Отговори
# 270
  • Мнения: 3 010
Вики и аз съм така, болките в кръстта се появяват като се преуморя вършейки домакинска работа или стоя пове4е на стола

Момичета вие пиете ли витамини вече и какви?

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 10:51 от Dendy

# 271
  • Мнения: 178
Добър ден момичета. Как сте днес .Времето е отвратително, но аз съм си в къщи и е добре Wink

И мен ме боли кръста ако повече време върша дом. работа даже и малко да е пак ме боли.

аз си взех витамините на HIPP.

Вчера си купих и крем за зърна на EVENT пак да видим дали ще помогне.
Весел ден на свички


# 272
  • Мнения: 3 010
А за какво по точно са тия мазила за зърна  newsm78

# 273
# 274
  • Мнения: 9 973
Венета Райкова се сдоби със син Патрик в Шейново преди 2-3 дни.Ди й е честито  Hug

# 275
  • Мнения: 3 010
Даам и разбрах преди малко ето новината http://www.monitor.bg/article?id=188884

# 276
  • София
  • Мнения: 2 687
На мен доктора ми каза да си взема Матерна, но още не съм го направила. Когато бях бременна с Ивайла ги пиех, но тогава не бяха на Центрум. Не съм имала оплаквания.

Денди, май за да не се разраняват зърната при сученето, но не съм убедена. Аз си ги мажех с Гармастан, но сега много чета, че нямало нужда.
Иначе за тези, които имат желание да кърмят форум Кърмене е златен. Кърмих благодарение на този форум, ако го нямаше нищо нямаше да стане, защото първото, което казват педиатрите е да дадеш добавка, а това е абсолютно погрешно. Добре, че бяха мамите в Кърмене, благодарение на тях кърмих до година и 8 месеца, даже ми се е случвало в тролей Ивка да каже: Мамооо, искам цицааа.  Mr. Green

За количката: присъединявам се към единичната дръжка, въртящите се предни, по-възможност по-големи гуми. Триколките също са много удобни, но са по-големи.

Кажете, ако не е тайна при кои доктори се следите и къде мислите да раждате. Аз ходя при доктор с частен кабинет, следи ме по ЗК, но си плащам ехографа. Казва се Пламен Миков, още една мама от тук ходи при него.
Живот и здраве мисля да раждам пак в Тина Киркова, преди раждах при д-р Божидар Ташков, сега най-вероятно при сина му - д-р Константин Ташков.

Весел ден и от мен.

# 277
  • София
  • Мнения: 85
Привет и от мен.  Wink
Сънчо, аз също ходя при д-р Миков и снощи бях при него, а днес на БХС. Обаче се чудя дали при него да продължа понеже там си плащам, а иначе фирмата ми е абонат на Вита. Там ходих при една много мила лекарка д-р Илиева, но тя е страшно натоварена и даже със записан час пак чакаш поне едно 70-90 минути. Апаратурата обаче им е доста по-нова.
И двата доктора препоръчаха витамини да пия, ама аз като знам каква са химия хич не ми се иска, ама май ще се предам накрая Rolling Eyes

# 278
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен  Grinning
Как сте днес? Чета за болките в кръста и се чудя дали ще има и някой като мен, който го болят всички стави около таза, докато спи?!!!  Shocked Явно се разширявам  #Crazy  Laughing
А по въпроса на Сънчо за докторите при които ходим- аз си нямам такъв постоянен и все разчитам на тия от Шейново и ЖК-то им, но установих, че не е достатъчно!!!  Naughty

# 279
  • Кърджали
  • Мнения: 10 275
ЗДравейте !
От няколко дена съм почти като новородено. Гаденето проклето взе да изчезва, вече се появява от дъжд на вятър и е за няколко секунди. Кръвното нещо си играе като баскетболна топка, ама и то е рядкост, засега...Непрекъснато ми се спи, няма наспиване. Добре че не ходя на работа та си спя докогато душа ми иска и като се събудя направо всичко ме боли от спане.  Laughing
Витамини вземам Центрум матерна. И без това съм доста злоядо същество, това не ям онова не ям /как съм оцеляла досега де да знам  Rolling Eyes /...Та дори и от химичен произход някой друг витамин няма да се отрази зле на организма ми...

# 280
  • Мнения: 3 372
Добър ден  bouquet
Сутринта ми взеха кръв за БХС-то и резултатите ще са готови в сряда Peace Дано са добри Praynig

# 281
  • Мнения: 9 973
аз пак ще раждам нормално в Шейново.Доволна съм от първото раждане

# 282
  • Мнения: 143
Silvi.d, вземи си биовитамини. Тези на Хип са био, но пък излизат доста парички, нямат всичко нужно и трябва честичко да си ги купуваш, че количеството е малко. На Джеймисън пренаталните витамини са хубави (40лв - 100 таблетки, взимат се по една на ден). Аз доскоро ги пиех, но свършиха и реших да ги сменя понеже нямат калий и Q10 с витамини на тези - www.lavita.de , които стават перфектно за бременни.
Аз също доста се притеснявам от синтетичните витамини. Имам една приятелка, чието детенце се роди със затворена фонтанела. Така че само био-произход  Peace

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 12:37 от Bagneto

# 283
  • Мнения: 304
Не мога да видя резултатите в нета за БХС .Дадох кръв на 17,02. Да не бъркам сайта.Пиша си имената и годините ,не ми дадоха персонален №.

# 284
  • София
  • Мнения: 1 062
Пишеш си имената, дата на раждане и дата на взимане на кръв. Преди това влизаш в Проверка онлайн - Алтернативна идентификация. Там са ти резултатите, няма начин.

Пфух, днес ме изнервиха ужасно в Майчин дом. Обяснявам аз, че на ЖК са ми измерили НТ 2,1 мм., а в Майчин дом - 1,8 мм. Генетичката каза - идете сега пак да премерят, доц.Русева, за да преизчислим риска, ако се окаже по-голяма. Отивам, а Русева казва - няма смисъл пак да я меря, не знам си какво-що, половин час се обяснява. По-малко време щеше да загуби ако ме беше прегледала. После изведнъж каза - ела, сега ще ти я изкарам 7,5 мм. Това вече ме изкара извън нерви. Акушерката видя, че ще стане скандал и ми казва "Моля ти се, остави я, тя така си говори". Както и да е. Тя я изкара 1,6 мм. Майната им вече, без извинение. Надявам се, че щом БХС е ок, няма за какво да се шашкам. Ще видим на ФМ.
Биа, аз отидох по-рано. Надявам се и при теб всичко да е ок. И Марков какво каза последно?

Общи условия

Активация на акаунт