как перете дрешките на новороденото

  • 6 248
  • 161
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 252
В пералнята с Тео бебе .

# 31
  • Мнения: 5 393
В пералнята. Ползвах Тео бебе и понякога омекотител.

# 32
  • Мнения: 141
Бебо се роди лятото и за пералня така и неможех да събирам - едно две бодита на ден и нямаше накъде ,перях на ръка!Ама после и аз в пералнята с Тео бебе  wash hang

# 33
  • Мнения: 494
Впералнята, само неговите дрешки с някакъв бебешки прах, не слагам омекотител

# 34
  • Мнения: 179
На ръка, защото не можех да събера достатъчно дрехи за пералня. С бебешки прах, без омекотител. Сега вече пера в пералня, с омекотител и прах, с който перем нашите дрехи.

# 35
  • Мнения: 9 973
1м. прах на ръка с роса бебе.До 8м. в пералня отделно с негов про.ах,после вече с нашия прах и слагам някой мой парцал

# 36
  • Мнения: 566
отначало ги перях на ръка с бебешки сапун (ползвах нивея защото ми харесваше аромата) защото  дъщеря ми е лятно бебе и имаше по едно боди и едни чорапки да изпера ,но към 3-4 месец започнах да ги пера в пералнята само нейни дрешки с Тео бебе прах без омекотител

# 37
  • Мнения: 6 713
В пералня, само бебешки прах, без омекотители ит.н. Гладене - почнах да гладя малко по-късно, че по-рано едвам се организирах Embarassed

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 194
В пералнята, с Тео бебе. Омекотител не слагам.
Ако са една-две дрешки, ги изпирам на ръка, със сапуна Тео бебе.

И аз така, та до ден днешен.

# 39
  • Мнения: 302
Аз откакто се е родил до сега пера на ръка с Тео бебе.Ако събирам за пералня тези малки дрешки ще ги събирам цяла седмица.А мразя да ми се задържа пране.

# 40
  • Мнения: 3 376
Перях ги в пералнята,с бебешки прах,без омекотител.

# 41
  • София
  • Мнения: 44 223
В пералня. Със сано максима сензитив прах до като стана на 2,5 години.
Без омекотители.

# 42
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
В пералнята с Тео Бебе Peace

# 43
  • Мнения: 8 999
В пералня, с праха, който използвам и за нашите дрехи. Без омекотител.

# 44
  • София
  • Мнения: 361
В пералнята с Тео бебе, но само дрехите на бебето. Не ползвах омекотител.  Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт