Нека люта зима вън да вее - АВГУСТинчето в къщи ще се грее!

  • 11 498
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 554
Теди сефтоса гърнето,изпика се newsm44 Crazy

# 271
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Морска, честито!  Grinning
А Сашко пък оака дрехите си току-що. Вчера в Скай сити имаше промоция на новите памперси Пуфис и му взех един пакет. Не са никак лоши. Но са доста големички и трябва да се взема по-малък номер Петицата например, направо си изтече по краката му.

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 19:37 от lulumba

# 272
  • Мнения: 467
Теди сефтоса гърнето,изпика се newsm44 Crazy
Е, браво Морска newsm10 Пък ти вчера казваше, че не те бил жалил  Wink
Май е време и аз да опитам да го сложа  Thinking

# 273
  • Мнения: 1 554
ами аз днес упорита,сутринта седя 30 минути на гърнето и нищо не направи,заигра се даже му хареса по голо дупе,сега след обяд пак повторих да го сложа,и той пак се заигра и се из пишкал Grinning
знаем нова дума 'мьон' (камион) Joy

# 274
  • Мнения: 361
Морска,и ние нещо си падаме по камионите тез дни.Пред къщата тук има паркирани 2 и ивон само ме кара да ходим на балкона да гледаме "Кайона" Laughing

Мойта щерка вече няколко дни брой до девет.Това дете е като попивателна.Нали бройм стълбите като излизаме всеки ден и последните дни като я извеждам и сама брой Shocked

# 275
  • Мнения: 467
Ей, Ивон е много напред с материала. Умница  Heart Eyes
Мен ме стегна сърцето нещо - преди оловин час Антон счупи на брат си очилата. Това е за трети път този месец, направо започнах да мразя февруари. И най ме е яд, защото са много пари  EmbarassedУтре татето ще има "приятна" изненада  Rolling Eyes

# 276
  • Мнения: 361
Тони,ама това тея новите за 150 евро ли?Малииии Crazy

# 277
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Тони, много неприятно.  Sad А дали не могат да ги отремонтират, че да не купувате пак нови?

# 278
  • Мнения: 467
Ох, не са новите. Той редува два чифта, за корекция на кривогледство, та старите бяха. Счупили се както другият чифт, цялата дръжка се откачила заедно с малко от предницата. Не можели да се лепят ми казаха  Cry че и стъклата се сменят, не стават обикновено на новата рамка ...
Ама и аз съм седнала да се оплаквам, то е за да ми олекне, дано не ви товаря много  Rolling Eyes

# 279
  • Мнения: 498
Тони много криво наистина. Дано ефекта да е огромен от тях, поне за толкова пари x 3 на месец си идва бая цифра.
Ади това не го знаех за повтарянето  ooooh!, дано ни подмине. А за Ивон оставам безмълвна, може догодина да я пускаш първи клас, тя материала вече го е усвоила. Hug
Гърнето е непозната зона вкъщи. Оставяла съм я по голо дупе, но освен да се напикае и да продължи да играе  Blush. Единствено като се наака и носи памперс да й сменям, ама след дъжд качулка.
От три дни е на тема "Да" и "Не", какво и да я питаш тя само това си знае  Joy, т.е. напредък бележим в проговарянето.
Някой да си е взимал полмео, вчера купих и днес да го опитам, ама нещо много сухо ми идва, съмнявам се че е стар.

# 280
  • Мнения: 182
 Cry тъжна новина, дано детската душица е на по-хубаво място!
Браво Морска и ние имахме период на употребяване на гърнето, ама беше съвсем за малко и като не можеше да ходи, сега е абсурд да го задържиш.
Има ли други като нас - да казват 5 думи и на имат 6 зъба? Thinking
Тони и Тото - знам за какво говориш малкия изпочупи къде що може да докопа, всичко хвърля имаме тапети само в коридора и вече ги на къса, а стените които са с латекс, ги надраска с химикал, молив и т.н., в двигателните умения и пакости сме първи, а в образователните последни  #Crazy

# 281
  • Мнения: 467
Леле Марсиди, и при вас не е зле  ShockedНа мен от казване на "не" ми се схваща устата и си мисля, че спокойно мога да се запиша на касетка и да пускам всяка минута, все ще оцеля подходящ момент  Joy
Ние с гърнето сме мног назад. Веднъж го сложих и явно му станастудено на дупето - стана си с рев. Когато го събличам за къпане редовно си пикае на килимчето пред ваната и после пипа петното.
С думичките - и една не казва, камо ли 5 ! Обаче зъби има 12, но това не е демонстрация за интелектуален напредък  ooooh!
Елисе, и аз така си казвам. Скоро супа от счупени рамки ще варя.

# 282
  • Мнения: 1 554
Тони,ех тези очила,да дойде време да не ви трябват вече Hug

Марсиди Hug

Теди е с 8 зъба,6 цели и 2 половинки Laughing

# 283
  • Мнения: 361
Тони,ще ме спукаш от смях с твоя хумор.Кефиш ми,че на всичко дето те ядосва,слагаш нотка на присмех Hug

 За говоренето,може да ми се смеете,ама май ми идва в повече.Тя не мълква,освен ако не спи.Гръмва ми главата,а когато съм в предменструален период,съвсем се побърквам.
Най-гадно е,когато иска нещо,а аз се правя,че не чувам-ееееееей,повтаря до откат,може и до 100 пъти да стигне. Crazyи все изисква да и се отговаря.
А най-е смешна като си заповадва нещо-"Ибче,едне пейката" след което след 2 минутно седяне(най-много),следва "Ибче,стане пейката", и още куп такива действия,който извършва за деня и всичките ги съобщава на глас в момента на извършването им.
Сутрин вече взе да става с претенции за закуската-"Ибче ика фия калал(Ивче иска сандвич с кашкавал),или "Ибче ика куш-кус". Laughing

Ние сме с 13 зъба Party,още само 3 кучешки до последните кътници ooooh!
А,тази вечер дойде на гости един приятел на чичо й.На чичо си му казва чиче Чечо(чиче Цецо),а на приятеля му,понеже реши,че Батко е име и му каза-Чичо Батко.
Тамън си помисля,че вече и е порастнало мозъчето и тя вземе та се избудали по някакъв начин Joy

# 284
  • Мнения: 324
Ади, страшна е Ивон! И умница, и хубавица  Heart Eyes Ние така ще говорим сигурно след година  Laughing Да ти е жива и здрава свекървата още дълги, дълги години! Изненада ли я с тортата? Много е хубава, браво! Вътре каква е?
А ти, Бобче, не знам на кое викаш провал - видях ти тортата тогава, хубава беше. Ако на вкус не ви е харесала, пробвай друга рецепта. Не се отказвай от тортите, защото можеш. Да ти е честита новата работа! Интересна и доходна да е!
Тони, вие абонамент трябва да си направите в тая оптика  ooooh! Сериозни суми са това, дано много скоро вече не ви трябват очила  Praynig А няма ли вариант с по-нечупливи рамки? Знам, че продават титанови, огъващи се, но дали има детски такива  Thinking
Сигурно всички спите сега - сладки сънища !  Hug

Общи условия

Активация на акаунт