МАРТенки сме ний добри,Слънцето със седмо бебе ни дари!!!

  • 12 782
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 379
Искам да ви се похваля, току-що говорих с микропедиатърката, малкия ми Шошко днес е качил 30 гр., изследванията му са в норма, яде много лакомо и пълни памперсите

Нефертити, много се радвам за бебчето ти - пожелавам ти да продължава в същия дух и да го изпишат скоро. Пожелавам ти и да го кърмиш, така най-добре ще се въстанови и заякне след болницата.

# 271
  • София
  • Мнения: 263
Ред Гърл, Честит Рожден Ден! Tada
Много здраве и сбъднати мечти, леко раждане и здраво, пухкаво и добро бебенце!!!


ivelina , от НОИ ти преведоха пари ли? Аз не смея да проверя, въпреки че вчера видях в сайта им, че има вече данни за януари...
Снощи и аз не можах да спя, явно нещо й е имало на вечерта. afwitch И какъв отвратителен сън..., като се събудих, много се зарадвах, че е сън- толкова реален беше...
Някой се чудеше, ако получи контракции или изтекат води  преди датата за секцио, бих посътветвала- задължително първо на доктора за секциото се обаждаш! Моята докторка така ми каза, макар че предишната седмица ще е отпуска...
Белла, във февруарския форум всичко си пишат на първа страница- в коя болница, при кой ще раждат... тука май потайни са нещата  Rolling Eyes
Днес май изписват Билибили или с грешно впечатление съм останала...

# 272
Здравейте!Отидох да купувам шезлонг .Чудех се предварително и реших да е Фишър-Прайс.И се спрях на този
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2880
Като отидох  в магазина хем имали нови цени ,хем се спрях и на това
  http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2877 
Започнах много да се чудя кой да е и в крайна сметка не взех,реших вас да питам!!!
Я сега ми помогнете кой точно да взема.!!! Peace


Честито на рожденничката!Чудно бебче да си роди!

Неферити,много се радвам ,че ни информираш и най-вече че всичко е Ок с бебчо и с теб!
Разкажи ни малко подробности и за операцията ,сега как се чувстваш.Като че ли много бързо те изписаха newsm78  А Митко защо го задържат и знаеш ли докога?Дано да се кърмите сполучливо.Цеди се и си замразявай кърмата  Peace

# 273
  • София
  • Мнения: 659
 БОДЛИВКА, ето я снимката. Отдолу под матрака е сложено и тънкото подобие на матрак, което си върви с кошарата, но може и то да се махне и нивото ще падне още малко. То май зависи и от самата кошарка. Моята е най-обикновена на Бертони, а ми се струва, че по магазините съм мяркала и такива, на които второто ниво не идва чак толкоз нагоре.

 Относно ваксините на Ники освен задължителните му слагаха TetraActHib (комбинирано с ДТК), за да не го бодат по два пъти. Аз имам доверие на педиатърката и тогава тя ми я препоръча тази. Сега ще я попитам пак за мнението и и най-вероятно ще се съобразя с него.

 Играчките и аз вечер ги миех с вода и сапун. През деня ако ги сметнех за мръсни ги забърсвах с мокра кърпа или ги почиствах със спирт. В началото като бяха пет-шест играчки само не помня някъде да съм ги прибирала, а после в най-различни кошове за играчки съм ги слагала - платнени, мрежести, пластмасови и т.н. Сега съм си харесала едни на колелца и с капак - скъпички са, но много ми харесват. Има ги в Пигис и в някои големи мебелни магазини.
Абе брат м иима такава джаджа, да взема направо да му я взема назаем и после ще решавам...
Проблема ти е никакъв тогава - вземи го и го пробвай, така най-добре ще си прецениш. Аз постъпих по същия начин, защото и аз се колебаех. Взех го от сестра ми да го пробвам и чак тогава реших дали да си го купя.

 Браво на малкия мъж Димитър - само така да продължава
 

# 274
  • София
  • Мнения: 263
Бодливка, аз незнам дали ще ти помогна в избора на шезлонг, но според мен трябва да е с някакъв механизъм, сам да се люлее, а това дали ще става за по- голямо дете- незнам дали е толкава важно- ти нали за сега го купуваш....
В кой магазин ходи да ги гледаш?

# 275
  • Мнения: 18
red_girl- честит рожден ден  newsm59, а скоро и едно сладко , пухкаво бебче  newsm32!

# 276
  • Мнения: 10 017
Маруся, и двата са хубави. Гледай да има дръжки за лесно пренасяне.
Моят от Риша е този
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/3538
и пак ще си го ползвам.

Шу, дръж се и да се похвалиш скоро със здраво бебче!

Red girl, newsm59, много щастие и любов!

# 277
  • София
  • Мнения: 211
Ред Гърл, Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава!
Нефертити, мила, така се радвам за теб и сина ти!!!  Hug Hug Hug Hug
Шу, с теб сме!  Praynig

# 278
За шезлонга-първия има дръжка за пренасяне,но аз от апартамента няма да го вадя,има музика и положения на гърба.Става да се люлее и да се застопори.До 18кг е.
Втория прилича на люлка,има вибрация ,музика,повече играчки и светлинки,до 9кг.е,няма положения на гърба само в това положение е .Наистина не мога да си избера кой да хвана.

също се чудя защо тук са по 170лв,а в чуждите сайтове ,дори в онлайн магазина на Фишър=Прайс са от 40до 50долара newsm78

Дали носят до бг,или от някой сайт друг да поръчам?

Сега видях ,че ми е изчезнала втората линийка на бебето newsm78  защо така как да я върна?

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 14:29 от marussia

# 279
  • Мнения: 2 495
На мен ми харесва първия...по-компактен ми се струва... Thinking
marussia виж във mytois.de колко са им цените...мисля че са доста по-евтини, и ако е така можеш да накараш някоя мама да ти го поръча...в "на пазар"има специално такава тема, аз съм много доволна от тоя сайт. Peace Въртележката на Фишър Прайс я взех за 30 евро, срещу 120 лв в Кикиморско царство  Peace
За ваксината-мисля да слагам Пентаксим

# 280
  • Мнения: 696
За шезлонга-първия има дръжка за пренасяне,но аз от апартамента няма да го вадя,има музика и положения на гърба.Става да се люлее и да се застопори.До 18кг е.
Втория прилича на люлка,има вибрация ,музика,повече играчки и светлинки,до 9кг.е,няма положения на гърба само в това положение е .Наистина не мога да си избера кой да хвана.

също се чудя защо тук са по 170лв,а в чуждите сайтове ,дори в онлайн магазина на Фишър=Прайс са от 40до 50долара newsm78

Дали носят до бг,или от някой сайт друг да поръчам?

Сега видях ,че ми е изчезнала втората линийка на бебето newsm78  защо така как да я върна?

на мен повече ми харесва вторият вариянт и дори съм се спряла на него  bouquet
много ми харесва и мисля че ще бъде супер за бебчетата Naughty
за ваксина мисля да послушам педиатърката-между другото вече си имаме такава,радвам се че жената се съгласи че ми е близо до нас-в медицински център алитера мед на бул.Г.Делчев
ако се сетя нещо ще пиша

# 281
  • Мнения: 105
Ред Гърл, честит рожден ден! Всичко най-хубаво ти желая   bouquet
Шу, дръж се, още малко остана. Дано бебето постои още някоя и друга седмичка на топло.
Нефертити, браво на Митето! Все така да наддава и пълни памперсите. Радвам се, че ни информираш  Hug
Вчера бях на ЖК и бебка е 3300гр, обаче док каза, че може би е 100гр по-лека, а ехографа дава завишено тегло тъй като е с голяма глава, вече над 10см. Секциото ще ми е преди празниците на 26 или 27 февруари. Странно, но за тест за аларгии нищо не ми спомена. Кръвното ми беше 125 на 80 и според нея е високо, може би щото досега е било 110 на 70. Ако продължава така ще трябва да пия някакви хапчета. Плацентата ми към 3 степен била. Ако тръгне раждане по-рано каза веднага да и звъня. Другата седмица ще ми прави запис на тоновете.

# 282
  • Мнения: 5
Здравейте момичета.Red_girl честит рожден ден. newsm59 бъди жива и здрава и най- хубавото бебче през март.Нефертити радвам се за хубавите новини.Шу  Hug Аз да ви се оплача покрай каката се разболях ама така ме боли гърлото ,че е направо кошмар Sad.

# 283
  • Мнения: 10 017
За шезлонга-първия има дръжка за пренасяне,но аз от апартамента няма да го вадя,има музика и положения на гърба.Става да се люлее и да се застопори.До 18кг е.

Май първото е шезлонг, а второто люлка. Някои дребита искат от рано да разглеждат наоколо и рзличните позиции на гърба са голям плюс. И аз не съм изкарвала шезлонга навън, но го взимах в банята с мен, в кухнята, изобщо нагоре-надолу из къщи.
Зависи кое искаш повече, люлката или шезлонга.

Ан Ив, оздравявай бързо.
Шуши, много ти е наближило вече. Помня, че ти беше ходила да пазаруваш в Плевен. Къде има хубави магазини за бебета?

# 284
  • София
  • Мнения: 5 293
Здравейте пак от мен и благодаря за отговорите. Питането ми беше най-вече защото, както се сещате, и играчки ни дадоха (ползвани), а някои са гризалки... Най-вече се чудех дали ще им стане нещо, ако ги мина през стерилизатора  newsm78 Или просто да ги накисна всичките добре в този препарат за миене на съдове Бочко и да плакна няколко пъти после - това за първоначално миене, съвсем не съм ЧАК такава чистница, че всеки път да си играя толкова, но нали са ползвани... гризкани.... лигавени... разбирате ме, де...


Гумени даже май не е имал изобщо (нали са опасни по принцип, може да се задуши бебето от гумените).

Е туй пък за пръв път го чувам  ooooh!



ivelina, много бързо са ти превели болнични за януари, благородно завиждам  #Crazy


БОДЛИВКА, за кои ваксини питаш по-точно  newsm78 Аз смятам по календара на ЗК да карам, а само онази ДТК+какво-още-беше да заменя с Пентаксим. За Ротарикс нямаме излишни пари, та, ако Съдбата реши, Буболечка ще си дриска  Whistling

ЕДИТ: четох темата за майките, ползващи множествено число, когато говорят за бебето (ние акаме в зелено)... ама не цялата, де, че много грозно беше тук-там... ами ето, че горното изречение го изпрасках в множествено число цялото... без да се замисля грам, че всъщност Буболечка евентуално ще прави това, дето е в оранжево, а не аз и той.... и сега влязох да го коригирам... наистина е много странно това чувство и, признавам, съвсем ествествено ми дойде да се изкажа в множествено число  newsm78

Nefertity, чудесни новини  Hug


Ние шезлонг не сме планирали, смятам да ползвам столчето за колата, ако се наложи да вземам инцидентно за малко Буболечка в кухнята, но все пак ние сме в една стая, та няма къде особено да се разнасяме...

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 15:12 от зелено човече

Общи условия

Активация на акаунт