За брюнетките във форума - 2

  • 59 370
  • 378
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 314
И  аз в петък се боядисах с Farmacolor  - 6.1 тъмно пепелно рус. Получи се приятен кафяв цвят  Peace  дано не ми избие червения отенък  ooooh!

# 346
  • Мнения: 16
И  аз в петък се боядисах с Farmacolor  - 6.1 тъмно пепелно рус. Получи се приятен кафяв цвят  Peace  дано не ми избие червения отенък  ooooh!
Аз се колебах между 5.1 и 6.1 кои да взема,но си помислих,че 6.1 няма да ми хване.вашия цвят какъв беше преди да се боядисате и колко процента окислител си взехте

# 347
  • Мнения: 3 314
Цвета ми беше такъв  ,  а сега е такъв .  Няма го червения оттенък  Party  оксиданта беше най-слабия - 9% мисля, че беше  Thinking  но не съм сигурна  Simple Smile

# 348
  • София
  • Мнения: 1 464
Момичета, нахълтвам в темата с въпрос, ако някой има възможност, моля да ми отговори Simple Smile

С дълга коса съм, кестенява, но вече имам бели косми, личи си и ми се иска да ги скрия.
Имам витилиго и е възможно от боята с амоняк да навредя на това заболяване, но дали ще мога да скрия белите коси с безамонячна боя?
Ако няма да стане с безамонячна, сигурно ще рискувам и ще се пробвам да се боядисам с амонячна...  само и само да скрия белите коси. Но каква боя кестеняво, без червен отенък да взема, приемам всякакви съвети!
Зная, че сте ги обсъждали тези неща, ще се опитам днес да прочета повече от темата, ще се радвам някой да ми даде съвет!
  bouquet


# 349
  • Мнения: 66
Момичета, нахълтвам в темата с въпрос, ако някой има възможност, моля да ми отговори Simple Smile

С дълга коса съм, кестенява, но вече имам бели косми, личи си и ми се иска да ги скрия.
Имам витилиго и е възможно от боята с амоняк да навредя на това заболяване, но дали ще мога да скрия белите коси с безамонячна боя?
Ако няма да стане с безамонячна, сигурно ще рискувам и ще се пробвам да се боядисам с амонячна...  само и само да скрия белите коси. Но каква боя кестеняво, без червен отенък да взема, приемам всякакви съвети!
Зная, че сте ги обсъждали тези неща, ще се опитам днес да прочета повече от темата, ще се радвам някой да ми даде съвет!
  bouquet


Можеш да опиташ тази Color & Soin : без амоняк е, с натурален състав. Покрива добре, но стоиш 40 мин. за побеляла коса. Аз минах на нея. Намирам я в по-големите аптеки.
http://www.coloration3chenes.com/EN/hair-colours.html



# 350
  • Мнения: 648
Ще ви разочаровам, но Color & Soin изобщо не е с натурален състав. Да, рекламира се като такава, но растителните екстракти са в минимално количество. А това, че няма амоняк не я прави никак безвредна, напротив амоняка не е толкова опасен колкото е PPD (phenylenediamine), който е ужасно силен алерген. А в Color & Soin има точно тази съставка. По-вероятно е да си навредите с PPD, а не с амоняк. Така, че помислете добре каква боя слагате на главата си и не вярвайте на реклами за безвредни бои, такава НЕ съществува.

# 351
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Момичета, според вас с какъв цвят е Николета?

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/485207_27 … 9_612952449_n.jpg

# 352
  • Мнения: 16
http://www.google.ru/search?hl=ru&newwindow=1&q=%D0%BD%D … ko_az%3B480%3B360

момичета кажете ми ако знаете какъв е цвета на косата на Николета в песента "ще чакам да ми звъннеш"

# 353
  • София
  • Мнения: 973
Нещо с лек червен отенък  Thinking но едва ли е само 1 цвят, според мен смесват поне 2... но наистина е хубав цвета и  Peace

# 354
  • София
  • Мнения: 1 311
Според мен е 6.4 Simple Smile

# 355
  • Мнения: 16
Благодаря за отговора Ви,но според мен
в клипа цвета на косата и е  по-различен от на тази снимка.В клипа според мен е смесица от кафяво,някакъв пепелен цвят и почти не забелязващ се червеникав цвят

# 356
  • Мнения: 1 110
Влизам и аз в клуба  Simple Smile Доста години цветът на косата ми беше черен. Сега е нещо като тъмно шоколадово и искам да го изсветля с поне още един тон.

# 357
  • София
  • Мнения: 973
Благодаря за отговора Ви,но според мен
в клипа цвета на косата и е  по-различен от на тази снимка.В клипа според мен е смесица от кафяво,някакъв пепелен цвят и почти не забелязващ се червеникав цвят
Само да кажа, че много зависи на каква светлина се гледа. Като имаме предвид, че в клипа участват хиляди прожектори и светлини е малко трудно да се прецени, точно какъв цвят е, но със сигурност е някаква смес  Peace

# 358
  • София
  • Мнения: 973
момичета това според вас какъв цвят е?

# 359
  • Мнения: 46
5-ца според мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт