От кога на гърне?

  • 6 364
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 27
сина ми е на 11 месеца а от 6 месец когато взе да стои седнал стабилно го слагам на гърне защото колкото от по рано толкова по добре е за да може детето да свикне  Hug

# 121
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Аз още не съм.Даже си нямаме такова вкъщи, но баща му е много против, защото в здравния картон пише, че трябвало поне след годинката.Може би тогава ще почна, въпреки че той сега винаги плаче, когато памперса му е за смяна.

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 529
Ксения си няма гърне  Rolling Eyes Прецених, че не е готова все още.

В тази статия много добре е описано всичко, което ме интересуваше по този въпрос: цък

# 123
  • Мнения: 2 334
Ксения си няма гърне  Rolling Eyes Прецених, че не е готова все още.

В тази статия много добре е описано всичко, което ме интересуваше по този въпрос: цък

Много полезна информация Hug Интересува ме тази тема тъй като дъщеря ми не иска да ползва гърне.

# 124
  • Мнения: 1 725
Мисля лятото да започна с опитите, сега не си струва да и мръзне дупенцето, макар че вкъщи е доста топло, но все пак. От любопитство веднъж я сложих преди много време, но от един път нищо не мога да коментирам. Тя остана много учудена защо и "заклещих" кльощавото дупенце в това "нещо". Пусна все пак малко пиш и после едва я опазих да не обърне гърнето. Подозирам, че ще имам проблеми в това отношение - ще иска да си "почиства" самичка гърнето сигурно.  Whistling  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт