Спят ли децата ви в чувалче?

  • 6 398
  • 189
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 183
Никога не е спал в чувалче

# 181
  • Мнения: 298
От както се е родила спи в чувалче. За нея това е нормално и никога не се е съпротивлявала. Тя дори така се е ошлайфала, че си ходи съвсем спокойно с чувалчето  Mr. Green
Лятото спи с летно чувлаче и боди с къс ръкав, а зимата си е в зимно и с пижамка отдолу.

# 182
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Не, нито големият преди време, нито сега малкият. Имат си олекотени завивки.

# 183
  • Мнения: 707
От както се е родила спи в чувалче. Няма нищо по-удобно за спане и за спокойствието на майката  Mr. Green.

# 184
  • Мнения: 2 000
Не. И на двамата не им хареса да спят в чувалчето, което така си стои почти неизползвано в гардероба.

# 185
  • Мнения: 498
Кирил спеше в чувал да 1,5 ,а Ана не можа да свикне.Тя и до ден днешен спи отвита

# 186
  • Мнения: 2 015
Никога Peace

# 187
  • Мнения: 80
ние от скоро сме в чувалче, до скоро беше с юрганче, но много се отвиваше и ми беше неспокойно, сега е кеф, не я мисля. спинка си, а ръчичките са си пак свободни да си дърпа играчките около леглото Peace

# 188
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Спи с боди, пижамка и чувалче - средно дебело. Това за 19-20 градуса.
Като хване да се стопля, почвам да махам - пижамата, после сменяме чувала с летен такъв, после бодито, а на лято - по гащи Simple Smile
Одеала не можем да ползваме, защото още направо ходим насън Grinning

# 189
  • Мнения: 215
Много съм доволна от чувалчетата. Дъщеричката ни е на 6месеца и от началото я слагаме в чувалче, много одбре се чувства, завита е винаги и има свобода на движението. Имам няколко за различни сезони.


Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 15:29 от Доня Туфиня

Общи условия

Активация на акаунт