Печати за нокти - 2

  • 60 921
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 466
Питам, защото днес видях в един магазин от евтините, но всяко комплектче съдържаше печат, стъргалка и шаблон и изглеждаше сякаш са за еднократна употреба. Simple Smile Не се продаваха отделно само шаблони. Аз дори си помислих, че печата е напоен с нещо. Сега, като чета темата, разбирам, че не е така. Утре ще взема едно комплектче да го пробвам, току-виж покрай него съм успяла да си отгледам красив маникюр. Simple Smile

# 241
  • Мнения: 4 434
И аз ще си купя такива печати,отдавна ви чета Mr. Green

Това е като записче Flutter

 Hug

# 242
  • Варна
  • Мнения: 3
Много се радвам,че има още зарибени.На мен ми е интересно да гледам вашите предложения,особено направените с евтините печати,понеже на Конад ги знам всичките,а евтините няма как да ги разгледам.Аз като видя по магазините все са по няколко само и не може да се разгледат всички от дадена марка.

# 243
  • Мнения: 1 085
Ето и малко снимчици от мен.Все още се уча.2 пъти съм се правила до сега.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=398979

# 244
  • Мнения: 2
Еее голяма зарибявка са тези печати.Вчера ходих до NAIL ART и си купих едно комплекче.Много съм доволна,но като за първи път не ми се получи много добре

# 245
  • Мнения: 0
Ето и малко снимчици от мен.Все още се уча.2 пъти съм се правила до сега.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=398979
Много са хубави.Може ли да ми кажеш с кой шаблон си ги направила?

# 246
  • Мнения: 431
О, момичета, наистина е страхотна зарибявка  Embarassed

Вчера ми беше първият път  Laughing Бързах много, защото трябваше да излизам, а така ми се искаше да ги пробвам веднагически! Така че за петнайсетина минути и се лакирах, и напечатих 6 от 10 нокътя - много сладко стана, черни и розови цветенца на бял фон  Embarassed вярно, поради краткото време не стана особено прецизно, но пък му хванах цаката от раз и съм мноооого доволна  Grinning

(Шаблончето ми е от евтините. Виждам ги на най-ралични места между 2 и 5 лева, и просто си взимам това, което ми допадне най-много)

# 247
  • Мнения: 681
Аз пак да питам - с какъв лак е най-подходящо да се печатат ноктите? С по-гъст ли, или да е по-рядък? Че нещо не ми се получава след първият опит с един тъмночервен лак, с него става супер, но с всичко останало което съм пробвала не се получава. Моля ви, споделете вие с какви марки лак се печатате.

# 248
  • Мнения: 4 434
Аз пак да питам - с какъв лак е най-подходящо да се печатат ноктите? С по-гъст ли, или да е по-рядък?
На мен ми казаха с по гъст лак трябва.

# 249
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Аз пак да питам - с какъв лак е най-подходящо да се печатат ноктите? С по-гъст ли, или да е по-рядък?
На мен ми казаха с по гъст лак трябва.
Да,лакът трябва да е гъст иначе няма да стане нищо.

# 250
  • Мнения: 681
Благодаря момичета за разяснението. Ще търтя гъсти лакове тогава.

# 251
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Една снимчица от мен:

# 252
  • Варна
  • Мнения: 3
Една снимчица от мен:



Сладко е!И аз ги имам тези цветенца.

# 253
  • Мнения: 4 434
Направих си за пръв път,но много размазани стават снимките.Не знам вие как се справяте Rolling Eyes

Ето: Пробвах от всички формички Mr. Green

# 254
  • Мнения: 3 315
Направих си за пръв път,но много размазани стават снимките.Не знам вие как се справяте Rolling Eyes

 

включи макро режима на  smile3509  - иконката е цветенце

Общи условия

Активация на акаунт