Нови впечатления за Априлци и Чифлик, моля !

  • 22 359
  • 143
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 522
За да вляза във фейсбук, тряба да съм регистрирана. Така ли?
И аз не мога да се оправяа newsm78

# 121
  • София
  • Мнения: 4 294
За да вляза във фейсбук, тряба да съм регистрирана. Така ли?
И аз не мога да се оправяа newsm78

аха  Laughing

# 122
  • Мнения: 719
Абе за регестрация, си имам профил, ама очаквах повече снимки,  Laughing
Няма проблем  Hug

# 123
  • София
  • Мнения: 17 301
Върнахме се и с ръка на сърцето мога да ти кажа, че престоя ни в Панорама беше най-хубавата ни почивка от години!
Много добре поддържана база, басейна е невероятен, обиколихме още няколко хотела, нямаше по-хубав басейн, според мен.
За храната - ние сме много доволни, но честно казано, не сме и много капризни. Сутрин има закуска на блок-маса, не е много богата, но е напълно достатъчна - имаше неща за сандвичи, пържени филийки, мекички ...
В ресторанта храната и обслужването  много ни харесаха. Ние обикновено обядвахме някъде навън и вечеряхме само там, но знам, че имаха обедно меню с готвени манджички -само че не сме ги яли. Иначе салатите например, бяха с хубави пресни зеленчуци, разните скари бяха много добри също.
Другият му голям плюс е, че е последната сграда преди гората. Освен, че наистина си има страхотна панорама, на 10 крачки от хотела вече си в планината. Хващате горската пътека нагоре и излизате на страхотна поляна за пикник (след една чешма и беседка).
Има много деца, синът ми веднага си намери компания.
Освен това единият от дните ходихме до Троянския манастир, оттам после в Черни осъм в Природонаучния музей и после обядвахме в похваленото тук Колибито - наистина беше много вкусно!
Хапвали сме и в Сватовете - и за тях прочетох тук, ще ги видите, те са ви на пътя за хотвла - и там готвят много хубаво.
Отидете там, няма да съжалявате   Hug Ние догодина - пак и за повече време   Peace

# 124
  • Мнения: 1
За хотел-Априлци нищо добро! След като направихме резервация за 14 човека в него месец преди датата , на която щяхме да го посетим и само седмица преди престоя ни се обаждат , за да ни откажат резервацията под претекст ,че ВИК щели да разкопават по същото време и нямали да имат вода.Това не беше просто  ЛЪЖА , а ГАВРА с нас , защото въпреки това ние отидохме в Априлци в друг хотел и решихме да отскочим все пак до хотелчетоАприлци и да проверим дали наистина не работят поради ремонтни дейности на ВИК. И както се досещате те си работеха , а ни отказаха резервация , която беше направена и то за 14 човека.Така ли печелят клиенти с някакви плоски ЛЪЖИ.Да не говорим ,че го разгледахме от вътре и изобщо не можеше да се сравни с този ,в който бяхме отседнали нито по лукс нито по цени(по-СКЪП). Хора не си разваляйте почивката отсядайки там . Ако искате спокойствие , добра обстановка , добра храна , обслужване и чистота посетете семейните хотели Марагидик и Панорама!

# 125
  • София
  • Мнения: 969
Ние в петък заминаваме за Априлци, хотел Панорама. Като се върнем ще дам отзиви. Дано времето не се развали и да си изкараме добре  Praynig
Ще посетим и останалите места, които сте препоръчали, за което благодаря   bouquet

# 126
  • Мнения: 13 512
посетете семейните хотели Марагидик и Панорама!
И двата не са семейни хотели, но това няма значение. Важното е,че  ви е харесало в ПАНОРАМА.

# 127
  • Мнения: 108
Ние в събота се върнахме от Априлци/и за малко до Рибарица отскочихме де/, но на Априлци много ми хареса. Бяхме в къща за гости "Бащин дом", и тогава нямаше други почиващи, беше супер. Къщата си има малко басейнче, кухня , всичко, управителя беше много печен. Мисля, че догодина ще повторим пак. Peace

# 128
  • Мнения: 108
По между другото много се бях замислила за Панорама, още когато обикаляхме Априлци, но съвсем случайно попаднахме на тази къща и преценихме,че с малко бебе по - добре да не сме в хотел.

# 129
  • Мнения: 13 512
Ние в събота се върнахме от Априлци/и за малко до Рибарица отскочихме де/, но на Априлци много ми хареса. Бяхме в къща за гости "Бащин дом", и тогава нямаше други почиващи, беше супер. Къщата си има малко басейнче, кухня , всичко, управителя беше много печен. Мисля, че догодина ще повторим пак. Peace
в кое село е тaзи къща?

# 130
  • Мнения: 108
Доколкото знам си е в Априлци  newsm78 не съм ходила друг път там и незнам кварталите, но е малко по - надолу от Сватовете/може и повече/.

# 131
  • Мнения: 13 512
На пътя ли е или по-навътре? Сватовете е между Ново село и Острец. Това ще да е в Ново село може би.
4 села са обединени през 1976 година по случай 100 години от Освобождението. Това са Зла река, Видима,Ново село и Острец. И махалата МАришница е към тях. Това представлява Априлци.

# 132
  • София
  • Мнения: 11 724
И ние онзи ден се върнахме от Марагидик.Като цяло съм доволна,въпреки отрицателните мнения тук.
Влюбена съм в двора им,подходящ за малки деца.

# 133
  • Мнения: 108
Монда, на пътя се намира и е с дървена тъмна ограда, като отиваш нагоре отдясно се пада, а иначе ако това те ориентира е малко по нагоре от една жена , където дава стаи мисля, че беше Еделвайс. Peace

# 134
  • Варна
  • Мнения: 204
Здравейте!
Влизам и аз да пусна едно положително впечатление за Марагидик.Изкарахме там периода между 20-25.08. Много съм доволна. наехме си еднофамилна къщичка.Достатъчно просторна и уютна. Двора наистина е страхотен. Чист, поддържан. Децата се натичаха на воля.Направихме си преход с децата до Видимското пръскало. Пътя беше дълъг, но беше много приятно, пък и гледката си заслужаваше отвсякъде. Grinning Невероятната природа на Априлци ще ме върне пак там. Hug

Общи условия

Активация на акаунт