Усещане след забременяване

  • 23 293
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 997
ами аз намалих кафето правех си сутрин както обикновенно и после изливах чашата почти непипната,направих тест и тои беше отрицателен,но след седмица се почуствах изморена,и при рязко ставане ме преряза,вече бях сигурна и този път теста го потвърди

# 46
  • Мнения: 2 374
Aми при мен нищо не се промени,нито ми се  е гадило,нито повръщах,ходих по малка нужда доста често само и това е.

# 47
  • Мнения: 343
До теста след десетдневно закъснение изобщо не подозирах, че съм бременна. Чувствах се абсолютно нормално.

# 48
  • Мнения: 2 149
Една сутрин запалих цигара и ми се догади,дори и кафето не можах да изпия.Веднага разбрах Wink То и си беше планувано,очаквах нещо подобно Laughing

# 49
  • Мнения: 603
Започна да ми става лошо, бях отпаднала и нищо не ми се ядеше след 10 дена закъснение на цикъла, тогава реших да си направя тест и разбрах че съм бременна Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 629
Започна да ми се вие свят, да ми става зле от превозни средства, да ми умаляват краката като стоя права много време, да си лягам много рано, да не ми се яде нищо, да не ми се пуши и пие (не пия де, ама все пак да го включа) и това беше.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 817
На мен започна да ми става лошо много от рано, още преди закъснението  Shocked . Усещането при бременност е същото както преди да ти дойде М, поне аз така се усещах. Закъснява и аха да дойде ама ..... ядец  Mr. Green . Прокървих леко и толкова, явно като се е имплантирал плода. И това беше в общи линии  Laughing

# 52
  • Мнения: 718
1-2 седмици преди да си направя теста започнаха да ми се ядат строго определени неща (торта с бял крем например Laughing), усещах всякакви миризми от метри, започна да ми се гади от цигарен дим, а 2-3 дни преди теста вдигнах лека температура.
Според мен всяка майка интуитивно го усеща и без да има някакви особени признаци!

# 53
  • Мнения: 25
При мен общото за трита пъти бе, че много ми се доспиваше - вечер само да поседна-полегна на дивана пред телевизора и очите ми се затваряха, но това би трябвало да си е от ниското кръвно, защото сега още повече падна.
Гърдите ми си останаха напрегнати, при условие, че обикновено се отпускаха ден-два преди да ми дойде.

За промяната във възприемането на миризмите, гаденето, прияждането, спирането на кафето - това бе по-късно, когато вече си бе потвърдено всичко. Да, и цигарите ми станаха противни (даже сега се карам на таткото като зпали и една цигара), но и това според мен е психическа нагласа, тъй като нали са вредни ит.н.

# 54
  • Мнения: 2 015
Чувствах се абсолютно нормално Naughty

# 55
  • Мнения: 2 660
Аз имах болки в яйчниците като менструални. Много ми беше паднало кръвното, чувствах се отпаднала, със сърцебиене.
Гаденето дойде много по-късно - към края на втория месец.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 175
При мен още преди да си направя теста,първото беше,че някак изведнъж ми отесняха дрехите  Shocked,а не съм от тези,дето лесно и бързо трупат килограми.Другото усещане беше боцкаща болка в единия яйчник и напрегнати гърди.Гаденето вече беше доста по-нататък и за кратко и изобщо не съм повръщала.

# 57
  • Временно
  • Мнения: 788
Започна да ми се гади от цигарите.Но въобще не предположих,че съм бременна-въпреки,че работехме по въпроса.Някакси се бях настроила за дълго чакане.Имах и болки в яйчниците,гърдите ми също станаха доста болезнени.Получавах леко втрисане няколко поредни вечери и мислех,че се разболявам.
Гаденето от всякакви миризми и повръщането при мен се появиха 2-3 седмици след теста.

# 58
  • Мнения: 219
Не съм имала гадене, повръщане и подобни гадости.
Все едно не съм бременна.
и аз бях така,изкарах много лека бременност,за мен изненадата беше че след като видях положителния тест мисълта за цигари се изпари... и така 9 месеца  Wink

# 59
  • Мнения: 405
Индивидуално е при всеки...

Общи условия

Активация на акаунт