КГБ = Клуб на Готините Баби - 62

  • 16 155
  • 446
  •   1
Отговори
# 390
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дидка и аз съм от тоз край. Peace
Незнам за кое време казваш , но сега що годе се чисти.
Баща ми е там даже в момента.
Главния път е разчистен , рейсовете вървят. Е може да е бавно , ма все ще се придвижи от Видин до Козлодуй.  Peace  

Танче , как да те не мислим... ти как тръпнеш за всяка една.  Hug

Фурийка , браво на шофера. Живи и здрави сега се радвайте и почивайте.  Hug

Дано и Яжка се прибере нормално , да не е мръзнала по спирките.  Thinking

Аз ще се опна пред ТВ-то , па кога ми натежът очките ще отмъркам.  Crazy

Лека нощ и приказни зимни сънища!

# 391
  • Мнения: 1 558


И аз да пожелая лека нощ!

Чувствам се много изморена, рано-рано ще си лягям.

До утре! Сладки сънища!

# 392
  • София
  • Мнения: 16 068
Лека нощ от нас.
Аз искам в леглото, но няма. Ани се паркира да гледа снукър/вид билярд/, че само ТВ в спалнята има кабелна. В нейната стая - само ефирни. Просто помияра постоянно яде кабелите и няма начин да прокараме. Та  - ща не ща из нета ще съм.

# 393
  • Мнения: 263
Фурийке, радвам се, че сте се прибрали. Hug
Лека нощ Дидия, Жабче, Доби! И аз си лягам. Утре ще си поспя до късно.



# 394
  • Видин
  • Мнения: 961
ДА ви кажа "ЛЕКА НОЩ", че отивам да си гушкам мъжлето Simple Smile
Той взел джипа на някакъв приятел, че да пътуват утре с него Flutter
А шефа им се е прибирал от Козлодуй до Видин 6 часа  заради аварирали камиони по пътя.
Зимата пак ни "изненада" за пореден път Close
Танче,  а аз си мислех да не са ти сложили някой бан ooooh!Добре, че си тук! Hug
Фурийке, печен шофьор си имате! Peace
На всички много целувки Heart Eyes

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Аз писах снощи  но ми го изтриха че не беше много за четене ... Joy Joy Joy Joy JoyСамо ме е яд че провокаторката не са я истрили и ми боде очите и очилата ..... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Днес ринах пред кооперацията сняг чистих на Миши колата че се виждаше само една купчина сняг и не можеш да разбереш какво има в тази купчина . Joy Joy Joy Joy
След обяд гледах Здравко че Миши води Вики на нагрявки че има синозит  Whistling
Яне ей тази игра играя Travian Плюс
но още малко и свършва и пак съм при вас.


Сега да пусна войските и пак ще пиша  Joy Joy Joy Joy Joy
ХЪЪЪЪЪЪЪ то докато мара се побара сте си легнали всички  Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 23:08 от zi4e

# 396
  • София
  • Мнения: 1 743
    Хайде, нощната охрана застъпи. Сутринта извадих един късмет-един съсед ме качи,та с него-по околовръстното.И понеже имах работа на Черни връх ме остави на разклона за Драгалевци.Та хванах автобуса за Хладилника.Много трудно се придвижвах днес по непочистените улици и се прибрах раничко.Но веднага се бухнах в кухнята да понаготвя ,че утре и в неделя ще имам много за писане.Направих спаначена яхния,пиле със зеле ,гюведжета и зелена салата. Сега не ми се ляга,а утре смятам първо да си отспя и после ще я захващам.
    Ренате,много ме натъжи,това,което си написала.Все едно говориш за мен и моите проблеми. 90% от нещата се припокриват...Дано се срещнем някога,за да си поприказваме.

# 397
  • София
  • Мнения: 472
Tанче, и аз се бях притеснила за тебе - тези госпожи не знаят, че ти си си такава и ние такава те обичаме - откровенна и вярна в преценките си. Затова писах, че и на мен ми иде да заговоря / пиша/ в този тон, но на свекърви не е разрешено. Ти, Дидия, Жабче и другите с по две щерки ви е лесно. Дъщеря на майка не държи гарес. Съжалявам, че предизвиках такъв каламбур с поста си.
У  нас снега е навял на терасата чак до прозорците. утре ще падне риене - ама да му мислят мъжете / ето тука ми е предимството пред женските майки/ изфуках се
 Утре да стикаме палци на Марси да се добере жива и здрава до София при внучката. Praynig
 Дидия, получих колата - легло. Утре ще я показвам на сина. Благодаря! Hug
Доби, много се учудих какво е това валене в стаята - май скоро прави ремонт Thinking
Айша, номера с хляба постоянно ми го спретват, ама и те ходят да си го купуват.
Жабче, нищо не разбрах от таблата - аз преди имах една директно качена с уиндоса, ама малкия преинсталира компа и сега я нямам. Много ми липсва. А тези искат регистрация и пиша ,пиша и въобще не мога да стигна до игра. То не си ме и много бива по комп-те...
 След малко става събота - Лека нощ и сладки сънища, мили приятелки. Обичам ви и ви   :smile3524 newsm46 Hug Heart Eyes

# 398
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Яжка то е така със снахите но да имат поне малко милост към свекървите а те го нямат въобще .Особенно като гледат че те тормози и още по диви и злобни стават .Та ти си карай по препоръките които ти дадох и ще видиш че всичко ще се промени защото тя няма да има вече дразнител върху  когото да си изкарва лошотията. Peace

Ренате и за теб миличка ми е мъчно защото знам какво е минах го този път но дано и при теб се оправи положението както при мен. Hug Hug Hug Hug Hug

Арита да пристигне жива и здрава при внучето си утре  Praynig

Майче ако искаш пиши ми на лични да ти кажа трика дето го споделих с Яжка и ще видиш че ще се променят нещата  Peaceче като чета и вдигам кръвно от такива като твоята снаха.

# 399
  • Мнения: 1 558


Добро утро!

Хей да не ви затрупа снега  Joy Joy Joy
То чак при нас леко е побеляло....Поне вятърът поутихна.
Ама дали е студено  newsm78 засега не ми се очертава излизане.

Приятен ден!

# 400
  • София
  • Мнения: 1 743
    Добро утро приятелки!  Добче,благодаря за кИфенцето! И аз си мисля за Марси-дано успее да пристигне в София без проблеми.
    Приятни почивни дни и много положителни емоции!   http://www.vbox7.com/play:36251e5f

# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 614

Добро утро ДОБИ ,ЯЖКЕ  и на всички останали които ще се излюпят след малко. Joy Joy
ДОБИ благодаря за кафенцето . Hug Hug HugПри нас снега си е същия не се е стопил и е красива гледка навън но само през прозореца да я гледаш. Mr. Green
ЯЖКА а на теб за хубавата музика от леглото . Joy Ти как си с кръвното миличка? Hug

# 402
  • Мнения: 77
Здравейте, милички!
Зиче, и аз съм като тебе, ядосвам се, освирепявам даже при факта, че някой издевателства над друг, само защото е в по-изгодна позиция в момента! И като кажеш мнението си , си злобен. Хайде, стига вече! Радвам се, че сме на едно мнение и застанахме зад Майчето. То какво ли можем да помогнем, но поне усети подкрепата ни.
Майче, Яжка, Ренате, целуваме ви!
Моята щерка се прибра тази сутрин с влака от София, още са в сватята, пътувала добре, без закъснение, топло било. Благодаря на Бога, без проблеми минало пътуването, пък няма да ви казвам, на мен какви щуротии ми бяха в главата. Ама то във всяка къща има един за вързване, у нас съм АЗ.
Фурийче, браво на Фенчо, той си е печено момче, и голяяяяяяям шофьор! Целуни го от нас, пък после ние!
Марси, дано вече да си стигнала до заветната цел, или да си наблизо! Всички се молим!
Приятен ден, красавици!

# 403
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Днес е задушница и сега ще отида до магазина да купя нещо за да раздам за умрелите .Не ми се ходи на гробищата че много студено и там ще са предпи окоро гробовете и аз като не мога да трая ще взема да чистя около гробовете на свекърва ми и свекър ми .

Хайде и на вас да раздам за бог да прости умрелите ми близки хора

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Танче ядосвам се защото съм го минала този тормоз и знам какво им е в душичките на МАЯ ,Яжка, Ренате .Само който го е приживял или приживява в момента знае за какъв ад става дума. Mr. Green Mr. Green Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт