Почивка по програмата на НОИ - 2009година

  • 25 723
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 305
Точно във Вита морис няма детско лечение. Така ми казаха. Даже жената каза, че тази програма била за работещи  Rolling Eyes Това малко ме шокира.

# 16
  • Мнения: 4 916
Точно във Вита морис няма детско лечение. Така ми казаха. Даже жената каза, че тази програма била за работещи  Rolling Eyes Това малко ме шокира.

Програмата винаги е била само за работещи.

# 17
  • Мнения: 2 172
Само не ходете в хотел "Ален мак" - Кабакум -  все едно сте попаднали в клиника за гладолечение. При толкова недоволни миналата година се учудвам, че пак са в списъка.

 Peace newsm11 В списъка са щото си имат гръбче Wink
Абе, спестяват хората от закуски (закуските на някои, обаче)

# 18
  • Мнения: 1 175
Пак аз с въпрос  ooooh!, може ли направлението да е за дете и дали възрастният се води за придружител????? Благодаря   bouquet
Доколкото съм запозната програмата е само за осигурени лица. Деца не са включени и нямат право на такова безплатно лечение. Ако водите деца ще трябва да им платите изцяло разходите за нощувка и храна.

# 19
  • Мнения: 349
Благодаря   bouquet

# 20
  • Мнения: X
Доколкото съм запозната програмата е само за осигурени лица.
А ако лицата са самоосигуряващи се, могат ли да се ползват от програмата?

# 21
# 22
  • Мнения: 305
Доколкото съм запозната програмата е само за осигурени лица.
А ако лицата са самоосигуряващи се, могат ли да се ползват от програмата?

Да, защото нали се плащат здравни осигуровки.

# 23
  • Мнения: 3 695
да, важно е да имаш платени осигуровки  Peace

# 24
  • Мнения: 6 301
Доколкото съм запозната програмата е само за осигурени лица.
А ако лицата са самоосигуряващи се, могат ли да се ползват от програмата?

Да, защото нали се плащат здравни осигуровки.

Могат, но тук значение има това дали се осигуряват на високия процент социална осигуровка /с право на болнични/. Ако се осигуряват само за пенсия нямат право.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 724
Някои знае ли хотел Орфей, Девин, дали е включен?

# 26
  • Мнения: 305
Някои знае ли хотел Орфей, Девин, дали е включен?

Мисля, че го гледах в списъка. Погледни в сайта на НОИ

# 27
  • Мнения: 471
Не разбрах за хотел Вита Морес как стоят нещата? Резервирам по телефона ли или се взема карта от НОИ, както за другите? И цената 21лв на ден за възрастен ли е? Или това е някакво доплащане, включена ли е храна и тя здравословна ли е, или здравословното хранене е отделна програма не по НОИ.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Откриха ми гръдна сколиоза и остеохондроза, предстои ми лечение в “Специализирани болници за рехабилитация – Национален комплекс” ЕАД филиал Хисар.
Моля помогнете с  мнения и отзиви !!!

Не ходи преди лятото! Исках да изпратя там майка ми, защото е пенсионерка и мога да я изпратя само по клинична пътека. Проучих и разбрах, че им предстои преместване в друга, по-съвременна сграда. Обясниха, че преместването ще стане към месец май-юни. В момента базата била под всякаква критика. Сега съм се насочила към филиала във Велинград на същата Специализирана болница по рехабилитация. Някой дали е ходил и дали има мнение за този санаториум? Благодаря предварително!

# 29
  • Мнения: 2 255
Момичета, има ли някакъв минимален-максимален престой за почивките по НОИ ???

Общи условия

Активация на акаунт