Печати за нокти - 2

  • 60 896
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 314
трябва ти по-плътен лак  Peace

# 31
  • Мнения: 30


 Rolling Eyes  ами и аз си купих същия комплект ама за 3,50
извинявам се,че и аз подбивам продажбата,но аз моите комплекти ги взимам от магазин за лев в Пловдив на цена:2 лв.не знам дали има някаква разлика,но при мен всеки път се получава

# 32
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте мами искам само да ви попитам дали някоя от вас знае дали в плевен могат да се намерят печати за нокти на такива достъпни цени на каквито пичете от сорта на 3-4 лева или това за 9 лева с 4 шаблона защото аз си взех печат,стъргалка и един шаблон за3.60лв но искам и други шаблони.Търсих по магазините и не намерих.Моля някоя от вас ако знае да ми помогне Praynig

# 33
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте мами искам само да ви попитам дали някоя от вас знае дали в плевен могат да се намерят печати за нокти на такива достъпни цени на каквито пичете от сорта на 3-4 лева или това за 9 лева с 4 шаблона защото аз си взех печат,стъргалка и един шаблон за3.60лв но искам и други шаблони.Търсих по магазините и не намерих.Моля някоя от вас ако знае да ми помогне Praynig
Продължавай с търсенето.В Плевен незная къде има но в Свищов се намират и то на цена 2 лева.

# 34
  • Мнения: 1 254
cveteto, цена 3,60 е в границите 3-4 лв които определяш newsm78
Аз моят шаблон, печат и стъргалка ги взех за 9 лв, днес видях на друго място подобен комплет за 4 Whistling

# 35
  • Мнения: 422
Много лесно ставало това  нещо, а аз тука се мъча сама да си ги рисувам и то нищо не става естествено Grinning сега и аз ще потърся из Русе да си купя дано да открия на достъпни цени и един въпрос имам като влеза в магазина какво да попитам  Praynig ...

# 36
  • плевен
  • Мнения: 644
Вик4етоо.. кажи че търсиш печат за нокти-те знаят в козметичните магазини какво е Grinning

# 37
  • Мнения: 1 234
Здравейте мами искам само да ви попитам дали някоя от вас знае дали в плевен могат да се намерят печати за нокти на такива достъпни цени на каквито пичете от сорта на 3-4 лева или това за 9 лева с 4 шаблона защото аз си взех печат,стъргалка и един шаблон за3.60лв но искам и други шаблони.Търсих по магазините и не намерих.Моля някоя от вас ако знае да ми помогне Praynig
Вчера видях такива печати за 3.50 -до парфюмерията на Благоев,в следващия магазин-той е един мъничък за бижута,фибички и разни неща за коса и маникюр  Hug

Тъкмо се чудех дали да си купя и дали ще има някакъв резултат след като струват 3.50,но така като ви чета разбирам,че има ефект и ще си взема от тях  Flutter

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 270
записвам се , много интересна тема. Щампите и стъргалки само от Nail Art ли се поръчват?

# 39
  • плевен
  • Мнения: 644
записвам се , много интересна тема. Щампите и стъргалки само от Nail Art ли се поръчват?

Незнам от кой град си но аз лично си намерих в Плевен за 3.60 лв.Но до колкото бях чела и други момичета казват че са намирали на по-евтина цена отколкото в сайта,кажи от къде си и питай конкретно за твоя град...   Peace

# 40
# 41
  • Мнения: 422
Охх...не мога все още да намеря такива неща..някой да е от Русе и да ме насочи къде да търся иначе сега ще си правя ето това http://www.youtube.com/watch?v=B34Gcu97zjo&feature=related

# 42
Зарадвах се много аз на тази идея и днес си купих от боклучестите...от 7 картинки стават 2...стъргалката е супер неравна и трие лака от картинката, а го оставя по шаблона около нея...може и от лака да е...нямам идея. Факт е обаче, че не съм доволна грам. Да питам - прочетох 35 листа неща, станах разногледа, ама май ми е убягнало - при поръчка в Сф до колко време идват? Разбрах, че 5 лв е доставката... и на куриера ли се плаща? ooooh!

# 43
  • Мнения: 167
Момичета зарибихте ме с тези печати. Аз мн обичам да си рисувам по ноктите но, възможностите ми са доста ограничени Blush
Пък това ми се струва бърз и ефектен начин за хубав и интересен маникюр. Ако някой може да ми каже къде в София мога да намеря печати за нокти ще съм мн благодарна  bouquet

# 44
  • Мнения: 30
в БГ продават ли се печати за френски маникюр? по-конкретно питам за Пловдив

Общи условия

Активация на акаунт