д-р Митко Ригов

  • 44 894
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 928
Наистина като видях диетата ми се струва много добре балансирана. Искам да те попитам нещо,което е лично, но мен ме притеснява, за запека става въпрос Embarassed? Откакто си на режима страдаш ли от него (запека)? Иначе и аз се насочвам  към консултация с диетолога.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 462
  Петяя, много благодаря за подкрепата, около мен всички са скептично настроени, мъжът ми смята, че това е поредната неуспешна диета, която пазя. Това не ме притеснява, важното е какво съм решила, а не какво мислят моите близки.
Утре ще ходя при д-р Ригов на преглед и ще видим... сигурна съм че има резултат, дрехите ми седят по-различно.

  Питах се друго нещо - това не е просто диета, а промяна в хранителните навици завинаги - нов начин на живот. Това е трудно, в университета например има две кафенета и една пицария знаете какво се предлага за хапване на крак, почти всички от нас са заети по цял ден, хапваме нещо набързо и вечер, като се приберем, хубаво се натъпчем.
 В забързаното ежедневие не се  сещаме да спортуваме, а и "няма кога".
  Откакто спазвам хранителен режим, вечно мъкна със себе си кутии със салати насам натам и ми се смеят.
Не се оплаквам, просто искам да кажа, че при тези условия на ежедневието ни, трудно  е /но не и невъзможно/ да се проспособим към този нов и здравословен начин на живот. Оттам идва все по-сериозният, за съжаление проблем със затлъстяването.

Здравей мила strida,
И аз мъкна кутийте с храна и не ми пука, защото знам и виждам резултатите. В пицарийте предлагат и салати, така че не е толкова страшно положението, а също и зеленчуци на скара или зеленчуков сач. Това е добра идея, когато неси напазарувала от предишния ден и нама от къдеда го направиш веднага. При мен има един плод и зеленчук и не се притеснявам ако не съм си взела от вкъщи.

Винаги разчитай на подкрепата ми. А резултати ще има. Аз за 2 седмици свалих 5 см. от ханша и 2 от талията, три килограма от теглото си. Взех си вторият режив и повярвайте ми има от всичко, е с малко изключение на хлебни изделия и сладко, но в случай че ти се прияде сладко мжое едно корни без захар или парче натурален шоколад, а и хляб бонус при нужда.


момичета,водейки се от хубавите ви мнения за този лекар,мисля и аз да се отправям към кабинета му! Laughingмай от тези диети,които спазвам досега ефект няма да има,та затова..
той е от софия,нали?аз съм от пловдив и затова искам да ви питам общо колко са посещенията при него,за да знам колко пъти ще пътувам.. Laughing

Мила desinkata_85 ,
Първо имаш едно посещение - за консултация, после второ след първият режим, едно посещение повреме на втория режим и едно в края на режима, но всичко зависи от килограмите за сваляне. Тези посещения са за около перод  от 4-5 месеца.


Наистина като видях диетата ми се струва много добре балансирана. Искам да те попитам нещо,което е лично, но мен ме притеснява, за запека става въпрос Embarassed? Откакто си на режима страдаш ли от него (запека)? Иначе и аз се насочвам  към консултация с диетолога.

Мила tiina,
и аз имам  същият проблем, но не от режима, а по принцип. Д-р Ригов препоръчва овесени трици, ленено семе, сини слива и всичко което ти помага за справянето с този проблем. Той каза, че това много трудно се оправя, да не кажа почти невъзможно. Ако не бешезапекът, сега щях да съм свалила 4, а не 3 килограма.  #Cussing out . Също много добре действа зелена салатка. Някъде из нета четох за храни, които предезвикват запек и тези, които благоприятстват за разрашаването му ( e поне временно), но не си спомням къде  smile3511

Хубав ден дами.   bouquet  Hug  Hug  Hug

# 32
  • Мнения: 32
Наистина като видях диетата ми се струва много добре балансирана. Искам да те попитам нещо,което е лично, но мен ме притеснява, за запека става въпрос Embarassed? Откакто си на режима страдаш ли от него (запека)? Иначе и аз се насочвам  към консултация с диетолога.

   Този проблем може да се реши със обезмаслено мляко с кафе рано сутрин /поне при мен действа/. Ако е по-сериозно - чай от "майчин лист",  това е 100% билков чай, има го в аптеките и супермаркетите. Това е билка разпространена и у нас, както името показва - използва се от скоро родили жени, да нормализират чревната перисталтика след раждане.
  Все пак не бива да се прекалява с употребата му.
  Желая на всички успех!!! newsm10

# 33
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Здравейте, дами!
И аз съм в процес на размишления дали да се консултирам с доктор Ригов. Ако някой има и втората част на диетата, може ли да я прати! Първата диета ми се струва доста вегетарианска, а аз много обичам месо и мляко Rolling Eyes
Ако се окаже, че и втората е такава, да се хващам направо да Дюкан и да не се тормозя с тревопасни режими  Laughing
Благодаря ви предварително!  bouquet
 

# 34
  • Мнения: 1 817
И аз ще следя темата с интерес!  Peace

# 35
  • Мнения: 32
  Да някои от вариантите на встъпителния режим са без месо, мен това не ме затрудни защото съм вегетарианка.
Но лекаря преценява, какъв режим ще е най подходящ според изследванията и хранителните навици на всеки отделен пациент. От една приятелка разбрах за д-р Ригов тя яде месо. Той и направи режим според нейния начин на хранене.
 За Дюкан никой не съветвам да опитва, сигурно се отслабва, но това не е здравословен начин на хранене. Не е добре чак толкова месо да се яде - това го знам от доктора, а не защото не обичам месо.
  Кажете Дами как върви при вас отслабването? При мен малко се забави, (имах проблеми), но събрах сили и продължавам. Резултатите от първия преглед бяха обнадеждаващи - 4 килограма  по-малко Simple Smile

# 36
  • Мнения: 440
Петяя,браво!Пожелавам ти много минусчета PeaceЗаписвам се и ако вървите все така надолу ще взема и аз да започна вашия режим.Прибвала съм много диети,свалям мялко и после качвам двойно.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 462
Петяя,браво!Пожелавам ти много минусчета PeaceЗаписвам се и ако вървите все така надолу ще взема и аз да започна вашия режим.Прибвала съм много диети,свалям мялко и после качвам двойно.


Мила svetli333,
Благодаря за подкрепата. Мога само да ти кажа да опиташ този режим и няма да съжаляваш. Аз с първата част свалих 5 см. от ханша си за 2 седмици. От това по-добре здраве му кажи. Така както вървят нещата с по 4 кг. на месец надолу, точно за лятото ще съм във форма. Желая ти успех.  bouquet  Hug

# 38
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Здравейте, дами!
И аз се сдобих с режим  Simple Smile Сега набивам зеленчуци, не пия (и без това не пуша) и чакам да ми пораснат крила  Laughing ... и за стопя няколко сланинки. Аз отидох с идеята да сваля 3 кг, но доктора каза, че имам нужда от 5  Rolling Eyes. Не смея сега да се меря, ще изчакам да свърши първия цикъл, който е 12 дни.
 fingerscrossed

# 39
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте, дами!
И аз се сдобих с режим  Simple Smile Сега набивам зеленчуци, не пия (и без това не пуша) и чакам да ми пораснат крила  Laughing ... и за стопя няколко сланинки. Аз отидох с идеята да сваля 3 кг, но доктора каза, че имам нужда от 5  Rolling Eyes. Не смея сега да се меря, ще изчакам да свърши първия цикъл, който е 12 дни.
 fingerscrossed

Здравей Ноеми,

Браво на теб. Ти тези 5 кг. ще ги свалиш още с първият режим, ако и вмъкнеш малко спорт или танци, резултатът ще е на лице за нула време.

Дерзай!!!!  Hug

# 40
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Мерси, Петя!  Hug
После ще пиша какъв е резултатът!  Wink

# 41
  • Мнения: 32
  Искам да се похваля, че свалих вече 7 килограма Wink Имах проблем в началото - сгазиха ми кучето, което сериозно наруши душевното ми равновесие.   Но се справих, точно при подобен по сила душевен трус преди години напълнях толкова много. Желая на всички успех!

# 42
  • Мнения: 1 952
А другите? С тях какво става  2 месеца по-късно?

# 43
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте момичета и поздравления за минусите.

Аз  newsm45 Weary Embarassed Embarassed Embarassed много ме е срам, защото покрай празниците зарязах и диета и всичко и сега съм малко нагоре, но малко. От утре обаче всичко отначало и се надявам този път да не се издъня.  Embarassed

# 44
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile)
Днес си записах час при д-р Ригов за 14.05, надявам се да ми помогне, защото спрях цигарите преди 3 месеца и нещата вече излизат от контрол. Мога да изям хладилника  Embarassed И в други форуми съм чела добри отзиви за него. Кажете как върви диетата при вас. След прегледа ще пиша как е минало  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт