zdraveite :o)

  • 2 247
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 238
И от мене  welcome welcome welcome welcome welcome smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 31
  • Мнения: 4 629
Добре дошла при нас  bouquet

# 32
  • Мнения: 7 430
  от далечната Канада Hug Two Hearts от мен Дидка и малкия Викчо... Mr. Green

# 33
  • Мнения: 221
Добре до6ла и успех във вси4ко.
Ние от Дания знаем как фински или както се нари4а суоми зву4и...Не е лесна работа ! Ти за детето не се бой. Доказано е, 4е до 6 годинки децата могат и 10 езика да нау4ат за отрицателно време. Не 4е после не могат, просто става по-трудно и бавно, но пак по-бързо от възрастен...Така 4е горе главата и да не ти пука. Колкото по-спокойна си ти, толкова по-добре за детенцето Simple Smile welcome

# 34
  • Мнения: 3 634
Добре дошла и от мене, втора финландско мамо.
Сърцето ми запя щастлива песен след като видях, че вече не съм единствената... дори и тайна надежда таях, че може би си в Турку, но уви... Куопио ми е малко на далечко.
Все пак, ако имате с Гого път към Турку винаги сте ни добре дошли. Аз имам един бандит на 5 годинки с проблеми с българския и с финския, но те децата винаги намират някакъв език за общуване.

# 35
  • Мнения: 368
 welcome и от нас - Елена и Никола!!!
Лесно и бързо адаптиране на твоето съкровище ти пожелавам!
И по-малко "кахъри" за езиковата бариера!  bouquet

# 36
  • Мнения: 590
WELCOME!!!
zdrasti i ot nas s Viki!6te ti e priatno garantiram;-)
      bouquet   Hug   Heart Eyes   newsm51 smile3525

# 37
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Добре дошла и от мен с най-добри пожелания!
 smile3525 smile3525 smile3525
 welcome welcome welcome

# 38
  • Мнения: 1 017
Благодаря ви, моми4ета, за "новото" вклу4ване и посре6тане... newsm03  love001По4ти бях забравила "представянето" си... Grinning

Моят Гого е ве4е тук, да ви осведомя де, нали това бе6е един от основните поводи да се регистрирам...Да има на кого да се жалвам, с кога да си говоря...Е, сега поводите са много пове4е  smile3521 smile3521Форума си едно семеъство...

За сега с адаптирането вси4ко е наред. Майка ми стои с него в градината (и у4ителките така предпо4итат, за да е спокойно на вси4ки). А в игрите език няма, така 4е той си играе с децата, сам, с у4ителката. До сега не се е оплакал, ама о4аквам"вклу4ване"...т.е. на6трек съм.
Слън4еви дни на вси4ки   bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 017


(Форума си едно семеъство...)

Семейство, исках да кажа де Embarassed

# 40
  • Мнения: 847
Здравей и от мен!!!Ами ти си ми ада6ка така 4е ставаме две Боряни вав форума.
Слан4ев ден и от мен
Успех вси4ко 6те се подреди добре Laughing

# 41
  • Мнения: 3 634
Мила, той кога я почна градината?

# 42
  • Мнения: 1 017
Миналата седмица тръгна, за по 4ас два...Ама друг на6 проблем е, 4е той доста боледува6е до сега. И естествено, разболя се на първия ден...Та от този понеделник го даваме по сериозно.
тои 4ете на български, говори нон стоп, и затова ме е страх, 4е 6те му е трудно като не може да се разбере с никого...в4ера отивам по обяд да надзърна в групата (това им е хубаво на градините тук, може6 да отиде6 когато си посика6, да бъде6 с децата, да наблудава6 целия процес...в София заклу4ваха, не отваряха дори на позвъняване, и трябва6е да стане 16.00, за да си вземе6 детето...), тои говори на у4ителката, 4е отива при баба си, а тя го държи за ръ4и4ка, и му обяснява, 4е трябва да яде Simple Smile Той оба4е не се разтройва, а просто настой4иво си излезе.
та така, 6те видим как 6те е...аз по цели но6ти го мисля, но като го видя така позитивен и ми олеква малко на сърцето Laughing

# 43
.....
Сърцето ми запя щастлива песен след като видях, че вече не съм единствената... ....
Мамо Фин, и над твойта земя изгря слънце  Wink

Добре дошла, Боряна!

# 44
  • Мнения: 1 017
Мамо Фин, и над твойта земя изгря слънце  Wink

Добре дошла, Боряна!
Цитат

НАд мойта съ6то newsm44
все се жалвах, 4е българи във финско не познавам... а сега имам колежка (в Хелзинки) и една мама на сре6та Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт