Печати за нокти - 2

  • 60 942
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 430


В интерес на истината (не знам дали писах ) после си взех само шаблон за 2 лв. -този с които се правя е от комплекта- и с въпросния за 2 лв. нищо не става.Уж е за френски маникюр,но въобще не става и не е от фолиото,защото го махнах.Като се загледах ми се струва,че самия метал е друг или по-точно шаблончетата са някак по-плитки и няма как са се отпечата на печатчето  Rolling Eyes Някой има ли такива наблюдения за единичните евтини шаблони?
         Да , и аз си купих от евтините за френски маникюр ,отделен , и на мен не ми се получава.

# 226
  • Варна
  • Мнения: 3
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=398970 Ето нещо, което си направих с печат.Единият модел е с евтинките печати, а другият е с на конад.

Много са хубави.



Взех си от евтините боички за печати(по 2,60лв)-жълто и синьо(много тъмно,почти черно).


Ето какво направих със синьото.Това са малки сърчица,но не се виждат хубаво.Не съм слагала топ лак отгоре.Смятам да си купя от евтиния специален топ лак за печати,който е същата марка като боичките ми.

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 18:01 от mar4elita

# 227
  • София
  • Мнения: 843
Изпотих се с тези шаблони. Не си чувствам 3 пръста на дясната ръка от натискане Crazy " Напечатах се" криво ляво  и като сложиш топ лака......... Confused ooooh! / май няма нужда да обяснявам какво стана/. Като за първи опит  hahaha изхабих един лакочистител  и половин опаковка памук - а резултата е плачевен.

# 228
  • London, baby
  • Мнения: 800
Момичета, знаете ли в София дали имат магазинче/склад и да са по-евтини?

# 229
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Момичета, знаете ли в София дали имат магазинче/склад и да са по-евтини?
В магазинчета за по левче са евтини и вършат работа,до колкото си спомням цената беше 2лв. - 2,50лв.  newsm78

# 230
  • London, baby
  • Мнения: 800
Моята приятелка не е доволна особено от евтините, и си ползва само на тази марка. Може и да е до късмет, знам ли.

# 231
  • Мнения: 5 097
mar4elita, ще споделиш ли от къде са ти боичките и колко струват?

# 232
  • Варна
  • Мнения: 3
mar4elita, ще споделиш ли от къде са ти боичките и колко струват?

Варна,колхозния пазар,гаражите.1бр.-2.60лв

# 233
# 234
  • Мнения: 919
В София за по-малко от 3 лева не съм намирала печати  newsm78

Но пак е добре в сравнение с "марковите" при положение, че резултатът е еднакъв.

# 235
  • Мнения: 1 270
Persia гледай да слагаш по-голямо количество топ лак, хем да покрие хем да не натискаш с четката

# 236
  • София
  • Мнения: 843
 О да оправих се  - някак Mr. Green . Изчетох съветите Heart Eyes - добре,че ви има Hug. Това с кърпичките под шаблона свърши страхотна работа  - не съм очаквала. За топ лака зацепих като изгледах клипчето 2-ри път. Сега остава да се координирам  фигурките да ги разползагам симетричко - или поне да изглеждат еднакви ноктите. В момента съм се нашарила цялата с цветя Crazy - координацията ще ми е най-голямия проблем. Laughing

# 237
  • Варна
  • Мнения: 3
координацията ще ми е най-голямия проблем. Laughing

И на мен това ми е проблем,а колкото до топ лака се справих и с обикновен.Наистина трябва съвсем леко да се разнася с четката,колкото да покрие нокъта.


Това за мен ли е?Май да,понеже си от Варна.Ако ходиш на колхозния провери във всички гаражи,защото ги има само в един,а в другите не са и чували за тях.Става въпрос за евтините боички за печати.Успех! Hug

Ето това се направих днес:

# 238
  • Мнения: 1 468
Тези печати колко време издържат? Имам предвид не отпечатъка върху нокътя, а самия печат и стъргалката?

# 239
  • София
  • Мнения: 1 544

Stillness, az imam ot predi 4,5 godini I ne e mradnal. Prakticheski samo laka e habi.

Общи условия

Активация на акаунт