Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 28-а тема

  • 54 940
  • 367
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 22 867

explanet , много съблазнително черно-бяло руло!  bouquet

Котка , и твоята ягодова тортичка как изглежда самоооо Heart Eyes.

У нас пирожките на мама



и една бърза мусака за довечера.

# 346
  • Мнения: 9 125
и аз и аз   Laughing Laughing направих такъв брой  Embarassed но довечера ще спретна едни палачинкови талятели с пиле на момчето и се надявам да свършат  ooooh!

Я, я, кажи за талятелите, имам още 3 палачинки. Mr. Green  Режеш ги на ленти ли?

мда, на тънки ленти, запържени с предварително сварено или задушено пилешко филе, гъби и .... каквото там се сетиш.

# 347
  • София
  • Мнения: 231
labrex ,

   е  чак  вече  на  твоите пирожки  не издържах   Naughty ! Търсих , търсих ,не  ги намерих в твоя подпис  Cry !

Мнооооооого ми се ядеее  от  тях  Crazy ! Моля те , смили се и дай  рецептата  Mr. Green  Hug !

От мен едни  следобедни макарони на фурна     

# 348
  • Мнения: 1 283
labrex ,

   е  чак  вече  на  твоите пирожки  не издържах   Naughty ! Търсих , търсих ,не  ги намерих в твоя подпис  Cry !

Мнооооооого ми се ядеее  от  тях  Crazy ! Моля те , смили се и дай  рецептата  Mr. Green  Hug !  
Айде моля те, че и аз ровех досега, чакам  atwork

# 349
  • Мнения: 2 708
аааауууу Лабрекс, това убийствено наподобява на мама едни неща дето ги правеше като бяхме деца - нивгаш не съм ги правила аз, но разбъркваше една смес, имаше и сирене вътре и взимаше с лъжицата и пускаше в тигана и ставаха едни рошави такива, но в това пък им беше чара - и им викахме Пържелонки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes мале как ме върна в онези блажени, години, когато не осъзнавах в какъв приказен свят живея, благодарение на мама и на татко Heart Eyes как се нареждахме тримата с татко и сестра ми и само чакахме поредната пържелонка извадена от тигана, ооооохххххх спомени мили Stop

# 350
  • Мнения: 1 679
labrex, е  чак  вече  на  твоите пирожки  не издържах   Naughty ! Търсих , търсих ,не  ги намерих в твоя подпис  Cry !
Мнооооооого ми се ядеее  от  тях  Crazy ! Моля те , смили се и дай  рецептата  Mr. Green  Hug !  

Айде моля те, че и аз ровех досега, чакам  atwork

Хи - хи и аз бях там, търсих, ама няма  newsm12

# 351
  • Мнения: 4 358
labrex, е  чак  вече  на  твоите пирожки  не издържах   Naughty ! Търсих , търсих ,не  ги намерих в твоя подпис  Cry !
Мнооооооого ми се ядеее  от  тях  Crazy ! Моля те , смили се и дай  рецептата  Mr. Green  Hug

Айде моля те, че и аз ровех досега, чакам  atwork

Хи - хи и аз бях там, търсих, ама няма  newsm12

Хайде да не остане кака ви Пена последна - и аз на опашка hahaha hahaha hahaha за тия хубавини на Лабрекс.
А от мен след като строих мъж ми да сервира ето и на вас да покажа  hahaha похапнете си
Ароматни врътни пържолки с мащерка и гарнитура от зелен фасул

и кремче от тортени изостатъци

# 352
  • Мнения: 22 867
Момичета, ама пирожките не са на моята мама, а на Марито Embarassed. Имах чувството, че рецептата е популярна и затова не сложих линк.

Ето ги Пирожките на мама от Марито. Вкусни са!  bouquet

# 353
  • Мнения: 293
Аз днес правих само тулумбички с крема сирене по рецепта на meri1966  Hug и вечеряхме кюфтета в доматен сос, които бях приготвила предната вечер.

Лека вечер на всички!   bouquet

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 19:59 от nela_66

# 354
  • Мнения: 9 125
и Бъни впрегна мъж си да помага за храната, само аз моя не успявам  ooooh!

Добре, че скара прави поне  Peace

Котка, моите талятеле от палачинки са готови  Laughing Laughing с пиле и гъби. Питаха защо друг път не бъркам повече смес  Crazy



и  Бейби картофки с гъби и филе



пак ми излезе крива сметката, не трябваше да  готвя до сряда  Twisted Evil Twisted Evil

# 355
  • София
  • Мнения: 231
Момичета, ама пирожките не са на моята мама, а на Марито Embarassed. Имах чувството, че рецептата е популярна и затова не сложих линк.

Ето ги Пирожките на мама от Марито. Вкусни са!  bouquet
Мнооооого  благодаря  Hug ! Изнудих   мъжо  утре  да  ми замеси  тестото и аз да ги изпържа   newsm44  ! 
 Ох , а какво похапвам сега...   Мъ саму дан'мъ  бийте   smile3506 
   
 и за мъжо  изкопирах дизайна  на  гювечето на   пеп-4o ,но  както вече споменах  мъжо  зеленчуци не яде ,та само с  кренвирши,яйца,масло и пушен кашкавал 

# 356
  • Мнения: 4 358
Е верно шъ тъ биеме Кафенце.Ква е тая динка сега тука.От де я взе.Ма недей така и ти.Има тука и бременни булки hahaha hahaha hahaha.
Пепчо, Пепчо що така ма мила - уж си уфатна и шътърна сгодна женица пък един мъж не можа да дресираш hahaha hahaha hahaha - да ни ми се обидиш сега.Той моя само сервира и бели лук и картофи.Такива неща.Щото ако почне да готви съдовете след него и кухнята  ooooh! ooooh! ooooh!
А това чудо с палачинките дето е - убиец ми се вижда  Peace Peace Peace ммммм Heart Eyes
Пък това за кривите сметки - е то и аз трябваше да готвя чак в сряда ама ей на кайма изкарах за утре.Ще пробвам една нова рецерта за кИфтета Mr. Green
Лабрекс тия със сиренцето ще се правят и те  Laughing у наша къща.

# 357
  • Мнения: 9 125
мани, бегай  ooooh! винаги сяда в ъгълчето, да няма външна страна за ставане  Laughing Laughing  Но пък си има добрите моменти - нищо не знае къде е, та вади в несвяст каквото хване  #Crazy #Crazy и после след него трябва  Twisted Evil

Кафенце, за копие ще плащаш   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes в диня  Heart Eyes

# 358
  • Мнения: 3 770
Kafenceto , страхотни макарони !  Peace Идва ми да им ръфна коричката !  Twisted Evil

Бъни
, много хубави пържолки !   Peace А втората снимка  newsm10 !


# 359
  • Мнения: 223
 днес в къщи сме само с децата; може да се каже,
че не съм готвила Grinning
салата
с млечно сосче
 омлет

десерт, от магазина Grinning

Общи условия

Активация на акаунт