За брюнетките във форума - 2

  • 59 361
  • 378
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 41
Аз дълго време купувах какви ли не бои,бях си втълпила че скъпите бои са и по качествени което се оказа че съвсем не е така,накрая си намерих тази от която съм доволна безамонячната на Палете за нея ми каза една съфорумка,боядисвам се синьо-черна,цвета ми е много траен и наситен,доволна съм Heart Eyes

# 331
  • София
  • Мнения: 973
Аз дълго време купувах какви ли не бои,бях си втълпила че скъпите бои са и по качествени което се оказа че съвсем не е така,накрая си намерих тази от която съм доволна безамонячната на Палете за нея ми каза една съфорумка,боядисвам се синьо-черна,цвета ми е много траен и наситен,доволна съм Heart Eyes
Суити, черното си е черно и с боя от 2лв и с такава от 20лв пак си е черно  Peace за това не си заслужава да се дават пари за скъпа черна боя. Но когато говорим за цвят, особено с някакви отенъци или от русите нюанси, не мисля, че боята за 2лв ще постигне същия ефект като тази от 20лв примерно  Peace Това е мое мнение, не споря   bouquet

# 332
  • Мнения: 957
Аз дълго време купувах какви ли не бои,бях си втълпила че скъпите бои са и по качествени което се оказа че съвсем не е така,накрая си намерих тази от която съм доволна безамонячната на Палете за нея ми каза една съфорумка,боядисвам се синьо-черна,цвета ми е много траен и наситен,доволна съм Heart Eyes
Суити, черното си е черно и с боя от 2лв и с такава от 20лв пак си е черно  Peace за това не си заслужава да се дават пари за скъпа черна боя. Но когато говорим за цвят, особено с някакви отенъци или от русите нюанси, не мисля, че боята за 2лв ще постигне същия ефект като тази от 20лв примерно  Peace Това е мое мнение, не споря   bouquet

Само дето с тази за 2лв. ще си направиш косата на нищо. С тази за 20лв. няма да имаш проблем... говоря от личен опит Simple Smile
Аз с мисля по празниците с Лореал да се направя с лилав отенък Simple Smile

# 333
  • Мнения: 41
Съжалявам но несъм съгласна,признавам че не съм на ти с поддържането на руса коса,но това че с каквото и да се боядисаш черното все е черно не мога да се съглася,пак има значение например в наситеноста на цвета,разбира се и в издържливостта,Tedito82  искам да ти кажа че аз си направих косата  на нищо точно с Кастинга,а не с боята от два лева и също говоря от личен опит затова никои не може да ме убеди че това което казваш важи за всички,заедно с момичетата от темата за проф.продуктите едва съживихме косата ми след тази боя,и между другото изообщо не съсипва косата така както ти се изрази,според теб ще ползвам ли едно и също нещо толкова време ако ми съсипва косата,освен това как ще изглежда косата е въпрос на комплексни грижи не само на боята,нещата които споделям са изцяло на базата на моят опит и не споря с никого,просто е хубаво всички да споделяме мнение без да мислим че то важи за всеки,всеки продукт се отразява различно на различните коси Peace

# 334
  • София
  • Мнения: 973
Съгласна съм, че всеки продукт се отразява различно на всеки, за това споделяме нашия опит. Аз съм била 3 години с черна коса и съм ползвала както масовите бои от супермаркетите, така и професионални бои и черното си ми стоеше черно, въпроса е коя боя държи повече и щади косата, но това пак всеки сам си преценява   bouquet

# 335
  • Мнения: 41
Разбира се така е,в моят случаи синьо-черна дори има разлика и в оттенъка на различните бои,така че всяко нещо си е специфично  bouquet

# 336
  • Мнения: 66
Аз реших да изпробвам натурална боя Color & Soin, цвят 5N, резултатът се получи много естествен кестеняв. Боята е без амоняк, покри добре, но колко ще издържи, ще видим. Ако някой е ползвал тези бои може да сподели дали са трайни, и пощадящи ли са за косата?

# 337
  • Мнения: 30
Момичета искам да ви попитам ползвала ли е някоя от вас цвят абаносово черен на Палете Делукс, че мисля тези дни да се боядисам с нея http://www.palette.bg/nashite-produkti/deluxe/deluxe/njuansi-pal … cherni-violetovi/

# 338
  • София
  • Мнения: 973
Аз днес си взех 5.1 на R.E.F. и малко по-късно ще я изпробвам. Мислех да си взема с някакъв отенък, но ще го оставя за следващия път, че да не направя някоя беля, сега съм тъмно руса и ако бях взела с виолетов отенък не знам какво щеше да се получи...  Peace По -късно ще ви кажа какъв е резултата   bouquet

# 339
  • Мнения: 35 971
Момичета искам да ви попитам ползвала ли е някоя от вас цвят абаносово черен на Палете Делукс, че мисля тези дни да се боядисам с нея http://www.palette.bg/nashite-produkti/deluxe/deluxe/njuansi-pal … cherni-violetovi/

не ми допадна
палете е агресивна боя, обичайно се боядисвам черно-черно /с друга боя/, но този цвят е тъмно-кафяво-черно и исках леко разнообразие
имам много бели коси, както очаквах боята хвана само в корена, НО доста по-светло от обещаното и сега боята бързо избледнява - боядисах се с нея преди 2 седмици по съвет на доволна приятелка, не съм била в цикъл
боядисвала съм се и други нюанси на палетете - скапка косата, но цветът не е траен

# 340
  • Мнения: 30
bubanka благодаря за отговора   bouquet

# 341
  • Мнения: 1 127
Привет и от мен. Hug

Някой да има отзиви за ето тая боя/по-точно цвят, може и др.марка/:

http://parfumi-kozmetika.com/product-2506.html

Нарича се бургунди, никога не съм пробвала такъв цвят. На опаковката ми изглежда добре, но не е гаранция. Само се опасявам да не лилавее. Simple Smile

От палете да си кажа и аз не съм доволна, косата ми е суха, а тя още я изсушаваше за краткото време, когато я ползвах, така че вече не я ползвам.


# 342
  • Мнения: 16
Здравейте,аз последния път се боядисах с една италианска боя Essence Farmacolor profesional цвета,който взех е 5.1 Light ash brown и цвета стана страхотен,не червенее изобщо.Според това по тъмен или по светъл цвят искате да получите избирате по силен или по слаб оксидант.Иначе си ползвам  Loreal Casting,но от нея косата става много тъмна и ми червенее.

# 343
  • Мнения: 1
Milena_gunner,има ли в интернет каталог на Фармаколор?

# 344
  • Мнения: 16
Milena_gunner,има ли в интернет каталог на Фармаколор?

това открих
http://www.shop.farmavita.com.ua/shop/coloring/farmacolor-essence/
ама е на руски,не намерих на български език.

Общи условия

Активация на акаунт