д-р Митко Ригов

  • 44 896
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 426
да ви кажа уж на всеки режима е според резултатите от изследванията ама май не е така за 2 път виждам първия режим да е абсолютно същия като моя.На комшийката ми която ходи при Ригов,моя и сега този на Петяя са абсолютно еднакви а на комшийката и втория режим беше като моя

# 16
  • София
  • Мнения: 1 462
Възможно е, ако резултатите ви са  подобни. За първия режим, според мен, е за пречиставне и засалване на метаболизма. За втория, не мога да говоря, аз съм на 3-тия ден от първия режим. За сега 1 кг. надолу.

Въпреки това, че са еднакви режимите УСПЕХ!!!   bouquet  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 462
Ето, че изминаха 5 дни от първият хранителен режим и аз съм с 2 кг. надолу. Веднага усетих разликата по дрехите и особено по панталоните. Невероятно е когато виждаш, че положенитеусилия на волята дават резултат. Товами вдъхва  надежда, най- посло, чеще се отърва от излишните килограми.

Вие, които също сте на режима на д-р Ригов,моля пишете и разказвайте за постижениятаси.

Успех на всички.   bouquet  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
 Петяя, здравей.
Прочетох режима ти. Балансиран, от нищо не те лишава. Приятен за изпълнение, защото предоставя избор.
Въпросът ми е, коя кръвна група си/ако може да споделиш/? Може би има значение.

Успех! Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 462
Петяя, здравей.
Прочетох режима ти. Балансиран, от нищо не те лишава. Приятен за изпълнение, защото предоставя избор.
Въпросът ми е, коя кръвна група си/ако може да споделиш/? Може би има значение.

Успех! Peace

Здравей StaM,

Кръвната ми група нулева, но тя няманищо общо срежима, а с останалите показатели от изследванията: те включват: пикочна киселита, холестерол - всякакъв вид, инсулин и т.н.  Ето и линк за диета според крънатагрупа.

http://gotvarstvo.georgievi.net/a/dieta_spored_kryvnata_grupa
http://www.anhira.com/zdrave/krgrupi.php

 Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 2 958
Петяя, благодаря. Hug
И аз съм нулева.  Отивам да чета. Grinning

# 21
  • Мнения: 1 815
 Успех, момичета!
 В предишната тема споменах , ча майка ми ходи при него Резултата беше 15 кг за 5-6 месеца,но тя е на 60 години и с куп метаболитни заболявания. Никога не е постигала подобен резултат. От месец е пак на режима и вече свали още 2-3 килограма. При вас би трябвало резултатите да са много по-добри. Тя остана много доволна.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 462
Успех, момичета!
 В предишната тема споменах , ча майка ми ходи при него Резултата беше 15 кг за 5-6 месеца,но тя е на 60 години и с куп метаболитни заболявания. Никога не е постигала подобен резултат. От месец е пак на режима и вече свали още 2-3 килограма. При вас би трябвало резултатите да са много по-добри. Тя остана много доволна.

Браво на твоята майка.
Аз все още съм на първа фаза, на 6-ти март ще ходя да си взема втория план и от 9 март на него. За сега нещата вървят в положителна посока, но да спомена и факта, че ходя и на тае бо и инфрачервена сауна. Дрехите ми се поохлабиха и съм много щастлива.

Много ми се иска да сваля останалите килограми по-бързо, но трябва да проявя малко търпение и постоянство.

Аз изпратих и куп приятели при д-р Ригов.   bouquet  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 426
Аз имам програма от д-р Ригов миналата година я спазвах но с течение на обстоятелствата я прекъснах,сега бях 1 месец на Дюкан но не съм доволна и си минах пак на Риговия режим.Забравих да кажа че за 3 месеца бях свалила 8кг.А сега за 1 месец 3кг

# 24
  • София
  • Мнения: 1 462
Аз имам програма от д-р Ригов миналата година я спазвах но с течение на обстоятелствата я прекъснах,сега бях 1 месец на Дюкан но не съм доволна и си минах пак на Риговия режим.Забравих да кажа че за 3 месеца бях свалила 8кг.А сега за 1 месец 3кг

БРАВО anelka119, само така.
И аз пробвах Дюкан, но ефекта беше плачевен. Именно заради многото месо, а то аз въобще не е трябвало да ям.

Утре ще си взема втория режим, чакам с нетърпение.  bouquet

# 25
  • Мнения: 19 501
Момичета, може ли някой да ми пусне координатите на д-ра, и къде и в кои дни и часове приема, че съм на работа и е трудно с излизането Rolling Eyes Може и на лични, предварително Ви благодаря!

# 26
  • Мнения: 32
   телефонът му е 0898571943 уговаряте се лично. Наскоро бях при него, на 11.03. ще си получа първия режим.
 Емоцията ми е голяма, понякога се притеснявам, друг път съм ентусиазирана... За пет години качих 20 килограма, а съм само на 30.
Как ли не се опитвах да ги свалям и нищо не ставаше. Не знам дали вече има промяна в теглото , но се чувствам по-различно, пълна съм с енергия, дрехите не са така опънати по мен и някак си ми е по-леко. Май скоро ще трябва да купя кантар.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 462
   телефонът му е 0898571943 уговаряте се лично. Наскоро бях при него, на 11.03. ще си получа първия режим.
 Емоцията ми е голяма, понякога се притеснявам, друг път съм ентусиазирана... За пет години качих 20 килограма, а съм само на 30.
Как ли не се опитвах да ги свалям и нищо не ставаше. Не знам дали вече има промяна в теглото , но се чувствам по-различно, пълна съм с енергия, дрехите не са така опънати по мен и някак си ми е по-леко. Май скоро ще трябва да купя кантар.


Мила strida,

вчера бях при д-р Ригов за контрола и да ми изготви вторият хранителен режим. За 2 седмици резултатът е 3 кг. надолу.
Той каза, че първа фаза е най-трудна, но всъщност не е никак зле. Сега чакам втория етап. Ако следваш съветите му, резултатите няма да закъснеят. Ако имаш въпроси или нещо не ти е ясно, може да ми пишеш и на лична или тук. Аз съм на разположение. Знам колко е важно да има кой да те подкрепя. Например, приятелят ми е винаги зад гърба ми и ми дава стимул да продължа. Да не споменавам, че 3 кг. надолу се виждат с просто око и той ме хвали за постоянството ми. По принцип той е човек, против всякакви диети, но сега виждайки, че не се лишавам от храна и спортувам е много горд. 

Желая ти много УСПЕХ и винаги разчитай на подкрепа в мое лице.   Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 32
  Петяя, много благодаря за подкрепата, около мен всички са скептично настроени, мъжът ми смята, че това е поредната неуспешна диета, която пазя. Това не ме притеснява, важното е какво съм решила, а не какво мислят моите близки.
Утре ще ходя при д-р Ригов на преглед и ще видим... сигурна съм че има резултат, дрехите ми седят по-различно.

  Питах се друго нещо - това не е просто диета, а промяна в хранителните навици завинаги - нов начин на живот. Това е трудно, в университета например има две кафенета и една пицария знаете какво се предлага за хапване на крак, почти всички от нас са заети по цял ден, хапваме нещо набързо и вечер, като се приберем, хубаво се натъпчем.
 В забързаното ежедневие не се  сещаме да спортуваме, а и "няма кога".
  Откакто спазвам хранителен режим, вечно мъкна със себе си кутии със салати насам натам и ми се смеят.
Не се оплаквам, просто искам да кажа, че при тези условия на ежедневието ни, трудно  е /но не и невъзможно/ да се проспособим към този нов и здравословен начин на живот. Оттам идва все по-сериозният, за съжаление проблем със затлъстяването.

# 29
  • Мнения: 1 844
момичета,водейки се от хубавите ви мнения за този лекар,мисля и аз да се отправям към кабинета му! Laughingмай от тези диети,които спазвам досега ефект няма да има,та затова..
той е от софия,нали?аз съм от пловдив и затова искам да ви питам общо колко са посещенията при него,за да знам колко пъти ще пътувам.. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт