СЕСТРАТА НА МЪЖА ВИ!!!

  • 32 879
  • 251
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 71
Точно така. Родителите на мъжа ми определено си делят децата - за нея всички, защото е момиченце, а за него нищо... даже той трябва да се грижи за сестра си.
Вярно е, че са били брат и сестра преди да ме срещне мен, и такива си остават, но с промяната че брат й вече е със семесйто и не ми ги разпрявайте тези, че каквото има за мен, същото трябва да има и за нея....
Някой беше дал много ценен съвет, че трявба да й намеря мъж, за да миряса - пределено ще се заслушам, че то май няма да се оправят нещата.

П.П. Явно всички сме доста различни, но не намирам за нормално вечерта, когато ни остава малко свободно време със съпруга ни да сме заедно (работим по повече от 10 ч на ден)
- ТЯ ДА МИ ВИСИ НА ГЛАВАТА!
Че то може да ни остане време за секс.
Така че моля мненията от вида - "какво толкова искаш от момиченцето?" или "как може да го делиш от брат й" - си ги запазете.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
На колко е години зълва ти, защото по описанието ми се струва, че е под 18 ?

# 47
  • Мнения: 71
За съжаление акъла на 18 г. а възрастта е 25

# 48
  • Мнения: 1 650
Аз съм зълва и ако съпругата на брат ми се опита да ни раздели, ще съжалява много!
Брат и сестра - това е едно семейство!! Ако поведението ти нещо те дразни, поговори със съпруга си и с нея, а не го настройвай срещу сестра му!
О, браво на теб, това са думи и на мойта зълва- те били брат и сестра и затова тя била неговото семейство, не аз и детето. Според нея семейството било там, където си роден. Търпях я 4 години и накрая я резнах, че вече не се търпеше. Тая жена ми е болна тема. То не беше месене, даване на тъпи съвети за детето, за живота ни, за личните ни взаимоотношения, не бяха заповеди,  ами на финала, когато с нормален тон я помолих да ни остави на мира, тя ми пожела да си гледам детето по болници, каза да не мисля, че съм хванала господ за шлифера като съм му родила 1 дете и заяви, че била ходила на врачка и тя казала, че детето ми няма скоро да се излекува( има артрит) и ние с мъжа ми сме щели да се разведем. Толкова злоба беше събрала, че си каза глупостит, но тя си е злобна и проста и няма да се промени.

# 49
  • Мнения: 1 761
Ако имах такава зълва ли беше,етърва ли, свекърва ли,каквато там е, най-директно и казвам-днес ще правим секс,ако дойдеш трябва да се включиш и ти. Mr. Green

Сега сериозно- аз имам брат,жена му коя е и каква е не ме интересува,той се е оженил за нея, не аз.Не коментирам с него дали я харесвам или не.
Живеем на 2900 км един от друг, виждаме се веднъж годишно за най-много два дни,които за мен са твърде много време в нейната компания.
Пари нито искам нито давам-който има пари за цигари и бира има и за хляб.
Съвети не давам и не приемам- гледаме си децата по коренно различен начин.

Мисля си обаче понякога,когато се чуя с брат ми по телефона,че май му липсва да изпием по едно кафе ей така,само двамата без моя мъж и без неговата жена.

# 50
  • Мнения: 1 341
Ако имах такава зълва ли беше,етърва ли, свекърва ли,каквато там е, най-директно и казвам-днес ще правим секс,ако дойдеш трябва да се включиш и ти. Mr. Green

Сега сериозно- аз имам брат,жена му коя е и каква е не ме интересува,той се е оженил за нея, не аз.Не коментирам с него дали я харесвам или не.
Живеем на 2900 км един от друг, виждаме се веднъж годишно за най-много два дни,които за мен са твърде много време в нейната компания.
Пари нито искам нито давам-който има пари за цигари и бира има и за хляб.
Съвети не давам и не приемам- гледаме си децата по коренно различен начин.

Много точно казано! Peace

# 51
И още неща се сетих - писала съм и друг път - когато се роди нейното внуче тя не спря да повтаря колко е голямо , с бузи ,хубаво и казва:" А вашата като се роди даже беше в кувиьоз" При което аз поглеждам доста странно. Защото не е истина. Постоянно натякваше преди защо не сключите брак , детето ви е незаконно.Подиграва се за възпитанието на детето. Че ще я науча да е стисната( защото веднъж си искаше една играчка а племенницата на мъжа ми я дразнеше и детето се разплака беше на4 год. ) и зълва ми се изрази така: "Сериозно си помисли за това детето не дава да му се пипат вещите това е сериозен проблем" А това изобщо не е вярно тя винаги си дава и играчки и храна.

# 52
  • Мнения: 2 070
аз се разбирам чудесно със сестрата на мъж ми.въпреки че свеки показва всячески слабост към нея ,и към децата и.не мога да се сърдя на зълвата,заради отношението на майка и.глупаво е.

# 53
  • Мнения: 15 619
Баща, майка, брат, сестра, зълва, девер, свекърва или свекър ... - няма значение кой какъв ти е!
Всичко опира до характер, до възпитание и до това, къде ще поставиш границите ти.

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 14:37 от luna

# 54
  • Мнения: 817
Мъжа ми има сестра, и аз имам брат. И от двете страни съм. Каква им се падам не знам. Зълва, снаха, етърва, не ги разбирам много кой какъв е.
И с двете се разбирам нормално!

# 55
  • Мнения: 40
Ех, божеееее, болната тема ........

И аз ако почна, цял сериал мога да напиша, моята също е ужасТ  #2gunfire

# 56
  • Мнения: 4 519
Предполагам Сиси, че ти също имаш брат и си от позицията на зълва.
А темата съм я написала, защото мисля, че много дами са в мойто положение!

Не мога да се оплача аз, обаче. Наскоро й се скарах да спре да ни прави скъпи подаръци и да си използва парите за по-умни и дълготрайни неща, като да си купи собствено жилище, например. Никога не ни се бърка в живота, всъщност, рядко се виждаме, тя живее в София, ние - не. Работи и печели добре, много по-малка от мъжа ми, но абсолютно самостоятелно момиче и знам, че можем да разчитаме на нея. Не сме влизали в спорове и конфликти, нито с нея, нито с майка й.  Grinning Абе, не мога да се оплача.  Grinning

# 57
  • Мнения: 620
Здравейте дами!
Както предполагате съпругът ми има сестра. Първоначално бяхме близки, но ВЕЧЕ НЕ СМЕ! Причината е, че доста започна да се намесва в семейния ни живот - "искам батко да купи това, искам онова, защото на теб го е купил", "ще дойда във вас, защото няма какво да правя", "вие излизате, а на мен не се обаждате" и т.н.". Да не изпадам в подробности, че само се ядосвам.
Проблемите и дразгите са много. Аз съм малко труден характер и при това краен. Резултатът е, че не я допускам вече по никакъв начин в семейството ми.
Притеснявам се само съпругът ми да не страда, въпреки че сме обсъждали проблема много пъти и той винаги ме е защитавал.
Имате ли подобен проблем?
Моля споделете - всяко мнение ще ми бъде полезно!


Никога не съм предполагала .....сигурна бях.
И да,с един такъв дето не можеше 10 години  да си подреди приоритетите се разведох.
В основата естествено беше вечната пъпна връв майка-дъщеря (със сина отдавна е била прерязана Confused).
Хем си я знаеше каква е,хем виждаше,че винаги го прецакват заради систъра,хем пак я защитаваше пред мен ooooh!
Оставих ги да си живеят необезпокоявани Mr. Green

# 58
Predi imah 3 zilvi..Za jalost sega bivsi..4udesni jeni...Obi4am gi mnogo..İ vinagi ste e taka..  :bouquet:Sega ot noviya mi brak se sdobih s oste 3...Ama zli..prokleti..zavistlivi..prosti..tipi...neuki..neobrazovani..al4ni...dirti na vsi4koto otgore...a kakva prostotiya bojeeee...ne moje da se opise...tolkova sa zli 4e Dyavolit v sravnenie s tyah e svetets...May si namerih belyata styah..Ne poddirjam nikakva vrizka...no te taka se mesyat...4e stava strasno.....Stignah i do sid..s posledno predupre4denie.. #Cussing out

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
моята е ужасссссссссс #2gunfire smile3512 smile3538

Общи условия

Активация на акаунт