Каква машина за печене на хляб да си купя-моля дайте съвет

  • 284 175
  • 1 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 220
а колко време издържа. знамче е въпрос на късмет но все пак. Моята Фифка издържа година например и общо като гледам и на другите долу-горе е същото

# 76
  • Мнения: 17
а колко време издържа. знамче е въпрос на късмет но все пак. Моята Фифка издържа година например и общо като гледам и на другите долу-горе е същото


1 год и 8 месеца. Още важеше гаранцията, но не можах да я ползвам, поради моя грешка  забравих да изпратя регистрациятаEmbarassed
През това време работи изключително интензивно.
Сега пак си работи - с ремък от Аляска и обтегач. Майсторът каза, че самата машинка не е много "издържана" като изработка, ама то тука всичко си е куча марка, май...

# 77
# 78
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Моята е Мулинекс 3000-до 1 кг.Мноооооого съм доволна,ползвам я много активно от година и половина.Какво ли не правя в нея,даже и тестото за еклери вътре се замесва.Тя ми е вторият чифт ръце,не мога да си представя кухнята без нея.

# 79
  • Мнения: 4 434
На мен това "пекане" ми вади очите  ooooh! , моля те оправи си заглавието.
И на мен Mr. Green...мразя думата запеканка Laughing

# 80
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
че контейнерчето се вади и слага с дърпане,  а не с леко завъртане, както е при Клатроника. Струва ми се, че не е много удобно.

значи и това трябва да се гледа, а?
Нещо друго, което да ми е от полза при огледа и евентуалното закупуване на машинката (гаранц. сервиз не ме интересува  Mr. Green).
Моля, давайте конкретни модели и марки и ако може да са с линкове. Мерси   bouquet

# 81
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Шани, на свекървата е ето тази. Прави хубав хляб, има програми за мармалад и лютеница. Има 3 варанта за препичане. Има си и книжка с рецепти. Прави и козунак  Mr. Green е, без плетеници, поръсена захар отгоре и т.н. лигавщини, но домашен и без да месиш и да втасва 3 пъти  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 13
Здравейте всички да ви се похваля от вчера съм мгорд собственик на хлебопекарна Мулинекс ето тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027639. Имам едно питане само, като сложих бъркалките на меестата им леко хлопат така ли трябва да е по принцип. Просто не влизат плътно на осите си, а са леко хлабави. Кажете как са вашите.

# 83
  • Мнения: 1 995
Моята не е Мулинкс, но бъркалката си влиза плътно-дори не излиза.Мия си я заедно с бъркалката.Но може на Мулинекс-ите да е по-хлабава, защото на родителите ми при вадене на хляб излиза и бъркалката Peace

# 84
  • Мнения: 13
оффффф ще ходя да питам в магазина защо е така, аз все още не съм я пускала в употреба, снощи я разопаковахме и я поставихме на мястото й, сложих бъркалките и видях че са хлабави, като се сложат на осите им и като ги бутнеш са хлабави, притеснявам се дали по време на месенето няма да се омотаят в тестото и да се извадят, или като са толкова хлабави след определено време работа да се повредят и те и осите им

# 85
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Това е моята ЕТА, чешка е. Има 10 програми, 3 степени на изпичане, отложен старт, с две бъркалки е. Изключително доволна съм.

Хубавото на машинките с две бъркалки е, че могат да замесват по-голямо количество тесто. За  кифлички, мекици, пици, винаги си зъбърквам и втасвам тестото там, отпада ми едно цапане.


# 86
  • Мнения: 220
Това е моята ЕТА, чешка е. Има 10 програми, 3 степени на изпичане, отложен старт, с две бъркалки е. Изключително доволна съм.

Хубавото на машинките с две бъркалки е, че могат да замесват по-голямо количество тесто. За  кифлички, мекици, пици, винаги си зъбърквам и втасвам тестото там, отпада ми едно цапане.



Къде има ЕТА

# 87
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момичета, благодаря Ви  Hug
И искам и друго да попитам...
Срещам 2 понятия: автомат за хляб и хлебопекарна? Защо е така и има ли разлика във възможностите на 2-те машинки?
Пак мерси  Grinning

# 88
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
ЕТА има в Домо, поне моята е от там.


Шани, за мен разлика няма, едно и също е.

# 89
  • Мнения: 337
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027639

Това е нашата, да ви призная, въпреки че става и за 1,5 кг, само веднъж сме пекли такъв.
Взехме я уж да печем по-голям хляб, но винаги правим по 1 кг.
Доволни сме, хляба е несравним........... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт