Печати за нокти - 2

  • 60 900
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 624
Преди няколко дена гледах мотивите, нищо не си харесах, само цветя предимно имаше Sad И се отказах от покупка. Дано да докарат нови

# 46
  • Мнения: 64
здравейте и от мен!от прочетеното и видяните материали и аз страшно се запалих.Моля ако някой знае от къде мога си си намеря  във Варна.Благодаря   bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 1 544
в БГ продават ли се печати за френски маникюр? по-конкретно питам за Пловдив

С толкова много старание и желание е направн първия пост. Поне него може да се постараете да прочетете. Пък и съдържа отговорите на последите 2 страници:

http://www.nailart-bg.com/?catalog=17&view=40
http://www.nailart-bg.com/?catalog=17&view=66
http://www.nailart-bg.com/?catalog=17&view=65

Успех:  bouquet

# 48
  • Провинция
  • Мнения: 509
Момичета,не се предоверявайте на печатите и шаблоните за по 2-3-4лв.Някой беше споменал,че в Свищов ги има евтини и хубави...Да,има - но са такива ментета.Самите шаблони са много плитки и колкото и леко да минаваш с шпатулката целия лак остава на нея и на печата в крайна сметка не оства нищо.Аз се прецаках на няколко пъти така и сега мисля да пробвам с печатиот някоя козметика.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 544
На тези неоргиналните има едно прозрачно фолио, което не се вижда и трябва да се махне..

# 50
  • Провинция
  • Мнения: 509
Момичета,не се предоверявайте на печатите и шаблоните за по 2-3-4лв.Някой беше споменал,че в Свищов ги има евтини и хубави...Да,има - но са такива ментета.Самите шаблони са много плитки и колкото и леко да минаваш с шпатулката целия лак остава на нея и на печата в крайна сметка не оства нищо.Аз се прецаках на няколко пъти така и сега мисля да пробвам с печатиот някоя козметика.
На тези неоргиналните има едно прозрачно фолио, което не се вижда и трябва да се махне..

Преди малко огледах моите-нямат никакво фолио.А и пипнах с пръст и се усеща че са релефни,пробвах пак да си направя печат но пак не ства....

# 51
  • плевен
  • Мнения: 644
Момичета,не се предоверявайте на печатите и шаблоните за по 2-3-4лв.Някой беше споменал,че в Свищов ги има евтини и хубави...Да,има - но са такива ментета.Самите шаблони са много плитки и колкото и леко да минаваш с шпатулката целия лак остава на нея и на печата в крайна сметка не оства нищо.Аз се прецаках на няколко пъти така и сега мисля да пробвам с печатиот някоя козметика.
На тези неоргиналните има едно прозрачно фолио, което не се вижда и трябва да се махне..

Преди малко огледах моите-нямат никакво фолио.А и пипнах с пръст и се усеща че са релефни,пробвах пак да си направя печат но пак не ства....

И аз имам от обикновенните печати.Има фолио наистина много е тънко и затова не го виждаш и аз първо мислех че няма но има.Опитвай ще стане  Peace

# 52
Момичета,не се предоверявайте на печатите и шаблоните за по 2-3-4лв.Някой беше споменал,че в Свищов ги има евтини и хубави...Да,има - но са такива ментета.Самите шаблони са много плитки и колкото и леко да минаваш с шпатулката целия лак остава на нея и на печата в крайна сметка не оства нищо.Аз се прецаках на няколко пъти така и сега мисля да пробвам с печатиот някоя козметика.

Аз като си купих от обикновените с нокът го одрасках и едвам го отлепих фолиото -прилича на тези, които са за вакумиране и са намазани с нещо, за да лепнат. Но въпреки, че го махнах пак от 7 фигурки става 1 и то не изцяло. Прежалих 30 лв и си купих от оригиналните- ми не е същото. Лаковете не са ми про, използвам Колорама на Мейбълин и едни други тумбести и се получават нещата. Междудругото на мене ми е по - лесно, когато отдолу е нещо меко /имам предвид когато отпечатвам картинката на печата/ - например пакетче мокри курпички  Grinning Joy

# 53
  • Мнения: 1 259


 Rolling Eyes  ами и аз си купих същия комплект ама за 3,50
извинявам се,че и аз подбивам продажбата,но аз моите комплекти ги взимам от магазин за лев в Пловдив на цена:2 лв.не знам дали има някаква разлика,но при мен всеки път се получава

И моите струваха 2 лв... в магазин "всичко за 1 лв." в Слатина(София)

Момичета,не се предоверявайте на печатите и шаблоните за по 2-3-4лв.Някой беше споменал,че в Свищов ги има евтини и хубави...Да,има - но са такива ментета.Самите шаблони са много плитки и колкото и леко да минаваш с шпатулката целия лак остава на нея и на печата в крайна сметка не оства нищо.Аз се прецаках на няколко пъти така и сега мисля да пробвам с печатиот някоя козметика.

Напротив, не са толкова плитки, става много добре изобразената картинка... както са казали по-горе, просто трябва да се отстрани фолиото.

# 54
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз си взех комплект за 10 лв един шаблон стъргалка и печат и си ги правя с обикновенни лакове стават страхотно!
Имам и от Конан само шаблон за 10 лв и не виждам разлика!
По принцип от там е и този комплект от същия магазин в Люлин!

# 55
  • плевен
  • Мнения: 644
Аз си взех комплект за 10 лв един шаблон стъргалка и печат и си ги правя с обикновенни лакове стават страхотно!
Имам и от Конан само шаблон за 10 лв и не виждам разлика!
По принцип от там е и този комплект от същия магазин в Люлин!

И аз съм с евтин комплект но искам само да попитам с какви лакове се правиш че не всички при мен стават.Имам един черен на Класик  и печата не иска да го хване  Praynig

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз си взех комплект за 10 лв един шаблон стъргалка и печат и си ги правя с обикновенни лакове стават страхотно!
Имам и от Конан само шаблон за 10 лв и не виждам разлика!
По принцип от там е и този комплект от същия магазин в Люлин!

И аз съм с евтин комплект но искам само да попитам с какви лакове се правиш че не всички при мен стават.Имам един черен на Класик  и печата не иска да го хване  Praynig
Лака трябва да е по-гъстичък.
На моите шаблони фолиото отгоре не си личеше и пробвах по ъгъла на шаблона с пинсета леко да го ... остържа (незнам как да го обясня) и така разбрах, че има. (някой беше писал, че неговите шаблони нямали фолио) Peace

# 57
  • Мнения: 422
Аз все още не мога да си намеря печати за нокти из града , а пък сайта не ми се отваря да си поръчам от там..утре продължавам с търсенето дано да имам повече късмет!  Praynig

# 58
  • Мнения: 422
ухх най-после намерих комплект за 26 лв ooooh! но какво да се прави купих го...а как пчиствате след това шаблоните и печата?

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
С лакочистител  Peace

Общи условия

Активация на акаунт