Страх ме е - в безизходица съм

  • 35 475
  • 246
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 931
Мила моя,

Намери начин да си извадиш медицинско час по-скоро. Аз имах такъв проблем миналата година и ходих още същия ден да си извадя. Медицинското важи за срок от 1 месец и с него иди да подадеш жалба в полицията. Няма да го извикат преди да говорят с теб, на мен ми се обадиха да питат дали да го викат или да изчакат за да не ми направят по-голям проблем. Мен също ме беше удрял само по главата, но при прегледа лекаря установи отоци по главата ми. Пиши как е минало ако решиш да го направиш

# 91
  • Мнения: 47
пожелавам ти успех  Praynig .варанта да тръгнеш е единствено правилен.след медицинското се обади и на горещия телефон,защото те знаят най добре закона и ще ти дадат съвет какво следва по натам.бъди силна защото определено ще те търси,ще плаче и ще моли да му простиш и след това започва да търси начини да ти навреди.най лошо е че нашата държава те оставя в такъв момент 85% от нещата да се оправяш сама.много ще се моля за теб и децата тази работа да приключи  колкото се може по бързо и по лесно  Praynig  Praynig  Praynig

# 92
  • Мнения: 60
Медицинско не се вади от Пирогов,а от съдебна медицина при моргата до майчин дом!Не съм много много по обясненията,които знае нека да упъти жената по-добре Embarassed

# 93
  • Мнения: 17 546
Медицинско не се вади от Пирогов,а от съдебна медицина при моргата до майчин дом!Не съм много много по обясненията,които знае нека да упъти жената по-добре Embarassed
Намира се на ул. Пенчо Славейков и ул. Здраве на ъгъла. Катедра по съдебна медицина, срещу 22-ра гимназия. На срещуположният ъгъл на кръстовището, малко по-надолу е Малкото НДК, където се помещава БТВ.

# 94
  • Мнения: 421
Аз, честно, отказвам да повярвам, че след това ти си в този дом в момента.
И си седиш и си ни разказваш.
Ако това не е пързалка, не знам колко точно глупава трябва да си, за да не си си вдигнала парцалите.
Сега и вечеря ли му готвиш? И пантофите му приготвяш?
Ми приготви му и пистолета, да не се преуморява да го търси милото.
Сори, ама мозъка ми не проумява в момента.

 момиче ти имаш ли мозък в главата си,да бъдеш  така саркастична  точно в такъв момент,когато на горката жена мисленето и всичко и е буквално парализирано ОТ СТРАХ.не виждаш ли,че има нужда от помощ ,утеха и добра дума

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 20:22 от viks76

# 95
  • София
  • Мнения: 17 379
Аха, мисля, че имам мозък, макар че ти явно си на друго мнение.
И не, не мисля, че с галене по главата и вайкане тя щеше да се вземе толкова бързо в ръце и да се задейства.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 957
siska77  Hug Много ми стана мъчно за теб  Cry
Това все едно аз съм го писала преди 17 год. И пистолета, опрян в главата и боя без оставяне на следи.... а бях и бременна в чужда държава  Tired
Момичетата са ти дали добри съвети  Peace
Бягай !!!
Не чакай ден или два, защото затъваш още повече и от вмененото чувство за вина и от страха.
Благодарна съм на майка ми, че ме измъкна от блатото, защото досега или аз щях да съм мъртва или да съм го убила. За съжаление и досега нося следите от психическия и физически тормоз Tired

Желая ти успех  Hug

# 97
  • Мнения: 293
Сиска, ако отидеш в полицията и се докаже,че ти е посегнал с оръжието- ще му го отнемат!!! Действай!!!

# 98
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Това с полицията не помага -битов скандал ,а медицинското само го доказва ,че той ще ме бие ,аз ще се оплаквам ,те ще идват ,а след като си заминат...оставаме сами с изрода,озлобял ,яе е идвала полиция...Аз просто спрях да се страхувам ,и той го разбра ,а те нали това им е целта -да се страхуваме от тях ,някаква извратена форма на уважение при комплексарите #Puppy dog          А твойта ситуация ме разплака ,а трудно се разплаквам,пиши  bouquet

# 99
  • Мнения: 1 217
След случая с изверга,който уби двете си деца,един криминален следовател беше възмутен от факта,че толкова хора са можели да сигнализират за агресивните му изблици,а не са го направили,и каза също,че не бива да си затваряме очите пред такива постъпки.Не съм чела цялата тема,но моят съвет също е незабавно да си извадиш медицинско и да се свържеш с полицията,може пък да има ефект,може и да го осъдят за побоя и психическия тормоз над децата,длъжна си да опиташ.Не вярвам всички полицаи и съдии да са безчувствени.Пистолета според мен трябва да му бъде иззет незабавно и поне в рамките на 1 година да няма право да приближава теб и децата,едно на ръка,че сигурно ще го приберат на топло през това време. Hug

# 100
  • Мнения: 1 163
Сиска,много ми стана мъчно за теб.Просто незнам какво да те посъветвам.Този човек е луд.Май наистина трябва да си извадиш медицинско,както са те посъветвали момичетата.
Миличка пази се,до колкото можеш- Hug Hug Hug

# 101
  • Мнения: 1 559
работи като физическа охрана- 110 кг. добиче- абсурд е да му скоча да го бия- не мога да го помръдна. Разрешителното си го взе по втория начин- бяха му отказали и си плати.

Ох,сега си го представих твоя Sick.Винаги охранките са ми биле много противни Sick.Било то лични охрани или тези по дискотеките.Големите мъже,гледащи лошо(и повечето пъти с 5 лева в джоба).Безкруполни и всъшност вътрешно пулиовци Whistling,щото все трябва да лижат гъза на някой(шефове),и понеже там не могат да си го изкарат,го отнасят приятелките им(жениете им),децата им(моя позната така беше бита навремето от такъв ,който и беше гадже).
Изкарай си медицинско,и се обърни към адвокат.Той не е чак толкоз луд ,на колкото се прави Naughty.Взема ти страха...и иска да е сигурен,че си подвластна и ще си послушното момиченце в къщи.

# 102
  • Мнения: 105
Сиска, къде си?

На лични съм ти пуснала адреси.

# 103
  • Мнения: 337
Сиска, сетих се нещо, гледай като се махнеш и оставиш компютъра /незнам какви са намеренията ти/, но да не види какво си писала във форума. Помисли и затова, защото ще разбере всичко, което сме ти писали тук, за това че отиваш при приятели, детето у ваще и т.н
Нали знаеш, че ако не изтриеш сайта от хронологията и ако не излезеш от профила си той ще види всичко, изтрий си и потребителското име там дето влизаш, да не види за кво става дума.
Успех мила  Hugи пиши когато можеш, но най-добре е от новото място дето живееш, че тук вече ме е страх да те чета.  ooooh!
 Praynig

# 104
  • Мнения: 421
Дано всичко е наред ! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт