СЕСТРАТА НА МЪЖА ВИ!!!

  • 32 882
  • 251
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 42
уууфффф Whistling ooooh!

# 31
  • Мнения: 1 447
Какво трябва да значи това  newsm78

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Аз съм зълва и ако съпругата на брат ми се опита да ни раздели, ще съжалява много!
Брат и сестра - това е едно семейство!! Ако поведението ти нещо те дразни, поговори със съпруга си и с нея, а не го настройвай срещу сестра му!

Ами що тогава си се омъжила и остави брат си да се ожени? Кръвта вода не става, вярно е, но братът и сестрата създават собствени семейства, където важат вече други закони.

Към авторката- намери й мъж на тази твоя зълва. Хем да я издържа, хем да я занимава в свободното й време  Mr. Green Между другото, изпитан метод  Mr. Green

# 33
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
ох,за сега нямам такъв проблем.А тои има две сестри Тарталета
Цитат
Към авторката- намери й мъж на тази твоя зълва. Хем да я издържа, хем да я занимава в свободното й време  Mr. Green Между другото, изпитан метод  Mr. Green
Peace Много добре казано

# 34
  • Мнения: 256
Сестра ми също се опитваше да ме раздели от жена ми, но разбира се не успя, и съм си казал, който се опита да ми се намесва в живота направо прекъсвам контакт със него и не съществува за мен. за мен най важното на целия свят е жена ми, и не съм длъжена на никой, всеки да си живее живота както си поиска, както и аз си живея моя както аз намеря за добре.

Евала, Крис! Жалко, че повечето съпрузи не мислят като теб...

# 35
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз имам зълва и самата съм зълва. Моята зълва, вече бивша, ми е повече от сестра. С брат и сме разведени от 9 години, но с нея си се виждаме редовно, ходим на партита, по кръчми, на кафе. Супер готина. Но снаха ми не се погоди със зълвата / тоест с мен/  Wink Laughing Малко след, като се омъжих ми се обади и буквалните и думи бяха- Вече си женена и няма да търсиш брат ти за нищо  Shocked С моят брат винаги сме имали силна връзка. В повечето случаи той е търсел мен за помощ и съвет. Все пак с годините успя да ни раздели. С нея въобще не се виждаме / по нейно желание/. С брат ми определено станахме по- чужди. Ама тяхна си работа. Голями хора са, да се оправят. Поне с племениците си се търсим и си се виждаме редовно.  Peace

# 36
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Мдааа...след свекървите проблем номер 2 се явяват зълвите...
Ами етървата? Къде я забрави?  Mr. Green

# 37
 В добри отношения сме ,защото аз си мълча, но предчувствам , че няма да е още за дълго. Рядко се виждаме , но като се видим постоянно гледа да ме засегне , уж на майтап за всичко. Относно детето ми постоянно повтаря много е слабо, я вижте нашто какво е (нейното внуче) , дразни ме ,че си живеят в охолство задоволяват си прищевките с пари на свекъра(той постоянно им дава) , а ние като кажем примерно че нещо не сме яли или за друго и почват да се подиграва ,че съм стисната(а ние просто си правим сметката - не разполагаме с неограничени средства) И това ,че задава постоянно въпроси на детето ми дали ме обича. Направо това ме изкарва извън нерви. Нагло лъже ,че си дала заплата за поредната придобивка ,а ние 5 дни преди това разбираме със сигурност за изпратени пари от баща и.(свекъра) и тя се вайка как ще кара месеца. Да спирам ,че се ядосах.

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ами така ще да е...
като тия наши братя на свястна жена не случиха  Tired
 Joy

# 39
  • Мнения: 289

а етървата няма нищо общо със мъжа  ,така че там нещата са чисти, аз имам и етърва и зълва,
зълвата е сестрата и е в близки отношения с брата, по принцип говоря

# 40
  • Мнения: 2 439
ами така ще да е...
като тия наши братя на свястна жена не случиха  Tired
 Joy
Пък моите сестри какви убави мъжове си взеха Laughing
И мъжа вика - супербаджанаци Laughing
Ама аз отсега се чудя какви фасони ще правя на бъдещата етърва...
Абе на нас жените не може да се угоди.

# 41
  • Мнения: 232
Аз мисля, че който и да е - сестри, братя, свекърви, свекър, братчеди и т.н. ако се намеси по-тясно в отношенията между двама души равновесието се нарушава и следват сръдни и има недоволни. Същото се отнася ако намесата е нон-стоп искане на финансова помощ...

# 42
  • Мнения: 370
уффф, това ми е болна тема.не понасям зълва си и тя го знае.и няма изгледи нещата да се оправят а и неискам! Crossing Arms

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Сигурно зависи какви са им били отношенията на брат и сестра преди той да се ожени - дали често й е угаждал, дали й е купувал разни неща. Защо се дразниш толкова много ? Та преди ти да го познаваш тя му е била сестра и винаги ще бъде.

# 44
  • Шумен
  • Мнения: 403
уффф, това ми е болна тема.не понасям зълва си и тя го знае.и няма изгледи нещата да се оправят а и неискам! Crossing Arms

и ние така. но така е - за нея и за мъжа и свекъра и свекървата всичко дават. а ние винаги сме на заден план. но то всичко се връща един ден. но защо да е така #Cussing out не разбирам как родители си делят децата. мани-не ми се говори,че ще дигна кръвно пак заради тази егоистична,алчна и зла жена. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт