МАМИ ЗА НОЕМВРИ 2009

  • 21 882
  • 312
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Моите стихоплетства не са кой знае какво, ама ей това измислих сега за заглавие

За първа среща с точица се приготви, а през Ноември ще си мама вече ти  Embarassed

Чакаме с огромно нетърпение, всяко ново Ноемврийско попълнение.

Очаквам редакции на заглавията  Crazy

# 286
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
За първа среща с точица се приготви, а през Ноември ще си мама вече ти 

Аз гласувам за това. Ако може с една корекция (някои сме вече мами)

# 287
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Здравейте, аз не разбрах, къде ще правите регистрация.

# 288
  • Мнения: 10
и аз не разбрах за регистрацията,днес температурата ми е 37.7 и съм притеснена...

# 289
  • Мнения: 175
Здравейте, момичета!
Добре дошли на новите в групата. Наистина станахме много, вече се обърках Simple Smile
Наистина sunshine_uk изчезна  newsm78

Чакам с нетърпение новата темичка. Много мерси за подаръка  Hug

# 290
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Направена е една обща регистрация във форума с името noemvri2009. Всички нови теми ще се пускат с тази регистрация. Който иска може да знае паролата, за да влиза с това име и тази парола и да коригира началната страница на темата.

Правилно ли съм разбрала? Thinking

# 291
  • Варна
  • Мнения: 21
За първа среща с точица се приготви, а през Ноември ще си мама  ти  newsm10
 и аз съм за това заглавие

# 292
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
О, сега схванах.  Laughing

# 293
  • Мнения: 125
Къде да запиша женска консултация?Много Ви моля, в голяма чуденка съм.Взех си направление, а не знам при кой добър гинеколог да ида.Ще ми се да е свестен , да ми обръща внимание. Естествено ще посещавам на частно някой друг специалист, но искам някой добър лекар да ми води бременността. Интересуват ме районите- Дружба,Изток,Редута,Гео Милев,Яворов, Слатина.
 

# 294
  • Мнения: 398
Момичета изпратила съм файлчето с темата на Манго Тя ще ви я пусне.
Надявам се да ви хареса и всяка следваща темичка да пълните само с хубави новини, а живот и здраве ноември да я напълните с пухкави бебоци.
Сега се редактирам, защото видях, че xelita е пуснала сама темичка, макар и за мами ноември 2009 от Пловдив.Мисля, че трябва там да пишете, защото не се разрешава по две теми за Ноември.
tititi не вярвам, че като пуснеш един и съш пост при августинки,септемврийки, октомврийки и ноемврийки ще намериш еднозначен отговор. Peace




# 295
  • Варна
  • Мнения: 21
толкова се гласихме всички да си направим хубава пълна тема за Ноевмври, а сега трябва да пишем в някаква която в заглавието си е специализирана за Пловдив - това малко не ми харесва newsm12

# 296
  • Мнения: 398
Ами честно казано и аз положих доста усилия, но явно вашата съфорумка не е на това мнение.Мисля, че може някой модератор да премести темата.

# 297
  • Мнения: 674
Тази тема е пусната от момичето преди 5 дни.Тогава не е знаела накъде да се насочи и
я е пуснала.Сега вече пише в нашата тема.Така че едва ли е проблем да се помоли някой
модератор да я заключи и готово.

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 585
здравейте виждам, че май според се създава изкуствен огромен проблем.
е няма такъв.
заключението на izabelaR е единственото правилно.
не се шашкайте толкова. нито съм ги разбирала нито ги разбирам сега тези никове и ала бала. просто исках да си пиша с бъдещи мами. простотии от типа на Пловдив forever не ме интересуват. така че, който го разбира да я маха. не съм имала за цел да правя някви скандали или трагедии, или надпревари. исках просто да си общувам с други мами. после видях за тази тема МАМИ за НОЕМВРИ 2009. надявам се да съм успокоила духовете на неспокойните.

# 299
  • Мнения: 30
Момичета, пусна ли някой новата темичка, че не ви откривам, или още не сте?
Ако не сте, моля, дайте линк в нашата тема... като пуснете новата...

Общи условия

Активация на акаунт