МАРТенки сме ний добри,Слънцето със седмо бебе ни дари!!!

  • 12 770
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
...Да ви се оплача болките в крака ми вече станаха непоносими, ходих на невролог, според него е дископатия, възпален и прищипан нерв в следствие на бременноста и качените килограми, а те се 13 кг. - не са чак толкова, човека само цъкаше, защото не може с нищо да ми помогне в моето положение, препоръча ми фастум гел за мазане с определен масаж и толкова, нищо друго, а болките не се търпят, незнам просто наистинта вече съм инвалид. Не мога нормално да стана от леглото, да отида в тоалетната, просто да лежа, да вървя по улиците без да куцам и да се превивам от болка. Не мога да си вдигам крака, като влизам в кола, изкачвам стълби, когато се обувам...незнам как ще се живее така! Докторът не е сигурен дали и след раждането ще се оправя, просто се надява, а сега и снимка не могат да ми направят, евентуално, като родя, каза, че ако продължават проблемите ако кърмя също няма да мога да пия лекарства, но поне снимка и различни физиотерапии ще мога да правя. Ако съм така, като се роди бебо как ще го гледам това дете с тези болки а и ще бъда и след операция - секцио , просто главата не ми го побира. ooooh! Може и да ми се смеете, ама в момента съм сложила космодиска на баба ми с надеждата поне той ако може да ми помогна - с него спя, даже днес и с него излизах, направо съм, като бабичка ooooh! Е, стига съм ви занимавала с мойте болежки, надявам се, че всичко ще отшуми все пак...някога...

добро настроение,  Hug  Hug  Hug
Пожелавам ти от сърце съвсем скоро тези ужасни болки да секнат и повече да не се появяват!  Praynig  Peace
С теб съм, въоръжи се с положителни мисли, търпение и намери подкрепа от близките си!!!  Heart Eyes   bouquet

# 301
  • София
  • Мнения: 263
Elg , ама каква е тая бабетка, предполагам- на някой баба му ли? Embarassed Вече много взе да ме дразни и незвам как у понасяш- тя защо стои у вас не може ли да й кажеш, по- скоро някой друг - че бременните имат нужда от спокойствие.
Опира ми се корема отдавна като седна, но като се разсрача- и не го усищам.

# 302
  • Мнения: 2 495
Аз докато поспя и вие сте изписали повече от 20 стр. ooooh!
Новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371650.0

Общи условия

Активация на акаунт