Усещане след забременяване

  • 23 310
  • 118
  •   2
Отговори
# 60
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Повръщането, или по-точно обилно слюноотделяне в началото, започна след първия месец и спря на края на третия. Някакви други специфични усещания - не, до 16-та седмица, когато малките крачета зариткаха.

# 61
  • Мнения: 494
При мен нищо не се промени, но аз бях сигурна че съм бременна

# 62
  • Мнения: 9 776
Взех си тест, само за да си потвърдя бременността, защото правехме опити и очаквах. Не съм имала особени усещания, освен че самата аз се чувствах вече различна.

# 63
  • Мнения: 439
В началото,когато още нямах симптоми разбрах,че има нещо по това,че пушенето не ми харесваше,палех цигара и ми беше неприятно,няколко дена след това теста потвърди моите усещания

# 64
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Почти веднага и на мен спираше да ми се пуши.

# 65
  • Мнения: 6 365
При мен във втората половина на цикъла ми спадат хормоните, ставам малко злобна и раздразнителна.

Подозренията се появиха поради липсата на ПМС- беше ми много хубаво, продуктивно, мозъкът ми работеше.

После почнаха да ме сърбят циците и направих един тест:)

# 66
  • Мнения: 141
Още преди да си направя теста започнаха да ме болят гърдите и да ми се спи много. Направих си тест 10тина дни след закъснението и за моя и на мъжа ми голяма радост се оказа положителен.

# 67
  • Мнения: 346
Аз усетих сигурно на 6-7ден.Обожавам бира но ми се повръщаше от една глътка.Освен това бях вегетарианка но проядох пиле.

# 68
  • Мнения: 4 668
Аз не съм усетила нищо . Даже , когато започнах да повръщам и се тръшнах на легло пак не се усъмних , защото точно тогава имаше грип с повръщане и всички около мен бяха болни  Simple Smile

# 69
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз не съм се чувствала по-различно. Не ми се е гадило или нещо подобно.

# 70
  • Мнения: 2 270
В самото начало не съм се чувствала по-различно, разбрах че съм бременна от теста Peace

# 71
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз бях почти сигурна, че съм бременна още преди теста. При мен усещането при секс беше малко по-различно, както и по отношение на алкохола - пиех вино по време на ядене по навик, но организмът сякаш се съпротивляваше.

Точно така бях и аз, особено при втората бременост. Още в деня, когато стана оплождането (поне 15 дни преди датата, на която трябваше да ми дойде), бях сигурна, че съм бременна - просто го знаех, както и знаех, че ще е момче. Party

# 72
  • Мнения: 3 294
Не се осъмних докато док не ни изненада по време на прегледа , бях вече в 7 г.с.  Crazy

# 73
  • Мнения: 1 428
В самото начало не съм се чувствала по-различно, разбрах че съм бременна от теста Peace
И аз така  Grinning

# 74
  • Мнения: 370
Аз си знаех още преди теста.просто цигарите и кафето придобиха друг вкус.отказах ги веднага.

Общи условия

Активация на акаунт