Спят ли децата ви в чувалче?

  • 6 406
  • 189
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 327
Моят син спи в чувалче с подхоящи за него размери и обличането на чувалчето му е дори като ритуал за лягането,иначе преди освен,че спеше отвит, си ставаше и докато не падне от умора няма заспиване.
Пробвай и ще разбереш дали е подходящо за твоето дете Peace

# 166
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Опитвала съм - обаче не става- и двамата не го понасят  Sad
А така бих се чувствала по-спокойна че са завити.. Tired

# 167
  • София
  • Мнения: 2 508
Днес го сложих в чувалче на "Захи" и си спи спокойно... Много е удобно, защото иначе се отвива непрекъснато. Не мисля, че се чувства като затворник, даже обратно: бебетата обичат да са увити в нещо, напомня им за утробата.
Облечен е с гащеризон и боди.

# 168
  • София
  • Мнения: 1 524
Радвам се, че моето спи спокойно в чувалче, иначе трябва да ставам по сто пъти да завивам.

# 169
  • Мнения: 1 650
И мойта Николета спи в чувал от бебе, а вече е на 3. Тя дори ще възрази ако я сложа без. Имаме и зимен вариант, и летен.

# 170
  • Мнения: 955
И аз го слагам в чувалче без ръкави и отгоре завивам с одеало. Не мисля, че има ограничение на движенията - върти се, вдига си краката и аз съм спокойна, че е завит. От долу обличам боди с дълъг ръкав, блузка с дълъг ръкав и ританки

# 171
  • Мнения: 168
аз отскоро ползвам чувалче все си мислех че няма да иска да спи в него но като ми писна да ставам по100пъти на вечер купих и сега съм доволна спи си чудно и тя и аз вече

# 172
  • София
  • Мнения: 23 112
Да, откакто се е родила спи в чувалче, с изключение на големите жеги през лятото. Но точно от днес смятам вече да я лиша от чувалчето, тъй като в спалнята ни е много топло, а и на няколко пъти малката се беше освободила от плена. От ритане и дърпане, тик-так копчетата се разкопчават, ципът непонятно за мен се сваля, така че повече няма да я мъча. Иначе спеше с боди и долнище на пижамка в чувала.

# 173
  • Мнения: 145
Дани спи в спален чуваял от 2-3 месечно бебче. Само ги сменям според сезона.

# 174
  • Мнения: 15
ДА!И съм много по спокойна,като знам,че и е топличко.

# 175
  • Мнения: 3 695
Спеше като по-малка в чувалче, после започна да спи при при нас и го махнахме, лятотото също спеше без, но зимата отново започнах да я слагам. Тънкият момент е, че го обличам след като заспи.  Laughing
Тя си спи по цяла нощ непробудно, като се събуди може да го съблече, а и отдолу на крачетата съм го отрязала. Понеже спи сама в стая така ми е 1000 пъти по-спокойно отколкото като спеше отвита.  Peace

# 176
  • Мнения: 1 893
До двегодишна спа в чувалче. След това не можах да я излъжа.

# 177
  • Мнения: 3 993
Дъщеря ми спи в спален чувал от както стана хладно времето, значи от есента някъде. Преди това през лятото не съм я слагала в чувал, беше твърдо топло. Сега, под чувала е облечена само с боди - с дълъг ръкав, ако е по-топло - с къс ръкав. Пробвала съм да я завивам, не си е работа, през 2 минути се отвива, пък и много се върти и шава като спи и обикновено се оказва върху завивката, вместо под нея. Затова спи само с чувал и съм супер доволна. На движенията изобщо не й пречи. Отскоро се научи да се изправя сама и сега практикува това упражнение дори през нощта и сутрин като се събуди веднага е станала права. Чувала не й пречи никак.   Simple Smile

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 296
2 чувала имаме вкъщи, но така си стоят неизползвани. По цяла нощ спи  отвита и премръзнала, но вдигнах ръце вече.  Confused

# 179
  • Мнения: 3 993
2 чувала имаме вкъщи, но така си стоят неизползвани. По цяла нощ спи  отвита и премръзнала, но вдигнах ръце вече.  Confused
Защо не ползвате чувалите?

Общи условия

Активация на акаунт