Печати за нокти - 2

  • 60 899
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Спомням си аз колко време махах това фолио ooooh! ooooh! ooooh! може би ми отне 30 мин Shocked ако не и повече Crazy

# 286
  • Мнения: 108
Много Ви благодаря, момичета   bouquet. Мамка му и фолио - махнах го. Сега отивам да се вихря. Голяма зарибявка си е. Направих 2 нокътя - имам чувство, че дъщеря ми, на 8 години, ще се справи по-добре от мен.

# 287
  • Мнения: X
Най-добре на първата страница, при клиповете как се ползват печатите, да се добави, че имат фолио, което трябва да се махне, и да се ползват гъсти лакове, които да не са перлени. Защото на всеки записал се в темата (включително и аз) се обяснява едно и също.   LaughingPeace

И качвайте снимки момичета.   bouquet

# 288
  • Мнения: 3 314
след малко ще направя новата тема  Peace и ще добавя тази информация

# 289
  • Мнения: 2
Здравейте момичета ! Днес и аз си купих комплекта на K.Nail и с нетърпение се прибрах да го пробвам,махнах набързо фолиото, но уви, лаковете ми не се оказаха никак подходящи. Я споделете вие какви марки лакове ползвате за печатите. Аз даже опитах със черен лак на Vollare който е с тънка четка и се води уж професионален и не е много рядък, но не става.

# 290
  • Мнения: 4 434
Кое фолио сте махали Rolling Eyes

На печатите ли? Laughing И аз се чудих отначало,що е толкова гладко...ама се усетих впоследствие Whistling Crazy Mr. Green

# 291
  • Мнения: 1 949
Здравейте момичета ! Днес и аз си купих комплекта на K.Nail и с нетърпение се прибрах да го пробвам,махнах набързо фолиото, но уви, лаковете ми не се оказаха никак подходящи. Я споделете вие какви марки лакове ползвате за печатите. Аз даже опитах със черен лак на Vollare който е с тънка четка и се води уж професионален и не е много рядък, но не става.

Аз се печатам с всякакви лакове, разбира се, да не са много редки. И аз в началото не можех нищо да направя, но се възползвах от съвета за пакетчето носни кърпички под шаблона и бързината (като обереш излишния лак с шпатулката, много бързо трябва да вземеш картинката с печата). Успех!

# 292
  • Мнения: 430
               


Аз се печатам с всякакви лакове, разбира се, да не са много редки. И аз в началото не можех нищо да направя, но се възползвах от съвета за пакетчето носни кърпички под шаблона и бързината (като обереш излишния лак с шпатулката, много бързо трябва да вземеш картинката с печата). Успех!



    Не съм го чела този съвет, кажи по -подробно?!

# 293
  • Мнения: 2
Аз пробвах с мокрите кърпички отдолу, много рядко се получава, може би е от лаковете. Уж пробвах с един плътен черен, ама шпатулката маха почти всичко и картинката едвам се забелява на нокътя, аз затова исках да ми кажете някои специфични марки лакове да знам какво да търся из парфюмериите. Аз няма да спра да опитвам де! Мерси все пак   bouquet

# 294
  • Варна
  • Мнения: 164
Най-сетне и аз се наканих да снимам, произведението си :


# 295
  • Мнения: 2
Хубаво е станало! Какъв е белият лак? Специален за печати или?  Rolling Eyes

# 296
  • Мнения: 3 314
Печати за нокти - 3    

Ako нещо не ви харесва  Rolling Eyes в оформлението на новата тема - пишете и докато е възможно ще го променя

# 297
  • Варна
  • Мнения: 164
Хубаво е станало! Какъв е белият лак? Специален за печати или?  Rolling Eyes

Незнам дали е специален за печати, лак на водна основа, от тези за рисуване - декоратор. Използвам само такива за печатите и нямам проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт