За брюнетките във форума - 2

  • 59 363
  • 378
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 254
Хайде и аз  Hug Моят цвят е тъмно кестеняв, но от години мечтая да е нещо като тъмно русо, без червеникави нюанси Rolling Eyes Опитвах сама да се боядисвам, но не се получаваше. И накрая се доверих на фризьорските салони, засега вървим добре Grinning Да не сбъркам, но май съм с цвят 6 и искам още малко светло да стане. Убиваме червеното със синьо или зелено, не помня вече. Фризьорката ми предложи да направим светли кичури, за което и аз съм си мислила,но под горната част на косата, съвсем тънички да са, като слънчеви петна, искам да бъде с естествен цвят косата ми, да не личи, че е боядисвана. Не попитах колко ще ми струват евентуално тези кичури, някой правил ли си е и знае ли? Горе-долу...  Thinking
А, и нещо друго се сетих - сега има евтин вариант за боядисване по метода Омбре - от тъмно към светло, но не ми е ясно дали това включва само долната част изсветляване или и горната част, някой в час ли е и за това  Simple Smile

# 361
  • Мнения: 16
Аз пък искам да променя цвета на косата си драстично но пак да е в кафява гама , но не и черна. Препоръчайте ми цвят.
Ето го сегашния ми : http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5969050
Цвета Ви е страхотен не го сменяйте ..

# 362
  • Мнения: 1 384
моля Ви спешно имам нужда от съвет за боя за коса - топло кестеняв цвят , който не червенее  Rolling Eyes

# 363
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен! Аз също съм брюнетка. До преди година бях с червени кичури, но ми омръзнаха. Вече се ориентирах да не си сменям цвета на косата или да си правя кичури, оставам я такава каквато е.  Peace

pepitta_84 Имаш страхотен цвят на косата. Стои ти страхотно, остани си с този цвят.  Hug

# 364
  • Мнения: 254
моля Ви спешно имам нужда от съвет за боя за коса - топло кестеняв цвят , който не червенее  Rolling Eyes

Зависи какъв е цвета на косата ти в момента, но за да не червенее като начало трябва да е цвят, на който пише пепелно. И най-добре първо на фризьор и после сама. Аз разбрах, че това е най-удачен вариант, иначе години съм се опитвала сама и не става, а сега,когато стигнах чрез фризьора до цвета, който искам продължавам сама с боя от магазина. Ревлон е за мен добра боя.

# 365
  • Мнения: 57
Може ли да задам и аз един въпрос
Според вас това какъв цвят е , много ми харесва  Heart Eyes

# 366
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Я, каква хубава тема, не мога да не се запиша Hug
Винаги съм била брюнетка, с много краткотрайни залитания към тъмнорусо и медно. Актуалният ми цвят е този и мисля скоро да не сменям
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q71/s720x720/99 … _2092475963_n.jpg
Обичайно гледам да не червенее подтона, че приличам на циганка така Laughing

моля Ви спешно имам нужда от съвет за боя за коса - топло кестеняв цвят , който не червенее  Rolling Eyes
Ето тази ползвах в началото на лятото- подтонът е пепелно-златист http://beautysavior.files.wordpress.com/2012/06/schwarzkopf_perf … g?w=300&h=225
Тази също не червенее http://www.lorealparis.ca/img/l10n/products/305x262/HCo15_1.jpg

# 367
  • София
  • Мнения: 973
Може ли да задам и аз един въпрос
Според вас това какъв цвят е , много ми харесва  Heart Eyes

според мен е 6-ца или 6.1  Peace

# 368
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
И аз съм за тук.  Flutter Брюнетка по рождение, брюнетка понастоящем и во веки. Не ми отиват светли цветове, пробвала съм всякакви, но безуспешно. Всички ме харесват с тъмен кестен и черно(и аз вкл.).

# 369
  • Мнения: 57
Да и аз се убедих че русото определено не е моя цвят.Боядисах се с боя на Макадамия 5/2 или светло кафяво със зелен мат , за да махна евентуалните червени отенъци и нищо.След това реших с Garnier G4 или цвят какао и те избиха още повече.Сега се боря с това червеното че ще умра.Аз каквато съм бяла само червено ми липсваше Simple Smile

# 370
  • Мнения: 324
Здравейте, дами! bouquet
От известно време все се каня да сменя цвета на косата си с една идея по-тъмно кестеняв цвят, но все се отказвах. Скоро, обаче започнаха да се появяват бели коси и боядисването е неотложно.
Иска ми се да ми препоръчате среден по тъмност кестеняв цвят. Бих искала да се боядисам в домашни условия. Ще се радвам, ако ми помогнете. Hug

# 371
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
С или без червеникав оттенък?

# 372
  • Мнения: 128
Някой ползвал ли е тази боя:

# 373
  • Мнения: 324
С или без червеникав оттенък?
По възможност без. Simple Smile

# 374
  • Мнения: 13 300
Може ли да задам и аз един въпрос
Според вас това какъв цвят е , много ми харесва  Heart Eyes


Вероятно матирано тъмно русо

Общи условия

Активация на акаунт