Каква машина за печене на хляб да си купя-моля дайте съвет

  • 284 084
  • 1 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 211
моята е аляска страшно съм доволна с една бъркалка  12 програми от метро си е купих  според мен ниама нужда от скапи всички са на един принцип Hug
абсолютно подкрепям Peace Peace Peace
А функцията за конфитюр-мисля, че всички я имат
малката от ларедут я няма, тя няма и таймер, което за мен е голям плюс.
argun, дала съм линк от ларедут.

# 61
  • Мнения: 4 916
...
малката от ларедут я няма, тя няма и таймер, което за мен е голям плюс.
argun, дала съм линк от ларедут.

 Hug
Мисля да си взема Аляска, защото от Редута може да се забави докато дойде на митницата, пък после докато се дотътри до мен известието... а съм ограничена във времето  Confused

# 62
  • Мнения: 309
Момичета,какво лошо има в заглавието и в думата пекане-точно така рекламираха една машина.Много ми се прииска да си купя и без да се замисля ви попитах.Все пак благодаря за отговорите .И аз се насочих към Мулинекс 209лв в Техномаркета,но все още се чудя.Все пак разбрах нещо от темата.Разбрах,че недостатъка им е ,че не можеш да се спреш да ядеш,а това е много лошо Simple Smile Embarassed

# 63
  • Мнения: 22 978
Думата е ПЕЧЕНЕ.Тази реклама я е правил някой,който не знае български.Пекане е диалектна дума.Няма нищо против диалектите,но е редно да се пише на книжовен български.Не може да пишем така,както говорим.Ако е така,значи сме неграмотни.Нищо лично.
КАто купиш машина и опечеш хлебче непременно се похвали. Wink

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Разбрах,че недостатъка им е ,че не можеш да се спреш да ядеш,а това е много лошо Simple Smile Embarassed
Е, не винаги. Вярно е, че мирише вкусно и омайно  Grinning, но у нас не се отразило на ничия линия. С домашния хляб поне знаеш, че е от твои продукти и ако го правиш пълнозърнест, с фибри и т.н., може и диетичен да го водиш  Simple Smile

# 65
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
малката от ларедут я няма, тя няма и таймер, което за мен е голям плюс..

защо?

argun, щом ще си купуваш по-голяма, да взема да ти оферирам малката, а?  Laughing

# 66
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ам, Шани, душо, таймера е като отложен старт. Нагласяш я в 5ч да пече хляба и в 7:30ч сутринта имаш топъл-топъл пресен хляб.

# 67
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нагласяш я в 5ч да пече хляба и в 7:30ч сутринта имаш топъл-топъл пресен хляб.

уф, не обичам да не си контролирам уредите, по време на тяхната им дейност.  Confused

# 68
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Това е бъдещето, мислят и готвят/перат/мият и т.н. вместо теб  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 4 916
...
argun, щом ще си купуваш по-голяма, да взема да ти оферирам малката, а?  Laughing


Може  Hug ама не вярвам да ви стигне - хлебчето е много малко, не стига за двама души (понеже като е прясно и още топло човеч яде повече), а вие вероятно сте повече от двама, та съвсем няма да ви стигне.

# 70
  • Мнения: 28
Да се включа и аз в темата. Моята хлебопекарна е марка Северин. Поръчана от сайта на бон апети малко преди Коледа. От тогава до днес не сме купили хляб от магазина. От мелницата купуване пълнозърнесто брашно /с гаранция че е такова/ и се храним здравословно. Домашният пълнозърнест хляб няма нищо общо с този магазина. Препоръчвам тази машина - има отложен старт, прави хляб от 750 до 1600 гр., има различни програми вкл. за конфитюр/но все още не съм я пробвала/. Използувам жива и суха мая, рецептите от книжката и от готварския форум.

# 71
# 72
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Моята е чешка ЕТА, много съм доволна, хванах й цаката. Около 120 лв е, с две бъркалки. Прекрасна машинка. От годинина вкъщи хляб не се купува, пека на два дена.

# 73
  • Мнения: 220
Да се включа и аз в темата. Моята хлебопекарна е марка Северин. Поръчана от сайта на бон апети малко преди Коледа. От тогава до днес не сме купили хляб от магазина. От мелницата купуване пълнозърнесто брашно /с гаранция че е такова/ и се храним здравословно. Домашният пълнозърнест хляб няма нищо общо с този магазина. Препоръчвам тази машина - има отложен старт, прави хляб от 750 до 1600 гр., има различни програми вкл. за конфитюр/но все още не съм я пробвала/. Използувам жива и суха мая, рецептите от книжката и от готварския форум.

Какъв точно Северин . Дай снимка. От днес  в сайта на Бон апети има промоция . Но аз все си мисля че ми трябва по голяма машинка /1,600 например/
Има ли някой Клактроник. Да пише отзиви

# 74
  • Мнения: 17
Аз имам Клатроник - такава е:
http://store.bonapeti.tv/index.php?main_page=product_info&cP … ;products_id=1613
купувана е от сайта на Бон апети преди близо 2 години. Цената беше около 50-60 лева тогава.
За тази цена хич не му мислих.
Много хубава машинка, използва се непрекъснато. Като свикне човек на хубав хляб, трудно може да мине на купешки. Разбрах го като се развали.  ooooh!
Един съвет от мен - гледай да има сервиз в града ти за тази марка, която ще избереш. Аз имах много голям проблем с ремонта на Клатроника. Във Варна нямат сервиз и като се прецака ремъка.... ooooh! ooooh!
Покрай повредата разгледах хлебопекарните в Технополис и Техномаркет.
Освен, че бяха много скъпи (Мулинеск) - ми направи впечатление, че контейнерчето се вади и слага с дърпане,  а не с леко завъртане, както е при Клатроника. Струва ми се, че не е много удобно. Представям си какво яко дърпане ще пада на горещия контейнер с току-що опечен хляб... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт