.

# 190
  • Мнения: 2
Здравейте! Някой знае ли дали има разлика в опаковките на козм.кремове Filorga - днес купих sleep and peel и iso-age, но първият няма залепената предпазна хартия на отвора за разлика от втория? Това нормално ли е или да отивам утре да го връщам. външната опаковка не бе нарушена, но знам ли... може и тук да са направили ментета  Twisted Evil Благодаря предварително!

# 191
  • София
  • Мнения: 708
Момичета, някой ползвал ли е пудрата вече? http://www.nuxe.bg/les_soins/fiche.php?id=32

Как е като цвят? Пише че става за всякаква кожа, ама нещо не мога да си го представя.

# 192
  • Мнения: 776
Момичета  bouquet Hug , някой пробвал ли е филъра от серията Арома Валианс, който може да се позлва и като околоочен крем? Интересува ме дали е така мазен като basic околоочния им срещу подпухване? Thinking

# 193
  • Мнения: 658
Kabiv outside undercover Whistling

kiora, пробва ли вече Aroma-Vaillance Express? И на мен ми е интересно дали е мазен, харесва ли ви аромата.
Аз вече нямам търпение да пробвам новия околоочен крем на Nirvanes Sunglasses
Момичета да си пуснем нова тема, а?

# 194
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Хей Kabiv , радвам се да те "видя", пусни нова тема, то и нови продукти има вече  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт