Градинарство2

  • 2 894
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 452
ааа много хубаво!
А някой знае ли как се прихваща здравец, в саксия? Дали ако си намеря  с коренче ще оживее като засадя или нещо друго се прави?

Купува се от магазина и се пресажда. Аз и здравец си засадих отсрани на къщата и ми порастна доста добре.

# 16
  • Мнения: 151
Здравецът доста лесно се прихваща. На мен ми дадоха от БГ отчеснато, дори нямаше коренчета, а в самолета беше полуумряло, но после го сложих за няколко дена във вода и като го засадих в саксия си пусна коренчета.

# 17
  • Мнения: 4 244
Пепе, моя здравец на двора ми го носи мама от България, беше доста пооклюмал, ама ела да го видиш сега!
Напролет какво цъфтене падна и как е пораснал само
Той е доста издържливо растение и само да ми арадисва мястото много бързо ще дръпне, даже и в саксия да е

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Супер, значи ще рискувам да си отмъкна коренче и да опитам.Благодарско!

# 19
  • Мнения: 2 825
Ей, страхотна ти е градината Simple Smile Simple Smile Simple Smile Поздравления  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Направо се възхищавам на хора, като тебе Simple Smile

Аз защо не мога да се справям с цветята??? Подаряват ми цветя в саксия, уж ги поливам, а максимум две седмици и  умрат Sad Sad Sad

# 20
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аз защо не мога да се справям с цветята??? Подаряват ми цветя в саксия, уж ги поливам, а максимум две седмици и  умрат Sad Sad Sad
Да не ги преполиваш? Често е необходимо и да се пресадят, тъй като ги продават в много малки саксийки.

# 21
  • Мнения: 2 452
Ей, страхотна ти е градината Simple Smile Simple Smile Simple Smile Поздравления  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Направо се възхищавам на хора, като тебе Simple Smile

Аз защо не мога да се справям с цветята??? Подаряват ми цветя в саксия, уж ги поливам, а максимум две седмици и  умрат Sad Sad Sad

Изобщо не ми се възхищавай! Никой не обърна внимание, че избирателно снимах цветята, а зеленчука го пропуснах. То е, защото не става за снимане. Направо е трагичен! Явно ще отлагаме гювеча за догодина.

# 22
  • Мнения: 4 244
Никой не обърна внимание, че избирателно снимах цветята, а зеленчука го пропуснах. То е, защото не става за снимане. Направо е трагичен! Явно ще отлагаме гювеча за догодина.
И що си забиващ сама нож в гърба  newsm78
Айде няма да ти е оценката 6, ами ще я смъкнем на 6-, ама ако не се беше издала щяхме да мижим hahaha

# 23
  • Мнения: 221
Здравеца е лесен за хва6тане, но е най-хубаво да ти е отвън в градината !
Исках и аз да покажа цветенца от моята градина, но не мога да вмъкна картинки. Може ли някой да ми обясни как ?

# 24
  • Мнения: 151
Я и аз да се похваля с моите лилии, хем да пробвам качването на картинки:


Значи аз го направих така:
1. натиснх бутончето с картинката и то вкара таговете
2. кликнах между тях и копирах адрес, на предварително публикувана снимка в нет-а

Последна редакция: сб, 13 авг 2005, 01:13 от Fey

# 25
  • Мнения: 780
Я и аз да се похваля с моите лилии, хем да пробвам качването на картинки:
аз обаче нищо не виждам  Rolling Eyes
Значи аз го направих така:
1. натиснх бутончето с картинката и то вкара таговете
2. кликнах между тях и копирах адрес, на предварително публикувана снимка в нет-а

# 26
  • Мнения: 151
Значи и аз не знам как става това с картинките  Cry
Като го направя се вижда и след известно време изчезва. Дали се вижда поне от тук?:
http://community.webshots.com/user/feyata

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Значи и аз не знам как става това с картинките  Cry
Като го направя се вижда и след известно време изчезва. Дали се вижда поне от тук?:
http://community.webshots.com/user/feyata

вижда се!

# 28
  • Мнения: 4 244
Страхотни са!  Peace

# 29
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
В
Код:
[img][/img]
трябва да дадеш адреса на сътветната снимка (със zавършек на jpg или други), с не на целия албум.

МНого красиви са ти водните лилии. Аz много ги харесвам. Simple Smile А на последните снимки тиквички ли са?

Общи условия

Активация на акаунт