как перете дрешките на новороденото

  • 6 240
  • 161
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 763
В пералнята на 60 градуса с Тео бебе без омекотител. Първите няколко пъти с функция допълнително изплакване и допълнителна центрофуга, после вече на обикновена програма, с която пера и нашите дрехи.

# 16
  • Мнения: 129
От раждането и пера дрешките на ръка с сапун Тео бебе.Какво толкова да изпереш едно боди и едни ританки?Не мисля,че е хигиенично да трупаш бебешките дрешки за да пускаш пералнята?

# 17
  • Мнения: 1 546
От както се е родила пера само в пералнята, ползвах прах Сано, не слагах омекотител, но от 5-6 месеца пера с Персил Сенситив и слагам омекотител Сано.

# 18
  • Мнения: 805
В пералня с прах за пране Sensitive - тук специални бебешки прахове няма.
Омекотител също.

# 19
  • Мнения: 1 080
В пералнята смятам, че се изпират по - добре дрешките.
Пера със тео бебе или персил сензитив и ползвам омекотител някой път  на   семана.   

# 20
  • Мнения: 2 013
В пералнята с Тео бебе и омекотител,но сега не се сещам марката  newsm78

# 21
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Перях г в пералнята  на по-ниски обороти с Тео бебе без омекотител Peace

# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
В пералнята ги перях с Тео бебе. Омекотител не съм използвала за бебешки дрехи.

# 23
  • Мнения: 1 740
Като беше новороден синът ми перях в пералнята с Тео бебе без омекотител. А сега вече почнах да слагам омекотител Silan

# 24
  • София
  • Мнения: 1 139
В пералня с прах Тео бебе Peace

# 25
  • Мнения: 4 433
На ръка отначало да ме питаш Що,слушам свекървата Crazy

# 26
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
В пералнята само бебешките неща с прах Тео бебе като понякога слагам и омекотител.В началото баба ми беше при мен 1 месец и тя ги переше на ръка с бебешки сапун лавандула на Джонсън.

# 27
  • Мнения: 164
От раждането и пера дрешките на ръка с сапун Тео бебе.Какво толкова да изпереш едно боди и едни ританки?Не мисля,че е хигиенично да трупаш бебешките дрешки за да пускаш пералнята?
На същото мнение съм.
Ползвам прах Тео бебе.

# 28
  • Мнения: 80
Първите 2 месеца на ръка, а сега в пералнята на 40 градуса. И след това задължително гладя Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 3 789
В пералнята, като слагам само нейните дрешки, на 50 градуса, със Сано Максима, с функция за допълнително изплакване, а ако са пеленки или нешо по-тъничко- включвам и функция лесно гладене.
Омекотител не използвам

Общи условия

Активация на акаунт