Нека люта зима вън да вее - АВГУСТинчето в къщи ще се грее!

  • 11 487
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро. Заповядайте по едно кафе и закуска. Ние отиваме да ядем и после ще пишем Hug

# 286
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Ния, мерси за кафенцето.  Hug
Да се оплача рано, рано сутринта. Бясна съм на памперсите Пуфис.  Twisted Evil Сутринта Сашундера беше целия опикан. И проблемът не е в по-големия номер. Всъщност номерът е 5, какъвто ползва на Памперс досега. При Пуфис петицата отговаря на същите килограми. Аз реших, че явно идват по-големички. Но ей сега ги измерих с един на памперс и се оказва, че са същия размер. Обаче! Ластиците откъм вътрешната страна на крачетата са просто символични. Колкото и да се пристяга и затваря пампата, там винаги остава хлабаво. Направо зее. Та затова изтича. И това при положение, че Сашко не е от най-кльощавите, тоест запълва пампата. Thinking Така че не се лъжете да ги купувате. На всичко отгоре цената им е колкото на Памперс. Аз се полъгах, защото им бяха направили промоция и бяха смъкнали сериозно цената. Но дори и така не си заслужават. Twisted Evil

# 287
  • Мнения: 467
Добро утро Ния,

Как е настроението днес ? Борбено момиче си ти  Heart Eyes
Татето видя вече очилата. Мислим да поискаме допълнителна помощ за тези разходи, но са много въртели и документи. Слънчо, мислех си и аз за тези рамки, титановите. Не нам защо ми казаха, че за такива дебели стъкла не били подходящи (7,5 диоптъра  момента). Уж изтъняваме, но пак са дебели. За бебета има едни силиконови, много са удобни, но вече са му тесни, а по-големи не правели. И така с нашите неволи Confused
Хайде, приятна закуска и допис.

# 288
  • Видин
  • Мнения: 685
Лулу, много неприятно това с памперсите, а ти цял пакет си взела ooooh!Аз винаги купувам по няколко бройки, докато ги пробвам, но предполагам в случая не е могло.
Тони, добре съм. Беше ми много гадно, но хората покрай мен ми действт успокояващо. Все пак случилото се е гадно, но живота продължава след 6м пак ще опитаме, този път ще се пазя повече, продължавам да си пия фолиевата киселина. И така Peace  А това с очилата ви е много гадно, дано да не се налага вече толкова често да купувате нови Praynig

# 289
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Ние добре поспахме,хапнахме и сега ще ходим на вън.Тук няма сняг,няма вятър...,ама и слънце няма Rolling Eyes

Слънчо,тортата е на Лео,само че аз сложих от рулцата и вътре в тортата,и банан също..Много вкусна стана.Тук всички са от шоколадовата партия и много и се израдваха.Свеки беше очарована,тя милата много е искала момиче да има ,ама с тея нейните двама сина...........нямало е кой да и сготви или да я изненада с нещо.Много беше щастлива Hug
Ето я как изглежда вътре,ама не се вiжда много добре:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=10691160

Лулу,гадна работа с тея пампи ooooh!

Тони,и аз съм чувала за тези титаниевите рамки.Няма ли найстина възможност да ви направят по-малък размер?

# 290
  • Мнения: 47
Добро утро  Hug Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт