Нови впечатления за Априлци и Чифлик, моля !

  • 22 368
  • 143
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11 964
Само не правете грешка да отсядате в ресторанта на "Русалка".Бавно обслужване и изключително ниска хигиена.
Колибито през май изглеждаше много добре, но отвън не работеше.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 773
Бяхме в хотел Панорама в Априлци миналата седмица. Хотела е приятен, но няма да е зле да се обновят стаите. Нашето легло си поскърцваше яко. Басейна е страхотен,градината също, а за кухнята да не говорим, качихме по някое друго килце от вкусните манджи.  Laughing

# 92
  • София
  • Мнения: 17 329
Бяхме в хотел Панорама в Априлци миналата седмица. Хотела е приятен, но няма да е зле да се обновят стаите. Нашето легло си поскърцваше яко. Басейна е страхотен,градината също, а за кухнята да не говорим, качихме по някое друго килце от вкусните манджи.  Laughing

Благодаря ти, че го сподели, в неделя заминаваме натам! Simple Smile
А дали имаше уайърлес в хотела, дали си обърнала внимание?

# 93
  • Варна
  • Мнения: 773
Бяхме в хотел Панорама в Априлци миналата седмица. Хотела е приятен, но няма да е зле да се обновят стаите. Нашето легло си поскърцваше яко. Басейна е страхотен,градината също, а за кухнята да не говорим, качихме по някое друго килце от вкусните манджи.  Laughing

Благодаря ти, че го сподели, в неделя заминаваме натам! Simple Smile
А дали имаше уайърлес в хотела, дали си обърнала внимание?

Ами ние хванахме само на терасата на ресторанта. Само в стаята нямаше.

# 94
  • Мнения: 10 693
Ние сме в Марагидик в момента, но ходим на басейн в Панорама, защото тук не се отоплява водата и е доста студена за детето. Марагидик определено повече ми харесва като двор и обезопасеност. Панорама е на един връх, терасирано е и е опасно за малко дете. Освен това е адска жега - точно защото е на върха.
Досега сме се хранили само в хотела и в Сватовете, но не съм очарована от храната никак.

# 95
  • Мнения: 10 693
Завърнахме се и искам да ви споделя още няколко неща за Априлци.
Открихме хотел Център - на центъра на града е - голям ресторант с вкусна храна на добри цени. Иначе направо щяхме да сме на диета с гадната храна в МАрагидик. Басейнът им е малък, но пък се подгрява, стаите са хубави с огромни легла, баните са с вани. Цената на двойна стая беше 70лв.
Марагидик като хотел е на ниво, поддържан, чисто е навсякъде. Храната обаче беше доста зле - дори скарата не беше вкусна. Кафето беше отвратително - и шварца, и капсулите Лаваца. Нес кафе нямаше за мой ужас.
Басейните на Марагидик и Панорама се ползват и от външни хора - 2лв басейн и 3лв.шезлонг за първия , и 8лв. за възрастен и 4 лв. за дете в Панорама.
И тази година ходихме до музея в Черни осъм, хапнахме до насита в Колибито, разгледахме изложбата на занаятите в Орешак.
За следващата почивка сме решили да изберем къща. Моля ако майката на Симона от Варна чете в темата да ми пише на лични координатите на вилата, в коята бяха отседнали.
Моля ако някой е ползвал хубава къща за гости също да сподели!

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
За къща и мен ме вълнува,моля ви пишете ми на лични!До сега две лета все в марагидик отсядаме,там си взимаме къщичка.

# 97
  • Мнения: 11 964
Аз съм писала в тази тема за къщата, в която бяхме, дала съм и линк.Много съм доволна, особено за малки деца беше много добър избор!

# 98
  • Мнения: 5 178
Някой с впечатления от в.с Релакс Чифлик
http://bghotelite.com/village-complex-relax.2979_bg

# 99
  • Мнения: 429
Преди седмица се върнахме от почивка в Априлци. Отседнахме в хотел Карапиреви (намира се в кв. Острец). Бяхме там с малката и единственото, което ни беше непбходимо бе чистота и спокойствие- НАМЕРИХМЕ ГИ  Hug

# 100
  • Мнения: 13 512
Преди седмица се върнахме от почивка в Априлци. Отседнахме в хотел Карапиреви (намира се в кв. Острец). Бяхме там с малката и единственото, което ни беше непбходимо бе чистота и спокойствие- НАМЕРИХМЕ ГИ  Hug
Все се каня да се отбия да я видя тази къща- тя е съвсем близо до нашата и  все не ми се отбива от пътя. Пусни малко снимки, ако имаш

# 101
  • Мнения: 11 964
И аз съм любопитна за снимки от Карапиреви.
От рекламите това беше едно от местата, които си бях набелязала за отсядане, но нямаше места.

# 102
  • Мнения: 429
Почти нямам снимки на Карапиреви, защото напоследък единствените снимки, които правя са на малката  Embarassed  Тук се вижда хотелчето-полянката отпред е  много приятна и слагахме басейнче за малката. Има и малък пясъчник.

А ето това е на закуска в механата:
 

В четири от дните, в които бяхме там бяхме единствените гости на хотела, страхотен късмет  Laughing  (петък, събота и неделя беше на 100% пълен). Персоналът беше супер мил и любезен.

# 103
  • Мнения: 13 512
Колко стаи има къщата и какви са цените?

# 104
  • Мнения: 429
След като приспя малката ще ви пиша за още няколко хотела в Априлци.

Общи условия

Активация на акаунт