Всички ЮЛКИ завиждат, че Влади и мама бебе ще обгрижват!

  • 14 476
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Прясно мляко купувам от една краварка наблизо. Тя е едър животновъд и имат контрол от инспекциите. Моята лекарка също взима от нея. След като го превара съм спокойна и давам на децата доста (каймака винаги е страхотно жълт и много). До сега не съм имала проблем с него. Опитах да им подквасвам с него, но не го харесаха. И двете обичат прясното мляко. За себе си купувам кисело Верея 4,5%.

Марти, рекламата върви от няколко дни. Тя е на колбас Никас с телешко и свинско месо, който е предназначен за деца и носи името Джуниър. Детето се прибира, изцапано и майката го пита С кого се сби, а детето казва име, майката пита кой победи, а детето казва друго име, и отива да търси колбаса в хладилника видимо изгладняло.
За мен това е една от многото тъпи български реклами. А за това как ТВ подстрекава към агресия - вижте по какво се увличат момчетата към 4-5-6год - Батман, супермен, транформъри, костенурки нинджи - всичките са биячи от голяма класа.

# 241
  • USA
  • Мнения: 559
Дано бързичко да оздравеят Дели и Виктор!  Hug
Батко Влади е голям сладур.
Иве, спокойно могат да ядат синьо сирене в пица. Там е печено, няма проблем. Обасно е за бременни жени, защото не е пастьоризирано и има живи бактерии. Ние синьо сирене ядем само на ресторант, въобще не съм му почитател, но забелязвам, че в БГ е станало особено популярно последните няколко години.
Какъв е този Мързел град? Игрален или анимационен?
Бубе, кажи къде си чела за агресията?

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 01:52 от Winx

# 242
  • Мнения: 17
Здравейте на всички. Пак тая зима и пак болни дечица! Моля ви, кажете ми как да вляза да видя снимките които пускате? Преди само кликвах и щаваше ама сега май ми трябва потрбителско име и парола!

# 243
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
AlbenaLV няма само да гледаш,сложи и ти някоя снимка.На първа страница трябва да има линк и парола.
Дани компреса е с извара дебелина 1 см плътно без пропуски да не се охлажда,найлон и покриваш,аз слагам шал за закрепване.Стои с него 8 часа слага се където е проблема гърло и гърдички а може и гръбче.Извара или купуваш или правиш.
Боряна щом и ще го качвате на Боровец ще се оправи.Ще ти е проблем ли да ми погледнеш нещо на боровец?
Марти аз не бих се сетила да пия,но верото жаба е доста добро,има ам.препарати лок дето можеш да ги пиеш и даже помагаха за нещо в същото време бършеш пода,а аз и козината на кучето.
Вики твоя от първи ли е на екрана?

# 244
  • sf
  • Мнения: 10 218
ДУ
Станах пак рано-рано. Лудница е в нас  Tired всеки търчи, облича се, мие се , квичи за нещо.

Моя ще е на 5ти март .  Grinning

# 245
  • Мнения: 4 300
Името и паролата за общия албум са juli2007 / beboci.

# 246
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро ,
как сте днес , оздравяха ли боните?
Тедо нещо се сополиви и се е разкашлял , аз съм в чуденка дали да го водя на лекар.Нещо не се харесваме с лекарката напоследък.Тя изтрещя , остарява ли , изкуфява ли , не знам , но много ме дразни.Освен това знам какво точно ще му изпише.
Кога е сирни заговезни?Да звъннем на нашите кумове да ги подкача за сладкото , че кума ни умира за сладко.
Онази реклама и мен ме дразни , но не е българска , дублирана е.Точно като е пред хладилника детето се вижда как си отваря устата по различен начин.
Болезнената привързаност на Тедо от тези дни открих от какво е.От липсата на баща му , от понеделник е на семинар на Банско.
Не предполагах , че толкова ще му липсва , вчера говорихме по телефона с него , дадох му и Тедо да го чуе , Тедо само слуша и се усмихва разбира се , нищо не казва.Като затворихме телефона  , Тедо отиде да отваря входаната врата и да ходи при баща си , след което се разплака за него.А сутринта докато стана и отида в банята , той се е събудил и ме търси , как ме усеща , че не съм в леглото не знам , не светкам лампи нарочно.
Айде да работя  , а на вас весел ден пожелавам.

# 247
  • Мнения: 384
Добро утро!
Вики и при нас е същото сутрин.Всички бързаме и сме в лошо настроение.Аз се опитвам да подържам някаква бодрост за да създам настроение на Надина в градината.Ако спи Никола се справям добре,ако стане и той не е добре.Става и иска внимание,иска само да сучи и немога да го залъжа.Реве,кривее и след мен ходи.Аз поне като пия едно голямо кафе и се оправям,ама те кафе не пият още.  LaughingПосле искам някакво време и за себе си,поне 15мин..Но не го получавам,обикновено търся спасение тука и си допивам кафето.Той идва и пак иска да суче,после гледа Мързел град аз тука.Тва за Крали Марко и аз постояно го чувам.Много ми идва това кърмене,ама то всичко ми идва вече в повече.Така,че не то е проблема.Дори ме улеснява,мечтая си да се отбие като Никсъна и Кати но няма да стане.
Уинкс,Мързел град е детско филмче.
http://vbox7.com/play:bcf52738
Тва е част от филмето.
Децата не ядът шоколади,много рядко.Каката е по сухите пасти,меденките и вафлите.Никола е толкоз злояд,че и шоколад не иска.Аз съм по сладкишите и тортите,след като минах един дълъг период в студентските години ядейки по шоколад на ден.Ходих с палтенца с големи джобове и вътре вечно стоеше по един шоколад,който похапвах навсякъде където съм.
И наште кумове са разведени,а тези на които кумувахме не сме ги виждали от сватбата.

# 248
  • Мнения: 1 853
Сега ще го видя този мързел град  Grinning

рекламата е много тъпа, но то само тя да е

Били, абсолютно познато. Никола като замине баща му се залепва за мен и няколко дни след като се върне Десо също е така...сигурно си мисли, че както него го е нямало, така аз може да изчезна

# 249
  • Мнения: 616
Добро утро
Много сладки са батко Влади и бебе Сами предизвикват ме такова умиление. Hug
Ако ми разрешите ще ви кажа какво се прави на сирни заговезни .Това е последния ден в който може да се яде блажно тоест сирене мляко и яйца месо вече от една седмица не се яде защото тази неделя беше местни заговезни.На този ден се събира цялото семейство и млади и стари си искат и съответно си дават прошка така си пижелават леки пости за малките деца се прави ламкане или хамкане във всеки край се нариче различно.на масата трябва да има хълва, върени яйца и баница.
Ако искате ще ви разажа още за празника но сега спирам да ни ви досадя.

# 250
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Кирова, повечето неща съм ги чувала, но ми е интересно - разказвай още  Hug Прескачането на огъня тогава ли е?
Да се оплача, Лина вероятно е с Варицела. И ще ни се провали празнуване на Баба марта в неделя в детски клуб. А изследването на ушите никак не й е добре и е на един куп лекарства. Възможно е да се наложи пак да бъдат оперирани и слагане на макарички.

# 251
  • София
  • Мнения: 114
Привет!

Томасе,и вие ли? Изобщо какво става напоследък. Преди варицелата си върлуваше традиционно през пролетта, сега при тези студове. Какви симптоми има? А за ушичките дано не се стига до нова операция. Praynig
billie, заведи го на друг лекар след като не ти харесва  сегашната. Дано не е сериозно. Hug
h.kirova, разказвай. Чувала съм за различни обичаи.

При нас поредната тежка нощ. Пак вдигна много висока температура. Целият син, треперещ и ревящ. Не дава компреси, нурофен не действа. След два часа борба я посвали и живна. Дано вече се активира АБ-то, че е много изтормозена душичката. Така се бях изплашила през ноща, че се наревах и сега не мога да гледам от подути очи. В допълнение и аз кашлям и ме боли гърло. Но това да ми е проблема.
 Гого днес имат открит урок и са поканени родителите.  Не мога да съм там и с хиляди преговори убедих баща му да отиде. Знам че е важно за него. Сутринта една девойка взела да му говори че ще се изложи защото правел само драсканици. Урока им е на тема рисувай с мен, а рисуването не му е никак силна страна. В групата им преобладават момичетата и 2/3 от тях бих казала че се държат доста злобно за 5-годишни госпожици. Иначе мама и тати ги карат с джипа. Confused

Лек ден.

# 252
  • Мнения: 616
Не прескачането на огън не е сега .Ламкането е нареждат се всички деца в кръг с ръцете отзад и някой от възрастните завързва на чървен  конец яйце  или пърченце халва края на конеца е вързан на точилката и започва да върти пърченцето около устичките на децата и да ги лъже което детенце успее да лапне пърченцето без да пипа с ръка ще бъде здраво и силно през цялата година.

# 253
  • Мнения: 616
Ох този тъп компютър веднага ми засили отговора даже неможах да го допиша и после не мога да влеза да го радактирам Twisted Evil
Томасе исках да кажаче стискам палци дане ви се налага нова операция . Praynig

# 254
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Ува, Лина има пъпки по гърба, корема и мишничката. Пъпките изглеждат като червен мехур с вода и много я сърбят. Кофти ми е че следобяд им е тържеството в градината. Госпожата е казала да отиде.
Пожелавам успех на батко Гого на урока  Hug А Вики да оздравява и без повече Т

Общи условия

Активация на акаунт