Абитуриентски бал [3]

  • 95 815
  • 224
  •   1
Отговори
# 105
  • Габрово
  • Мнения: 311
И аз в сряда съм в София, кажете къде има магазини с рокли (по възможност да не са над 1000лв.  Grinning ), в района на НДК, Руския паметник, така по-централно.  Grinning

# 106
  • Мнения: 8
Juiciness мен пък точно от кръста надолу ми харесва Simple Smile  Heart Eyes а за бал е много по-подходяща от роклите с обръчи.. перфектна е Wink
Но всеки с вкуса си Simple Smile
  bouquet

# 107
  • Мнения: 40
Glossy, невероятна е роклята Peace Бях в транс пред компютъра за няколко минути като я видях Wink
Днес ходих до паола апси, но доста късничко, беше затворено Sad и само гледах витрините. Страшно си харесах 2 чантички на Blugirl Blumarine. Някой да има идея колко ли биха стрували?
Muhomor4e, ти да се сещаш какви бяха цените на чантите поне горе-долу?

# 108
  • Мнения: 5
Glossy, невероятна е роклята Peace Бях в транс пред компютъра за няколко минути като я видях Wink
Днес ходих до паола апси, но доста късничко, беше затворено Sad и само гледах витрините. Страшно си харесах 2 чантички на Blugirl Blumarine. Някой да има идея колко ли биха стрували?
Muhomor4e, ти да се сещаш какви бяха цените на чантите поне горе-долу?

Ами не гледах чантите зажалост!Иначе роклята ми е на Блугърл Блумарин и можеха да ми направят отстъпка,ако взема и чанта!Още не съм я взела,чака си ме с капарото и ще видя какво ще направя по въпроса щом казваш,че има хубави  Wink Предполагам са над 100  Thinking

# 109
  • Мнения: 68
Момичета...може ли пак да дадете линка за буклите ,които се правят с преса...

# 110
Писах на Иван и Андрей ,за  това дали биха иска ли да са ми кавалери,и сега чакам отговор.
Ще ви държа в  течение  ако се съгласят поне един от тях да ме придружи..... Hug

# 111
  • Мнения: 1
Ех момичета  много ви се радвам,стига да имаш парички всичко можеш да намериш.Но моя проблем е друг имам син който също ще бъде абитурент,а аз нямам никаква представа от мъжка мода .Ако можете да ми дадете някакви съвети ще ви бъда благодарна  bouquet

# 112
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ето един сайт с разкошни рокли-Проновиас. Булченски са, но има някои модели, които изпълнени в друг цвят ще са разкошен абитуриентски тоалет:http://www.pronovias.com/index_entrada.asp?idioma=us
В сайта има страничка и за официални рокли  Peace

# 113
  • Габрово
  • Мнения: 311
хайде и аз си купих рокля  Grinning
http://img156.imageshack.us/my.php?image=imgp1696.jpg
http://img140.imageshack.us/my.php?image=imgp1697.jpg
(забравих да ги завъртя  Laughing )
Минах днес през рокленото изложение в София, 460лв., повече от доволна съм  Grinning

# 114
Честито missing! Харесва ми моделчето Simple Smile
Аз пък днес за пръв път пробвах рокли - беше ми много странно, че аз пола не съм носила през живота си - камо ли пък рокля  Laughing

# 115
  • Мнения: 7 102
Може ли някой да ми каже какво има на изложението,струва ли си да се посети? Само роклено ли е,или има и  облекла за момчета? Thinking

# 116
  • Габрово
  • Мнения: 311
Костюми имаше на 2 щанда, ако не се лъжа.
Иначе освен рокли - няколко щанда с обувки и чанти.

А иначе - 40% от роклите са тип "разголена чалгарка", 40% къси рокли от тип "тръгнала съм по бельо", в останалите 20% има хубави неща. Simple Smile
Ние бяхме 4 момичета, още една мацка си купи рокля, другите 2 бяха ужасени... т.е. 50 на 50  Laughing

# 117
  • Мнения: 63
Някакви попадения на хубави сандали за абитуренстка имате ли...Като например във Варна   smile3503.. знам, че е много отностително, но въпреки това...

# 118
  • Мнения: 7 102
Благодаря ти! Хубав и изчерпателен отговор! HugСпести ми разкарването,а и сина ми щеше да ме убие ,ако го бях замъкнала. Wink
Костюми имаше на 2 щанда, ако не се лъжа.
Иначе освен рокли - няколко щанда с обувки и чанти.

А иначе - 40% от роклите са тип "разголена чалгарка", 40% къси рокли от тип "тръгнала съм по бельо", в останалите 20% има хубави неща. Simple Smile
Ние бяхме 4 момичета, още една мацка си купи рокля, другите 2 бяха ужасени... т.е. 50 на 50  Laughing

# 119
  • Мнения: 42
Missing,може ли да ми кажеш къде се намира това изложение на рокли в София,защото не разбрах  Blush Ще съм много благодарна ако и  някой друг знае и отговори  Praynig   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт