Абитуриентски бал [3]

  • 95 711
  • 224
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5
за сега мислиш че са важни но като дойде деня на бала и като отидете в ресторанта съм сигурна че ще забравих въобще за всичко как изглеждаш,какво носиш и тн   Peace

Това е сигурно!,,Модното ревю,, трае 30 мин. в училище!Е сигурно ще има и такива,които ще скърцат от завист цяла вечер,нооо....те да се оправят!Аз дори и да имам нещо еднакво с някой,няма да се сърдя!Ами ще се снимаме двенките,и ще се забавляваме!Дори се радвам,когато човек има вкус,като моя  Hug

# 76
  • Мнения: 89
със сигурност ще има някои които ще завиждат.Но все пак не сме се събрали да се гледаме  Grinning

# 77
  • Мнения: 19
Muhomor4e, а като цени как са?
да върху мен. и аз си пазарувам от сайтове

Роклите в Паола Апси ли?Или?Че не разбрах нещо  Embarassed


на diane von furstenberg обърках цитата

# 78
  • Мнения: 5
 Wink Няма проблем!Та значи,роклите са от 1000 лв. на горе,но според мен си заслужават!Имат магазин в ЦУМ!Преди 2-3 седмици казаха,че ще имат нови рокли,но ако търсиш,типично бална рокля,няма да избереш!Ако искаш пиши ми на лични мога да ти кажа от сайта им,кои рокли имат!

# 79
  • Мнения: 19
Wink Няма проблем!Та значи,роклите са от 1000 лв. на горе,но според мен си заслужават!Имат магазин в ЦУМ!Преди 2-3 седмици казаха,че ще имат нови рокли,но ако търсиш,типично бална рокля,няма да избереш!Ако искаш пиши ми на лични мога да ти кажа от сайта им,кои рокли имат!

пазаруваите си от сайтове от sales и няма да ви излизат толкова скъпи е вярно ще са от минала колекция ,но това не е от съществено значение за Булгарско

# 80
  • Мнения: 5
Не е оферта да поръчваш,без да пробваш!Аз щях да се излъжа!И се радвам,че купих от тук!Съвета ми е да не се подлъгвате по снимки,резултата на яве е друг!

# 81
  • Москва
  • Мнения: 164
А Не ми се мисли,цял живот все съм била с кецове и усещам как ще си нося скъпите обувки в ръчичка 


Май и аз така..Не свалям кецовете,а официални обувки съм слагала 3 пъти в живота си все с повод и то не по високи от 5 сантиметра :S

# 82
Здравейте и от мен!Аз също съм абитуриентка тази година ,и мисля да посетя изложението другата седмица .как мислите ,дали си заслужава и дали ще има нещо ,което да грабне окото ?! Поздравявам всички ,които са си купили рокли ,честитооо ,надявам се и моят ред скоро да дойде Simple Smile

# 83
  • Мнения: 40
Muhomor4e моля те дай снимка на роклята, която си капарирала, че ми е много интересно!!! И аз исках да ходя в паопла апси, в проновиас и в ЦУМ още миналата седмица, но тук в София такъв студ сви, че никъе не ми се мърда и само в нет-а гледам роклички Grinning

Иначе момичета да ви попитам някой дали не знае хубави магазини за рокли във Виена?

# 84
# 85
  • Мнения: 81
Да,да,аз и така съм неграмотна като гримьор. Whistling

Дани,целувка! kiss
Утре вечер ще имам възможност да остана по-дълго на компа и ще те нападна,обещавам.  bouquet

Хора,почти окончателно реших да ходя на бал с равни/ниски!!!/сандали или обувчици-пантофка.
Днес беше поредния ми неуспешен опит на ток,имам отвратителното чувство,че съм с счупени глезени. Joy

Малка почерпка,гладна съм и само точа зъбки.

# 86
  • Мнения: 5
Muhomor4e моля те дай снимка на роклята, която си капарирала, че ми е много интересно!!! И аз исках да ходя в паопла апси, в проновиас и в ЦУМ още миналата седмица, но тук в София такъв студ сви, че никъе не ми се мърда и само в нет-а гледам роклички Grinning

Иначе момичета да ви попитам някой дали не знае хубави магазини за рокли във Виена?


Ух за съжаление нямам  Sad не мога да я открия в нета!Като я взема ще я снимам,и естествено веднага ще я покажа да се изфукам  Laughing А във Виена 100% има нереални магазини с неповторими рокли!Искам и аз  Cry

# 87
  • Мнения: 89
Ще чакам плюшено мече домъчня ми за теб  Hug

# 88
  • Мнения: 5
Сладурки  Hug гледам сега тука за професионален грим някви гримьори,ама нещо нищо не ми е ясно!Вие имате ли идеи,кой ще ви гримира?Аз уж,си бях уредила,то човека 1 месец не си дига телефона  Sad а от миналата година си го бях заплюла!Не,че не мога и сама,ама подобре да не рискувам,друго си е да си в ръцете на някой!

# 89
 Praynig
Ей мацки,смешно ли е момичетата да канят кавалери за бала ? И то известни личности ? (Иван или Андрей ) записах се за участие за мюзик айдъл ...
Смисъл смешно ли ще бъде да го помоля да  ми бъде кавалер  ??? 
И още нещо гледай те филма "абитуриентска нощ" много е хубав.Колкото до грима,аз си избрах като на певицата Глория и ще ме гримират професионално .Вече си запазих часове... Hug

Общи условия

Активация на акаунт