Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 28-а тема

  • 54 926
  • 367
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 358

Бъни
, много хубави пържолки !   Peace А втората снимка  newsm10 ![/b]


Ехееееееееееееееееее голяма чест ти да ме похвалиш за снимката.Ураааааааааааа.
Пържолите написах рецепта в сайта на Кеми.Така вкусни станаха - мммммммм Heart Eyes

# 361
  • Мнения: 2 708
От мен тази вечер палачинки, защото ми се доядоха.... пък и децата искаха.



Ако случайно останат до утре вечер, което силно ме съмняма, може да пробвам и на Пепчо идеята Peace

Понеже някой беше питал за боба ми - боба беше мой до едно време. После някой с име като на боб, реши че много разбира как се прави това...... Аз отказвам да го ям, както и да го гледам - прилича ми на повръщано и понеже ми се развали настроението, не съм снимала пържолите, които бяха за вечеря, заедно със свежа салата от моркови, царевичка и риба тон и може би щях и боб да ям, да ама не..... Sad Това е положението. Аз обаче не съм мамето, а един злобен, отровен, гаден, отмъстителен, мнителен, въобще убийствен скорпион, няма  да се объркам да направя торта, като някои други от тук присъстващите. Всъщност имам късмет, че няма рожден ден скоро Mr. Green

# 362
  • Мнения: 1 313
Момичета, браво, страшни гозби сте наготвили  bouquet
Бъни, подкрепям Диди за снимката, все по-задобряваш:hug:
Котка, ето ти сладкото, но не знам дали ще ти излезе изгодно да си правиш сладко с физалис от Пикадили Peace

От мен:
шопска салатка,
Свинско с праз

Крем Брюле с белтъчна глазура

А с белтъците от крема, мноооого невероятни, топящи се целувки Wink

# 363
  • София
  • Мнения: 3 816
Много вкусни и красиви неща сте наготвили всички, само преглъщам като жаба пред монитора.

Ето и днешното ни меню. Laughing
Извара с кисело млекце, чесън, черен и червен пипер.


Едно голо пиле,  Crazy
което опекох на шише.


Хлебче от овесени трици и извара.

# 364
  • Мнения: 2 241
esy....  с 5 килограма физалис наистина сладкото ще струва теглото си в злато Laughing  (ще прозвучи малко прозвучи като Бай Ганьо с крушите, но да питам: "Вие откъде го взимате тоя физалис?) Laughing

Пепчо, благодаря за идеята за талятелите, страхотно изглеждат Crazy, моята суровина се оказа, че е изядена без мое знание от сина ми преди да отиде на училище, но за друг път задължително ще имам предвид  няколко броя за тази цел. При мен винаги има в излишък, защото правя сместа на око и непрекъснато добявам ту това, ту онова докато не стане както трябва, така че в крайна сметка се оказвам с огромно количество палачинки.

Лабрекс, благодаря ти, че ми припомни тези пирожки, у нас много се правеха такива, особено когато сестра ми беше малка и ужасно злояда, и нали от тази смес се получават разни странни форми, та все ги оприличавахме на разни животни, за да ги изяде. Simple Smile

Кафенце, какво направи ти, направо душата си давам за малко динка сега. Grinning


От мен скромна салатка (маруля, домати, мариновани чушки, катък и песто):





# 365
  • София
  • Мнения: 231
Бъни   ,веднага си казвам без бой  Hug . От Метро  я  взехме динята ,имало и в Била . И мен ме подлъгаха та ходих да  си търся специално  Blush . Не ми се стори кой знае колко скъпо  newsm78 .Около  10-12 лв  средна  диня .
 
Кафенце, за копие ще плащаш   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes в диня  Heart Eyes
пеп-4o  Hug ,винаги ! Без туй   все си ям  сама зеленчуците и плодовете  Crossing Arms .

¨¨*:•. Диди .•:*¨¨ , само ти ми оцени  макаронките  Hug .Мъжо изживява симулативна бременност   hahaha  и  няма угодия  Crossing Arms . Ту му  прекалено солено , ту му  безсолно ,ту   му много сладко ,ту пък на баба  му.....  Whistling
Иначе не смее  никаква забележка да направи ,но сега е бременен  човека  Mr. Green  ,какво да го правя ?  Ядох си ги макаронките сама и даже   не смогнах ,та отидоха зян  горките  ooooh! .
 
 Котеее,  Heart Eyes  .... съмняваш  ме  ти нещо  WinkHug Hug

# 366
  • Мнения: 2 241
Кафенце, сакън, недей така, нямам такива планове Laughing  По-скоро цялата работа е в това (сигурно съм някаква аномалия), че колкото е по-студено навън, толкова по-студени неща ми се ядат и пият - водата не ми е достатъчно студена в хладилника, та я слагам във фризера да се позаледи и така я пия, вчера половината замразени ягоди си ги хапнах преди да са се размразили, та и динята - обичам я леденостудена по принцип и затова така ми се прияде. Laughing

# 367
  • Мнения: 1 283
Заповядайте в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт