как перете дрешките на новороденото

  • 6 242
  • 161
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 164
В пералнята не 40 градуса само неговите дрешки. Ползвам бебешкия прах на Персил и бебешки омекотител

# 46
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Как перете дрешките на новороденото - в пералнята или на ръка. С какви прахове и използвате ли омекотител?

В пералнята.С какъвто прах пера нашите със същия пера и на бебето.

# 47
  • Разград
  • Мнения: 518
Основно пусках в пералнята на 40 градуса с Тео бебе, омекотител не съм слагала никога  Peace. Случвало се е някоя баба да прояви жялание и да изпере на ръка, но то беше лятото и бързо съхнеше - сега не им давам, ама й те не са напористи де Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 674
в пералнята с бебешки прах

# 49
  • Мнения: 493
В пералнята с прах "САНО" и омекотител. Peace

# 50
  • Мнения: 1 240
В пералнята с Тео бебе и бебешки омекотител.

# 51
  • Сливен
  • Мнения: 894
в пералнята на 40 градуса с бебешки прах Peace

# 52
  • Мнения: 2 172
В пералнята на 40 градуса с обикновен прах,с какъвто пера и нашите дрехи  Peace

# 53
  • Мнения: 4 335
Пьрвият пьт като ги прах ги изпрах на рька(и аз незнам защо Wink)
Но от тогава всичко пера в пералнята сьс бебешки прах,на 40 градуса Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 1 535
В пералнята на 40 или 60 градуса, само негови дрешки със Сано максима. Не ползвам омекотител засега.

# 55
  • Мнения: 165
И аз така. Peace На ръка не пера.

В пералнята на 40 или 60 градуса, само негови дрешки със Сано максима. Не ползвам омекотител засега.

# 56
  • Мнения: 2 960
Първите дни перяхме  на ръка дрешките на малкия.После започнах да ги пускам в пералнята/самостоятелно/с прах Тео-бебе на 40 градуса.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Всички дрехи на бебето пусках в пералнята с бебешки прах Сано,а отначало,когато майка ми и свекървата бяха тук перяха на ръка,но аз-не.

# 58
  • Мнения: 90
В пералнята на 40 градуса,първо със Сано, сега с Тео Бебе; случваше се често да изпускат памперсите, докато още не беше захранена с твърда храна-тогава запирах нааканото с домашен сапун,и после в пералнята. Не съм слагала омекотител до ден днешен

# 59
  • София
  • Мнения: 2 006
В пералнята на 40 или 60 градуса, само негови дрешки със Сано максима. Не ползвам омекотител засега.
И аз, на ръка изплаквам нещо, ако е много наакано и после с другите в пералнята.

Общи условия

Активация на акаунт