СЕСТРАТА НА МЪЖА ВИ!!!

  • 32 879
  • 251
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Мъжът ми няма сестра, но е излишно да те убеждавам, че не е курва - и без това няма да ми повярваш.  Laughing
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 16
  • Мнения: 71
Ок, да вземем решение с мъжа ми!!!!
Но ако неговите дума са - не си малка оправяй се сама с проблема или пък тя е такава не и се впрягай. Тогава да оставя нещата така ли?
Проблем има, и става все по-сложен.
Какво да правя, че да има най - малко сърдити от цялата ситуация?
Това беше и идеята на темата ми!

# 17
  • Временно
  • Мнения: 788
Щом мъжът ти те подкрепя това е най-важното.Не разбирам от какво да страда само. Rolling Eyes Ясно е че тя му е сестра и той винаги ще си я обича и държи на нея,но всичко си има граници.

# 18
  • Мнения: 289

И моя мъж има сестра ,но е по- голяма и много се грижи за брат си ,все ни помага и тн. Но и пък съветите са повече, поне в началото де. По - малката сестра е много привързана към баткото
и докато не създаде семейство ще е така, мен ако питаш.Още не е осъзнала че брат й е отделно семейство. Но пък те чувства близка ,щом си позволява такива неща, което е добре.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Но ако неговите дума са - не си малка оправяй се сама с проблема или пък тя е такава не и се впрягай. Тогава да оставя нещата така ли?

Брата си е брат, но сиренето е с пари...нали!?
Ако има финансов проблем да си изплати кредита, да си нахрани децата, да плати консумативите, разбирам да и се помогне, но да отиде на уикенд (ако не е подарък по повод), че даже и да се сърди за закъснението ви - вие сте я разглезили, пък тя нагла и се възползва.
При мен този номер не би минал. Надявам се да сте по-благородни  Wink.
Също имам зълва, а и съм такава,  но когато отношенията са чисти - няма проблем.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Сестрата на мъжа ми е чудесна Simple Smile

# 21
  • Мнения: 6 301
Нямам зълва, имам девер, което не му пречи да ни използва както си иска. Кола, пари, материали за ремонт - всичко наше е и негово.

# 22
  • Мнения: 2 448
Аз нямам проблеми със сестрата на мъжа ми, но той има, така, че избягваме всякакви контакти с нея.
От своя страна аз имам брат, и съм сестра, която той много обича и отношенията с него са прекрасни. Мисля, че жена му ме възприема добре по простата причина, че не говори много добре български и няма как да се скараме.  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 341
Свекърви, зълви, снахи...всичко на далеч и ще цари мир и любов! Mr. Green
Нямам зълва, но аз съм такава. Wink Не се познаваме добре със снаха ми, разбираме се. Разбираме се, защото се чуваме и виждаме рядко. Mr. Green За мен е важно те с брат ми да се обичат и уважават, аз съм отделен индивид с отделно семейство и живот.

Пп. да отбележа, че принципно с брат ми не сме супер близки, но за по питие ни е драго да се видим! Hug

# 24
  • Мнения: 194
Аз пък съм зълвата и да ви кажа,разбираме се повече от прекрасно с моята снаха.Почти всеки ден сме заедно навън,споделяме си,просто сме добри приятелки и това продължава вече близо 9 години и дано  така да си останем

# 25
  • Мнения: 46 520
Пък моят има цели две  Mr. Green за сега сме в отлични отношения.
Едната е 1 г. по-голяма от него, 3 г. живяхме заедно с нея и приятелят й  Simple Smile но се омъжи във Франция и сега се виждаме много рядко Sad другата е на 18 г., ученичка и още е при родителите си.

# 26
  • Мнения: 2 388
Има сестра. Разбираме се чудесно.
И брат има. И с него се разбирам ( това за следващата тема ).

# 27
  • Мнения: 0

съвсем бях забравил, че жена ми също е зълва, тя има по голям брат. Много се разбират, със жена му също.
Помагат си много, не финансово, защото нямат нужда, но например децата на брат и идват един път на седмица вкъщи с приспиване, за да може брат и и жена му да си имат един ден за себе си, викаме му романтичния ден  Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 404
Аз съм зълва и ако съпругата на брат ми се опита да ни раздели, ще съжалява много!
Брат и сестра - това е едно семейство!! Ако поведението ти нещо те дразни, поговори със съпруга си и с нея, а не го настройвай срещу сестра му!

# 29
  • Мнения: 408
Аз имам 2 братя,единият женен,другият разведен.С женения винаги съм се разбира,а с жена му още повече.С разведения никога не съм се разбирала,а с жена му (бившата )още по-малко.
Мъжът ми има сестра 1 г. по-голяма от мен.Разбираме се,не сме големи приятелки,но защото имаме различни интереси,никога не сме карали,не е злобна,завиждачка или пък егоистка.Като си купувам за мен и  ако тя го няма и знам че ще й хареса купувам и на нея,както и тя  ми купува.С радост бих приела думите "няма какво да правя ще дойда до вас",ама няма поне в близките години,докато я вълнуват други неща.
Не виждам нищо лошо,но щом теб те притеснява и имаш проблем с това,отделете се и толкова,скарайте се тва е,друг начин няма!

Общи условия

Активация на акаунт