Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 5

  • 36 865
  • 460
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 71

Ти нали разбра,че на колкото и пратки да ги разделиш нямаш гаранция, че ще избегнеш митницата, защото VS сами решават как да ти изпратят поръчката?
разбрах за това че няма гаранция, но все пак когато поръчката ти е на 150 евро тогава вече със сигурност се ходи на митница, затова искам да се вместя в тази граница. така поне шансът ми е 50 на 50, а иначе никакъв.

# 31
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

разбрах за това че няма гаранция, но все пак когато поръчката ти е на 150 евро тогава вече със сигурност се ходи на митница, затова искам да се вместя в тази граница. така поне шансът ми е 50 на 50, а иначе никакъв.

Ами стискаме палци  Laughing
После кажи какво е станало.

# 32
  • Мнения: 529
Това направо ще ме откаже от поръчка.  Thinking  Ще взема да им пиша писъмце първо.
Мисля, че те изпращат по-тежки неща с UPS. Няма смисъл да им пишеш, ако искаш да знаеш отговора им, прочети предишната тема.

# 33
  • Мнения: 2 401
Прегледах предната тема. Чудя се дали те това за тежко ще мине


 плюс още едно две блузета евентуално?  newsm78

# 34
  • Мнения: X
Здравейте, не съм поръчвала нищо до сега от VS, като за първа поръчка си харесах една блуза за 10 долара, ама нещо не ми се вижда добра офертата да дам 27 долара за доставка.  Laughing ooooh!
Правите ли си някакви общи поръчки или просто не пазарувате за такива малки суми?   bouquet

# 35
  • Мнения: 16
и аз се записвам тук Simple Smile миналата седмица направих поръчка и днес е пристигнала в UPS чакам куриера и после ще пиша като взема нещата  Hug поръчката ми беше над 150 $ и ползвах код BUYVS (намали ми 30$) този код в момента е заменен с GETVS и за поръчки над 150$ намалява 30$ за поръчки над 100$ намалява 15$ а за над 250$ намалява 75$ Simple Smile
А в банково извлечение каква сума се изписва? Този код важи само за САЩ (поне така пише) и понякога те дърпат цялата сума без да те предупреждават, ако си използвала код, който не е за теб.
не знаех че този код не е за мен видях че ми го пратиха няколко пъти по е-майла и реших да го ползвам и системата ми го прие поръчката ми е на стойност 161.91$ плюс 38.99$ (транспорт) и минус 30$(от кода) общо 170.90$ (фактурирано) от банковата ми сметка съответно бяха изтеглени равностойната сума в лв. т.е. 264.35лв. (по курс 1.54лв) аз и друг път съм ползвала подобни кодове които намаляват с 15 или 30$ и винаги са ми ги приемали и са ми дърпали точна сума Simple Smile

# 36
  • Мнения: 16
marinari   ще трябва ли да ходиш в митница след като поръчката ти е дошла с UPS? Аз в момнта си пълня кошницата. това ще ми бъде първа поръчка и искам да я наглася да е до 150 евро за да не плащам ДДС и мита, а ако може да не се разхождам и до митницата ще е още по-добре.а освен това като първа поръчка искам да видя как ще ми паснат размерите Simple Smile
изпратена ли е поръчката  по UPS задължително се ходи до митницата ако поръчката ти е под 50Е (и то с транспорта) само тогава не се ходи и ти я носят на вратата. Прочети предишния ми отговор моята поръчка също беше за 160$ без транс пората но задължително ползваи код за да ти намали 30$ иначе като ти добави и транспорта може да минеш 150Е

# 37
  • Мнения: 197
Както писах и в предната тема, от ВС се оказаха много коректни.
Аз все още чакам отговор на оплакването ми. Пратих им снимки и обяснение в събота, а още нищо  Cry.
Предишният път като им писах с въпрос ми отговориха в рамките на деня...Но беше с въпрос, а не с оплакване. Хмм, сега се чудя какво да правя.

# 38
  • Мнения: 1 204
Правилно ли съм разбрала, че до 150Е с обикновена поща няма да ходя до митницата?
Ако е така мога да включа още някой за София.
Правилно. Обаче кой ти гарантира, че ВС няма да ти изпрати по UPS? Аз миналата седмица ходих до Митницата заради пратка от 60 долара.

FairyTale какво поръча,4е по UPS ти го пратиха  ooooh!
нещо тежко ли беше  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 529
FairyTale какво поръча,4е по UPS ти го пратиха  ooooh!
нещо тежко ли беше  Rolling Eyes
2 кг. При това бях сигурна, че няма да ходя на Митницата, нали пратката уж беше нискостойностна. Да, ама не! С UPS тези номера не минават. При това прочетох закона, дефиниция на нискостойностна пратка, но кой ще ме слуша!

# 40
  • Мнения: X
Момичета искам да си поръчам 2 модела намалени бански, но не мога да разбера защо има два вида размер S - S4 и S6, бихте ли ме ориентирали, защото не знам кой да взема?   bouquet

# 41
  • Мнения: 46
И аз ви моля за отговор за размера на рокличка,която съм си харесала.Аз съм българският размер-М. Това на кое -S отговаря 6 или 8.Много се обърках. Embarassed

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Аз пък се ядосвам,че поръчката ми шипната на 02.02 още не е пристигнала.... #Cussing out
За пощата е и се надявам все пак да дойде, защото иначе ще падне едно писане на писма.... ooooh!

# 43
  • Мнения: 289
FairyTale какво поръча,4е по UPS ти го пратиха  ooooh!
нещо тежко ли беше  Rolling Eyes
2 кг. При това бях сигурна, че няма да ходя на Митницата, нали пратката уж беше нискостойностна. Да, ама не! С UPS тези номера не минават. При това прочетох закона, дефиниция на нискостойностна пратка, но кой ще ме слуша!

Така е - няма никаква гаранция, на мен ми бяха изпратили 1 бански + къси панталонки с UPS. Пакета тежеше около 300 гр.  Confused

# 44
  • Мнения: 151
Здравейте моми4ета Simple Smile,някой може ли да ми каже размерите на тази 4анта http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=5192

Общи условия

Активация на акаунт