СЕСТРАТА НА МЪЖА ВИ!!!

  • 32 874
  • 251
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 240
И аз съм "сестрата на мъжа ви",  това се зачудих като попаднах на темата. Винаги съм си мислела, че сме в много добри отношения, не сме имали разправии и т.н., защото не живеем заедно предполагам Confused
Обаче от известно време все се сещам за коментарите на някои момичета, бързам да си тръгна, за да не досаждам, внимавам какво ще кажа, честно не съм се замисляла досега, че може и да не съм и чак толкова приятна Rolling Eyes

# 241
  • Мнения: 212
Аз пък искам да питам нещо,че ми е малко неудобно да пускам нова тема...
Та,въпроса ми е следния,понеже не съм много сигурна-жената на брата на мъжа ви зълва ли се нарича,но все едно,та вие които имате такива,разбирате ли се с тях? Peace

# 242
  • Мнения: 15 619
Аз пък искам да питам нещо,че ми е малко неудобно да пускам нова тема...
Та,въпроса ми е следния,понеже не съм много сигурна-жената на брата на мъжа ви зълва ли се нарича,но все едно,та вие които имате такива,разбирате ли се с тях? Peace

Жената на брата на мъжа ви се нарича етърва. Нямам засега и затова не мога друго да кажа. Зълвата е сестрата на мъжа ви.

П.П. Имам сестри. Милото досега оплаквания няма от тях.  Mr. Green

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 17:15 от luna

# 243
  • Мнения: 212
Аз пък искам да питам нещо,че ми е малко неудобно да пускам нова тема...
Та,въпроса ми е следния,понеже не съм много сигурна-жената на брата на мъжа ви зълва ли се нарича,но все едно,та вие които имате такива,разбирате ли се с тях? Peace

Жената на брата на мъжа ви се нарича етърва. Нямам засега и затова не мога друго да кажа. Зълвата е сестрата на мъжа ви.

П.П. Имам сестри. Милото досега оплаквания няма от тях.  Mr. Green

Мерси за просветлението Hug Винаги съм ги бъркала тези звания в семейството Simple Smile

# 244
  • Мнения: 17
И аз съм "сестрата на мъжа ви",  това се зачудих като попаднах на темата. Винаги съм си мислела, че сме в много добри отношения, не сме имали разправии и т.н., защото не живеем заедно предполагам Confused
Обаче от известно време все се сещам за коментарите на някои момичета, бързам да си тръгна, за да не досаждам, внимавам какво ще кажа, честно не съм се замисляла досега, че може и да не съм и чак толкова приятна Rolling Eyes
И аз така, обичам снаха си, но се притеснявам да общувам с нея да не кажа нещо, което не трябва и да я обидя. Добре, че живеем далече и се виждаме рядко. Така се радваме една друга. Брат ми пък се разбира много с моят съпруг (сигурно е искал да си има братче)  и постоянно си говорят по телефона за нещо, което много ме радва.

# 245
bebo4ka87 мечтая за такава зълва като теб  Blush

Моята зълва е отвратителна меко казано, постоянно се опитва да се състезава с мен,
все за нещо завижда, виждаме се много рядко, съпругът ми гледа да не се засичаме с нея.
От началото когато бяхме още гаджета със съпругът ми, тя постоянно ми говореше за някакви негови бивши гаджета и даже ги канеше в тях да урежда брат си  Whistling
След като ни се сгодихме, тя започна да се състезава, аз ще се оженя преди вас, ще видите  #Crazy
Много е зле и комплексирана, ох направо е ненормална тази жена.
Последния път, когато ми идва на гости ми е свила няколко чифта прашки, абе то бива нахалство  Crazy







# 246
  • Мнения: 194
bebo4ka87 мечтая за такава зълва като теб  Blush

Моята зълва е отвратителна меко казано, постоянно се опитва да се състезава с мен,
все за нещо завижда, виждаме се много рядко, съпругът ми гледа да не се засичаме с нея.
От началото когато бяхме още гаджета със съпругът ми, тя постоянно ми говореше за някакви негови бивши гаджета и даже ги канеше в тях да урежда брат си  Whistling
След като ни се сгодихме, тя започна да се състезава, аз ще се оженя преди вас, ще видите  #Crazy
Много е зле и комплексирана, ох направо е ненормална тази жена.
Последния път, когато ми идва на гости ми е свила няколко чифта прашки, абе то бива нахалство  Crazy

Това не е нахалство,а...незнам точната дума.Със снаха ми ,казах,се разбираме чудесно.Но етървата...мале...разбрах я какво представлява откакто разбрах,че е влизала в дома ми,и ми е носила дрехите...дори не си бе направила труда да ги изпере.Хванах я наскоро,но вероятно го е правила отдавна....Щом ти е задигнала прашки,очаквай нещо по-масивно.Игнор напълно,никакви контакти,заключвай си винаги и си имай едно на ум за нея.Не те обича,явно.Сори за отклонението от зълвите.







# 247
  • Мнения: 1 650
Как така ви носят дрехите и бельото, бе хора?

# 248
  • Мнения: 1 749
Как така ви носят дрехите и бельото, бе хора?
Не бельото,гащите!!Сутиен-айде,как да е,но...прашки?! Shocked Абе има всякакви изпадняци...

# 249
  • Мнения: 1 650
Това са психично болни за мене!

# 250
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
чук-чук, нямам подобни проблеми Rolling Eyes
но за момент, четейки, си помислих, че съм сбъркала форума с някой пенсионерски. Laughing Laughing

# 251
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Пенсионерски,силно казано,дамски да! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт