Всички ЮЛКИ завиждат, че Влади и мама бебе ще обгрижват!

  • 14 462
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 17
Ето малко нови снимки от нас http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=346886.

# 286
  • Мнения: 17
Съжалявам ама съм пуснала линк който не работи. Ето тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=346886

# 287
  • София
  • Мнения: 568
Марти, а Преванар на коя фирма е?
Фил, и у нас вашата телевизия е на почит.

Ири днес не е вдигала Т. Обикновено по това време вече е вдигнала. Дано ни се размине.  Praynig Дори хапна 5-6 лъж. супа, 1 резенче круша и после печена риба.  Crazy В тази последователност.
Ува, вече не се учудвам. Гадните бълхи явно издържат. И мен ме полазват на площадката няколко пъти посред зима. С какво го мажеш Гого? Във форума съм чела за един габровски мехлем дето много помагал за такива работи. Една приятелка си го поръча и казва, че е доволна, но аз лично не съм го пробвала.
Един въпрос към мамите юристки. Моя приятелка работи в голяма държ. агенция като деловодител. Понеже е "рисков фактор" пред вид възрастта на децата й 4 и 2 год., които боледуват често, са я преназначили на 6 ч. работен ден и на по-ниска заплата. Сега ще си дели мястото с друга жена, която няма да отсъства толкова. Искам да попитам няма ли някаква законова защита, като майка?
Уинкс, така вчера я свалихме Т.
Албена, страхотни снимки!  Heart Eyes Да нацелуваш малката синеочка по хубавите бузи и крачетата.  Heart Eyes А кучето ви е сладур. Децата много му се радваха. Софи се чуди как стои мирно и позволява на Калина да го язди.  Laughing

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 22:00 от Герката

# 288
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Албена, мисля, че за същите макарички става въпрос. При нас има изискване да е навършило 3год или поне да ги навършва скоро. Прави се под пълна упойка и затова трябва да са по-големи.
Давай снимки на хъскито, че много хубаво си го описала, и на малката госпожица също  Hug

Ели, ето ти за Хепатита - http://www.riokoz-vt.com/hep.htm

Благодаря ви за съчувствието  Hug Аз не съжалявам, че хвана сега шарката. Само дано мине леко, пък дано и при двете на куп.
А за ушите - притеснява ме, че и второто поставяне на макарички може да не е окончателното решение на проблема. Пред кабинета говорих с жена на 30г, която наскоро е махнала вторият чифт макарички, и пак й боледуват ушите и пак са за макарички.

П.П. аз докато публикувам, доста отговори са пристигнали Simple Smile

# 289
  • USA
  • Мнения: 559
Албена, много е сладка Калина. Да и нацелуваш хубавите бузи.  Heart Eyes А кучето е като играчка направо, много красиво. Къде ходите на ски?

# 290
  • Варна
  • Мнения: 204
Трябва да си записвам по какво ще се изказвам , като не пиша един ден  Laughing
Турския сериал е от 13.00ч. по Нова и се казва- 1001 нощи с главна героиня Шехерезада  Grinning
Кисело мляко давам Бор Чвор 3.6%, а прясно само от кутии, но те мойте не са по прясното за разлика от киселото и сиренето, което у нас се яде в промишлени количества. Вече със страх посягам към всяка кофичка кисело мляко, а Нелия яде по 1 на ден.Иначе тя е добре, вече подскача и си бяга и явно е от убождането това накуцване.
Томасе  дано Лина изкара леко болестта  Praynig
Марти много полезна информация. Благодаря ти за труда. Почти на 100 % се навих за тая ваксина, колкото и да ме е страх от тях.Моята лекарка предложи обаче по-евтиния вариант който се казва Пневмо нещо си. Ще го мисля към май месец.
Голям скандал с тази песен в Евровизия. ooooh!Сега ги гледам по Канал 1.
Момичета за ревността има много да се говори.У нас положението също е нетърпимо.И аз се надявам да отмине,ама според мен все повече се задълбочава.На Преслав като му се скараме и разбира от дума/поне за няколко часа/, но Нелия е голяма хулиганка. Сигурна съм, че при всички , където децата са две и повече е така и с това се успокоявам.
Аз днес направих един кекс със локум, който ометохме за 15 мин.С такава скорост нищо не е изчезвало у нас  Blush
За Сирни Заговезни толкова ме е срам, ама ще си кажа. Майка ми да вземе да обърка местни със сирни и всички бяхме поканени на баница и прошка още предната неделя.Усетихме се късно.Вече си бяхме простили  Embarassed
Много сладка Калина.Ще и се пръснат бузите  Heart Eyes Да ви е жива и здрава  Hug

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 22:17 от BOOTY

# 291
  • Мнения: 1 098
Албена, страхотна дъщеричка имаш. Много хубави моменти си уловила Heart Eyes Кучето е много сладко.
Дели и тази вечер вдигна 39.2, сега я смъкнахме. Баща му се ошашка и само ми даваше зор за АБ. Малко ме изнерви на момента, но сега ми става сладък като си го спомня как се суетеше  Heart Eyes
Майка ми да вземе да обърка местни със сирни и всички бяхме поканени на баница и прошка още предната неделя.Усетихме се късно.Вече си бяхме простили  Embarassed
  Joy

# 292
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Бубе, дано няма повече Т  Hug
Албена и двете са много пухкави и сладки  Hug

А и заповядайте в новата тема, че тази може да я заключат. Друго заглавие не измислих, но това може да се смени  Peace

# 293
  • Мнения: 17
На Mount Charleston - на около час път от Вегас. Този wеекеnd ще ходим пак. Само че Калина не е много очарована от снега - може би защото я обличаме с дебели дрехи, а тя не е свикнала. Вие има ли къде да ходите на ски?
А кучето е душичка и аз му казвам "сървайвър". Въобще не посяга да хапе бебка, ами все тича да си играят. Един единствен инцидент имаше на пързалката - тя се пуска с главата надолу, а то я чака долу и понеже тя го бласка с глава, то я закачи с лапа и я одраска по бузата (раната ни се вижда на последните снимки).

Общи условия

Активация на акаунт