Абитуриентски бал [3]

  • 95 759
  • 224
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 89
Praynig
Ей мацки,смешно ли е момичетата да канят кавалери за бала ? И то известни личности ? (Иван или Андрей ) записах се за участие за мюзик айдъл ...
Смисъл смешно ли ще бъде да го помоля да  ми бъде кавалер  ??? 
И още нещо гледай те филма "абитуриентска нощ" много е хубав.Колкото до грима,аз си избрах като на певицата Глория и ще ме гримират професионално .Вече си запазих часове... Hug
Защо да е смешно вече няма такива предразсъдъци,че мъжа трябва да кани жената давай смело и покани някои от двамата мн свежа идея според мен  Peace

# 91
  • Мнения: 5
Praynig
Ей мацки,смешно ли е момичетата да канят кавалери за бала ? И то известни личности ? (Иван или Андрей ) записах се за участие за мюзик айдъл ...
Смисъл смешно ли ще бъде да го помоля да  ми бъде кавалер  ??? 
И още нещо гледай те филма "абитуриентска нощ" много е хубав.Колкото до грима,аз си избрах като на певицата Глория и ще ме гримират професионално .Вече си запазих часове... Hug

Определено идеята ти е оригинална!Но задавала ли си си въпроса,как ще се чувстваш ти в компанията на непознат?Дали ще се отпуснеш изцяло и ще изживееш бала си,освободено и емоционално?До колко ще може този човек,да се включи в обстановката?Независимо от това,че говорим за Иван и Андрей...Мисля,че ти няма да се чувстваш добре!Пък и знаеш колко злобни хора има!Едни ще го разберат като търсене на внимание,други като хвалба...Идеята ти е хубава,но моя съвет е-НЕ!И не го казвам,защото завиждам или пък ме е яд,просто изказвам мнение!Дано не съм убидила някой!
А относно грима,ми трябва гримьор,а не съвет за грим!Все пак грима е индивидуален!Не се знае на кой човек,какъв грим утива!

# 92
  • София
  • Мнения: 1 338
Здравейте, момичета Grinning

Тази година и аз съм абитуриентка и още съм в дълги размисли за роклята, а за обуяките, чантата и т.н. не ми се говори ooooh!

Ето това е първата рокля, на която се спрях:


Харесаха ми още 100000 хиляди модела, но тази като, че ли най си я представям в/у себе си Peace

# 93
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета Grinning

Тази година и аз съм абитуриентка и още съм в дълги размисли за роклята, а за обуяките, чантата и т.н. не ми се говори ooooh!

Ето това е първата рокля, на която се спрях:


Харесаха ми още 100000 хиляди модела, но тази като, че ли най си я представям в/у себе си Peace

В Паола Апси ще намериш,почти същата  bouquet

# 94
  • София
  • Мнения: 1 338
muhomor4e, знаеш ли къде в София има магазин на Паола Апси? И има ли сайт, където мога да видя модели? И някои знае ли горе-долу какви са цените?

# 95
  • Мнения: 5
В темата съм писала много(все пак роклята ми е от там),но ще кажа пак!Паола Апси има в София на ъгъла на Патриарха и Витошка,от лявата страна,идвайки от Попа!Или по точно,по диагонал от Мтел!Роклите са над 1000лв.,но до края на март има намаление за абитуриенти,и цените на някои рокли падат под 1000лв.!Има рокли за всеки вкус,от типичните,до такива,които са пълна ,,лудост,,!За съжаление сайт нямат!Моя съвет е да отидешна място и да пробваш!Ако попаднеш на жената,която обслужи мен,гаранция ще си намериш рокля!Просто описваш каква рокля не искаш,обясняваш какво харесваш и влизаш в съблекалнята!От там се почва щуро пробване и леко модно ревю!Много са любезни!Успех!

# 96
  • Мнения: 40
Момичета вижте този сайт, има невероятни чантички!

http://www.monsoon.co.uk/icat/accessorize

# 97
  • Мнения: 5
Момичета вижте този сайт, има невероятни чантички!

http://www.monsoon.co.uk/icat/accessorize

Невероятни сааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 60
И аз да се запиша , макар , че вече купих роклята  Crazy
Трябва да дебна за аксесоари и прическа  Whistling

# 99
  • Мнения: 5
И аз да се запиша , макар , че вече купих роклята  Crazy
Трябва да дебна за аксесоари и прическа  Whistling

Каква рокля си купи?От къде?Айде,че сме любопитни  Simple Smile давай да я видим!И аз скоро ще покажа мойта Crazy

# 100
  • Мнения: 8
Ето и от мен една невероятно красива рокля в която се облече Николет Шеридън от "Отчаяни съпруги" - писах статия за нея - не мога да и се нарадвам.. много е красива...

http://garderobche.com/articles.php?action=viewarticle&articleID=38

 Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 60


Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 12:24 от dalches

# 102
  • Мнения: 60
 hahahaНа първата снимка и махнах лицето , че приличам на бивол

# 103
  • Мнения: 2 229
Ето и от мен една невероятно красива рокля в която се облече Николет Шеридън от "Отчаяни съпруги" - писах статия за нея - не мога да и се нарадвам.. много е красива...

http://garderobche.com/articles.php?action=viewarticle&articleID=38

 Heart Eyes

На мен от кръста надолу хич не ми харесва. Rolling Eyes
За събитието, на което я е облякла, обаче, е перфектна. Peace

За бал изобщо не става, според мен. Naughty

# 104
  • Москва
  • Мнения: 164
Другата седмица съм в София да гледам за рокля.Някой може ли да ме насочи къде си струва да се отиде ( и адреси на магазините моля)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт